Przetarg na mieszkanie: Miasteczko Śląskie, Srebrna

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

230 000 zł

4 064 zł/m²
57 m² 3 pokoje
Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Miasteczku Śląskim
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-03-16

Na podstawie Zarządzenia Nr 579/26 z dnia 05 lutego 2026 r. Burmistrz Miasta Miasteczko Śląskie ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości lokalowej nr 20 położonego w budynku przy ul. Srebrnej 13 w Miasteczku Śląskim wraz ze sprzedażą udziału w wysokości 53/1000 częściach wspólnych budynku i prawie własności działki gruntowej nr 2853/37.

Powierzchnia lokalu wynosi 56,60 m2 oraz powierzchnia piwnicy wynosi 3,11 m2.

Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju oraz posiada balkon.

Cena wywoławcza lokalu wynosi ogółem 230 000,00 zł. Sprzedaż przedmiotowej nieruchomości następuje w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Pełną treść ogłoszenia oraz warunki przystąpienia do przetargu zamieszczono na str. intern. www.miasteczko-slaskie.pl i www.miasteczkoslaskie.bip.net.pl oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miejskiego Miasta Miasteczko Śląskie przy ul. Rynek 8. Wszelkie informacje na temat przetargu udziela Referat Budownictwa, Gospodarki Gruntami i Geodezji, pokój nr 27, tel.: (32)393-80-38.
Kod publikacji Adradar: AWK16 806 368
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.