Przetarg na mieszkanie: Rzeszów, Nowe Miasto, Cegielniana

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

467 280 zł

7 346 zł/m²
64 m² 3 pokoje
Organizator przetargu:
Syndyk
Termin: 2026-03-30

Syndyk masy upadłości ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż składników masy

 

Opis nieruchomości:

* Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego nr **, składającego się z 3 pokoi dziennych, jasnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju.
* Lokal mieszkalny o łącznej pow. użytkowej 63,61 m2, znajduje się na 3 piętrze (4 kondygnacja), który posadowiony jest w budynku wielorodzinnym nr ***, przy ul. Cegielnianej w Obrębie 208-Nowe Miasto, w m. Rzeszów, gm. Rzeszów m., pow. m. Rzeszów, woj. podkarpackim.
* Do lokalu mieszkalnego przynależy piwnica, zlokalizowana na poziomie -1 kondygnacji podziemnej.
* Dla przedmiotowego spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego – lokalu mieszkalnego nr **– prowadzona jest przy Sądzie Rejonowym w Rzeszowie VII Wydziale Ksiąg Wieczystych KW nr *******************.
* Nieruchomość, na której usytuowany jest budynek, posiada założoną księgę wieczystą KW nr *******************.

 

Cena wywoławcza:

* 467.280,00 zł  (90% wartości oszacowania).

 

Warunki przetargu:

* Oferty w zamkniętej kopercie z oznaczeniem oferenta, z dopiskiem „OFERTA: sygn. akt. RZ1Z/GUp-s/307/2025 – postępowanie upadłościowe – NIE OTWIERAĆ”.
* Wpłata wadium w wysokości 5% ceny wywoławczej  na rachunek bankowy: 62 1140 2004 0000 3602 8294 5334.
* Adres: biuro doradcy restrukturyzacyjnego Jakuba Pieczonki, ul. 3 Maja 32/2, 35-030 Rzeszów.
* Termin składania ofert: do 30 marca 2026 r. (liczy się data wpływu).