Licytacja komornicza mieszkania: Myślibórz, Pomorska

Cena wywoławcza:

291 750 zł

3 943 zł/m²
74 m² 4 pokoje
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-07-22

LOKAL MIESZKALNY

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Myśliborzu Patrycja Harbuz-Nowak

Kancelaria Komornicza nr II w Myśliborzu

ul. Królewiecka ***

74-300 Myślibórz

Sygnatura: Km 969/25

OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Myśliborzu Patrycja Harbuz-Nowak Kancelaria Komornicza nr II w Myśliborzu podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 22.07.2026 r. o godzinie...
Kod publikacji Adradar: AWK17 243 739
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.