Licytacja komornicza mieszkania: strzeliński, gm. Przeworno, Konary

Cena wywoławcza:

22 200 zł

433 zł/m²
51 m² 2 pokoje
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-23

LOKAL MIESZKALNY O POW. 51,33 M2

Zastępca Komornika Sądowego

przy Sądzie Rejonowym w Strzelinie Jana Heróda - Komornik Marek Bobowski

Kancelaria Komornicza nr I w Strzelinie

Dzierżoniowska 16B

57-100 Strzelin

Sygnatura: Km 496/25

## OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Zastępca Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Strzelinie Jana Heróda - Komornik Marek Bobowski Kancelaria Komornicza nr I w Strzelinie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks...
Kod publikacji Adradar: AWK17 249 192
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.