Licytacja komornicza mieszkania: Mielec, Partyzantów
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
252 000 zł
4 178 zł/m²
60 m²
Organizator
licytacji:
KOMORNIK
KOMORNIK
Termin: 2026-04-22
LOKAL STANOWIĄCY ODRĘBNĄ NIERUCHOMOŚĆ O POW. 60,31 M2, POŁ. PRZY UL. PARTYZANTÓW ***/*** MIELEC, DLA KTÓREGO SR W MIELCU PROWADZI KW O NR. *****************
Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym w Mielcu Łukasz Dziuban
Kancelaria Komornicza nr I w Mielcu
Sienkiewicza 42
39-300 Mielec
Sygnatury: Km 14/22, Km 1656/20, Km 340/24, Km 1035/25, Gkm 29/25
OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mielcu Łukasz Dziuban Kancelaria Komornicza nr I w Mielcu podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 22.04.2026 r. o godzinie 09:00, rozpocznie się pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:
lokal stanowiący odrębną nieruchomość o pow. 60,31 m2, poł. przy ul. Partyzantów ***/*** Mielec, dla którego SR w Mielcu prowadzi KW o nr. *****************
Adres nieruchomości
Partyzantów ***/***, 39-300 Mielec, poczta Mielec
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny mieszkaniowe
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze *****************, Sąd Rejonowy w Mielcu V Wydział Ksiąg Wieczystych
Cena wywołania
252 000,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
2 520,00 zł
Suma oszacowania
336 000,00 zł
Wysokość rękojmi
33 600,00 zł
Złożenie rękojmi do
20.04.2026 r. 23:59
Termin licytacji
22.04.2026 r. 09:00 - 29.04.2026 r. 14:00
Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię we wskazanej wyżej wysokości oraz terminie na rachunek bankowy komornika: BGŻ Centrala - Departament Operacji Krajowych 38 2030 0045 1110 0000 0314 7750 lub z użyciem systemu teleinformatycznego obsługującego licytacje, dostępnego na portalu: licytacje.komornik.pl.
Wyżej wymienione nieruchomości można oglądać przed licytacją, w godzinach od 09:00 do 16:00. Miejsce oględzin: pod adresem Partyzantów ***/***, 39-300 Mielec, poczta Mielec.
W systemie teleinformatycznym udostępnia się również protokół opisu i oszacowania nieruchomości.
Sprzedaż dokonywana jest w drodze licytacji elektronicznej. Warunkiem udziału w przetargu jest utworzenie indywidualnego konta w systemie teleinformatycznym obsługującym licytacje elektroniczne dostępnym pod adresem licytacje.komornik.pl oraz przystąpienie do przetargu na 2 dni robocze przed rozpoczęciem.
Rękojmię należy złożyć najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu. Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika. Wraz z rękojmią licytant zobowiązany jest do podania w systemie teleinformatycznym danych niezbędnych do wydania postanowienia o przybiciu: numeru pesel, numeru dokumentu stwierdzającego tożsamość i oświadczenia, czy pozostaje w związku małżeńskim, a jeżeli tak, czy nieruchomość zamierza nabyć do majątku wspólnego czy osobistego, oraz do wskazania, czy licytuje we własnym imieniu czy jako pełnomocnik innej osoby, a także innych danych, jeżeli potrzeba ich podania wynika z przepisów odrębnych ustaw.