Licytacja komornicza mieszkania: Legnica, ul. Wielogórska

Cena wywoławcza:

252 000 zł

4 398 zł/m²
57 m² 2 pokoje
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-03

LOKAL MIESZKALNY POŁOŻONY W LEGNICY, PRZY UL. WIELOGÓRSKIEJ ***/***

Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym w Legnicy Krzysztof Kobus
Kancelaria Komornicza nr II w Legnicy
Gwiezdna 8
59-220 Legnica

Sygnatury: Km 100/19, KM 181/22; KM 216/24; KM 97/20; KM 577/21; KM 287/23; KM 115/24; KM 36/26

## OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Legnicy Krzysztof Kobus Kancelaria Komornicza nr II w Legnicy podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks...
Kod publikacji Adradar: AWK17 230 766
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.