Licytacja komornicza mieszkania: Piotrków Trybunalski, Sadowa

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

725 533,33 zł

5 738 zł/m²
127 m² 4 pokoje
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-05-07

LOKAL MIESZKALNY

Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim Agnieszka Różycka

Kancelaria Komornicza nr VII w Piotrkowie Trybunalskim
al. 3 Maja */***
97-300 Piotrków Trybunalski

Sygnatury: GKm 53/25, GKm 69/25, GKm 110/25, Km 67/26, Km 68/26

## OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim Agnieszka Różycka Kancelaria Komornicza nr VII w Piotrkowie Trybunalskim podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 07.05.2026 r. o godzinie 10:00, rozpocznie się druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

LOKAL MIESZKALNY

Lokal mieszkalny nr * o powierzchni użytkowej 126,45 m2, usytuowany na parterze, składający się z holu, pokoju dziennego z kuchnią, 3 sypialni, spiżarni, łazienki. W skład nieruchomości lokalowej wchodzi również pomieszczenie przynależne o pow. 5,71 m2. Przedmiotowa nieruchomość lokalowa posiada przyporządkowany udział 13216/676257 w częściach wspólnych budynku i części prawa własności gruntu działki nr ***, obrębu 13, o powierzchni 6660 m2. Działka, na której znajduje się przedmiotowy budynek wielorodzinny nie posiada aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego Miasta Piotrkowa trybunalskiego. Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Piotrkowa Trybunalskiego (Uchwała XLIX/625/22 z dnia 30-03-2022r.) działka ozn. nr *** znajduje się w terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

**Adres nieruchomości**
ul. Sadowa ***, 97-300 Piotrków Trybunalski, poczta Piotrków Trybunalski

**Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości**
Tereny mieszkaniowe

**Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja**
księga wieczysta (NKW) o numerze ***************, Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim VI Wydział Ksiąg Wieczystych

**Cena wywołania**
725 533,33 zł
(2/3 ceny sumy oszacowania)

**Najniższe postąpienie**
7 256,00 zł

**Suma oszacowania**
1 088 300,00 zł

**Wysokość rękojmi**
108 830,00 zł

**Złożenie rękojmi do**
05.05.2026 r. 23:59

**Termin licytacji**
07.05.2026 r. 10:00 - 14.05.2026 r. 10:00

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię we wskazanej wyżej wysokości oraz terminie na rachunek bankowy komornika: PKO BANK POLSKI S.A. Oddział w Piotrkowie Trybunalskim 92 1020 3916 0000 0902 0078 6749 lub z użyciem systemu teleinformatycznego obsługującego licytacje, dostępnego na portalu: licytacje.komornik.pl.

Wyżej wymienione nieruchomości można oglądać przez 2 tygodnie przed rozpoczęciem licytacji, w godzinach od 10:00 do 15:00. Miejsce oględzin: pod adresem ul. Sadowa ***, 97-300 Piotrków Trybunalski, poczta Piotrków Trybunalski.

W systemie teleinformatycznym udostępnia się również protokół opisu i oszacowania nieruchomości.

Sprzedaż dokonywana jest w drodze licytacji elektronicznej. Warunkiem udziału w przetargu jest utworzenie indywidualnego konta w systemie teleinformatycznym obsługującym licytacje elektroniczne dostępnym pod adresem licytacje.komornik.pl oraz przystąpienie do przetargu na 2 dni robocze przed rozpoczęciem.

Rękojmię należy złożyć najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu. Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika. Wraz z rękojmią licytant zobowiązany jest do podania w systemie teleinformatycznym danych niezbędnych do wydania postanowienia o przybiciu: numeru pesel, numeru dokumentu stwierdzającego tożsamość i oświadczenia, czy pozostaje w związku małżeńskim, a jeżeli tak, czy nieruchomość zamierza nabyć do majątku wspólnego czy osobistego, oraz do wskazania, czy licytuje we własnym imieniu czy jako pełnomocnik innej osoby, a także innych danych, jeżeli potrzeba ich podania wynika z przepisów odrębnych ustaw.