Przetarg na mieszkanie: Skierniewice, Szarych Szeregów
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
220 140 zł
6 997 zł/m²
32 m²
2 pokoje
Organizator
przetargu:
Skierniewicka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Pozostałe przetargi tego organizatora
Skierniewicka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-04-09
Skierniewicka Spółdzielnia Mieszkaniowa
z siedzibą w Skierniewicach, przy ul. Kopernika 5
ogłasza przetarg nieograniczony na pierwszeństwo zawarcia umowy o ustanowienie prawa odrębnej własności lokalu mieszkalnego położonego przy ul. Szarych Szeregów 3 m. 29 w Skierniewicach, o pow. użytkowej 31,46 m2, dwa pokoje, IV piętro, mieszkanie środkowe.
wkład budowlany wynosi 220.140,00 zł
cena wywoławcza wynosi 220.140,00 zł
Ww. lokal mieszkalny oglądać można od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Spółdzielni, jednakże każdorazowo datę i godzinę ustalić należy indywidualnie z działem administracji oś. Widok – telefon kontaktowy 46 833 73 44, 46 833 73 45 lub +48 601 401 115.
Przetarg odbędzie się w dniu 9 kwietnia 2026 r. o godz. 10:00 w siedzibie Spółdzielni. Przystępujący do przetargu winien wpłacić wadium w kwocie 22.014,00 zł na konto bankowe w Banku Spółdzielczym nr 80 9297 0005 0116 3356 2002 0001, w takim terminie, aby co najmniej w przeddzień przetargu tj. 8 kwietnia 2026 r. środki znalazły się na rachunku Spółdzielni. W tym samym terminie przystępujący do przetargu zobowiązany jest złożyć na piśmie oświadczenie, iż zapoznał się ze stanem technicznym lokalu i akceptuje go bez zastrzeżeń oraz że zobowiązuje się do wniesienia całości wymaganego wkładu budowlanego w wyznaczonym terminie. Do powyższego oświadczenia należy załączyć dowód wpłaty wadium oraz w przypadku osób fizycznych zgodę na przetwarzanie danych osobowych (wg załącznika do pobrania ze strony internetowej Spółdzielni).
Kod publikacji Adradar: AWK16 887 928
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.