Licytacja komornicza mieszkania: Legnica, FABRYCZNA
Cena wywoławcza:
317 250 zł
4 164 zł/m²
76 m²
3 pokoje
Organizator
licytacji:
KOMORNIK
KOMORNIK
Termin: 2026-05-20
LOKAL MIESZKALNY
Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym w Legnicy Piotr Grzechnik
Kancelaria Komornicza nr VIII w Legnicy
Jaworzyńska ***/***
59-220 Legnica
Sygnatury: GKm 66/25, GKM 66/25
## OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Legnicy Piotr Grzechnik Kancelaria Komornicza nr VIII w Legnicy podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 20.05.2026 r. o godzinie 10:00, rozpocznie się pierwsza licytacja w...
Kod publikacji Adradar: AWK17 140 485
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Zobacz także:
Przetargi inne niż licytacje komornicze: