Licytacja komornicza mieszkania: karkonoski, gm. Janowice Wielkie, Komarno

Cena wywoławcza:

149 977,50 zł

1 324 zł/m²
113 m² 3 pokoje
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-25

NIERUCHOMOŚĆ LOKALOWA

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Jeleniej Górze Tomasz Rodacki

Kancelaria Komornicza nr VI w Jeleniej Górze

J. Grabowskiego 7

58-500 Jelenia Góra

Sygnatura: Km 4579/23

**OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ**

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jeleniej Górze Tomasz Rodacki Kancelaria Komornicza nr VI w Jeleniej Górze podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 25.06.2026 r. o...
Kod publikacji Adradar: AWK17 231 422
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.