Przetarg na mieszkanie: Kielce, Chopina

Cena wywoławcza:

283 000 zł

6 787 zł/m²
42 m² 2 pokoje
Organizator przetargu:
Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-15

Zarząd Kieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Kujawskiej 26 w Kielcach, ogłasza ustny przetarg nieograniczony na własnościowy lokal mieszkalny o pow. 41,70 m2, przy ul. Chopina 7 m 42 w Kielcach, położony na IV piętrze, składający się z 2 pokoi, kuchni ciemnej, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy. Do udziału zaprasza się osoby fizyczne i prawne o pełnej zdolności do czynności prawnych. Cena wywoławcza lokalu 283 000,00 zł. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w kwocie 30 000,00 zł na rachunek Spółdzielni w PKO BP S.A. I O/Kielce 18 1020 2629 0000 9302 0009 1348.

Za dzień wniesienia wadium uznaje się zaksięgowanie...
Kod publikacji Adradar: AWK17 208 239
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.