Przetarg na mieszkanie: gorzowski, gm. Santok, Lipki Wielkie, Szosowa
Cena wywoławcza:
250 000 zł
4 355 zł/m²
57 m²
3 pokoje
WÓJT GMINY SANTOK
ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
lokalu mieszkalnego położonego w miejscowości Lipki Wielkie
1 Adres nieruchomości Lipki Wielkie, ul. Szosowa 105F/11, gmina Santok
2 Nr działki i powierzchnia dz. nr 208/5, obr. Lipki Wielkie o powierzchni 0,1046 ha, udział w
wys. 75/1000
3. Księga Wieczysta GW1G/00052613/3 Sąd Rejonowy Wydz. Ksiąg Wieczystych
Gorzów Wlkp.
4. Opis nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 11 położony w
Lipkach Wielkich, ul. Szosowa 105F o powierzchni użytkowej 57,40
m2 wraz z udziałem w wys. 75/1000 w częściach wspólnych budynku
i gruntu tj....
Kod publikacji Adradar: AWK17 077 227
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Zobacz także: