Przetarg na mieszkanie: Rumia, Jachtowa

Cena wywoławcza:

530 700 zł

10 206 zł/m²
52 m² 2 pokoje
Organizator przetargu:
Syndyk
Termin: 2026-05-22

OBWIESZCZENIE

w sprawie sprzedaży nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt GD1G/GUp-s/769/2025 z wolnej ręki w formie konkursu ofert.

Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygnaturą akt GD1G/GUp-s/769/2025 ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki majątku masy upadłości obejmującego:

* Prawo własności lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość, zlokalizowanego w Rumi przy ul. Jachtowej***, pow. 51,91 m2, dla którego IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Wejherowie prowadzi księgę wieczystą nr...
Kod publikacji Adradar: AWK17 199 315
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.