Przetargi i licytacje nieruchomości: Skierniewice

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

Skierniewice, Gajowa

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Działka ewidencyjna ***/***, obręb ewidencyjny 0013, powierzchnia działki 0,0924 ha. Działka o numerze ewidencyjnym ***/*** jest zabudowana, zagospodarowana. Działka jest ogrodzona, brama i furtką są na słupkach z kamienia, w pozostałej części jest siatka.

Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej - ulicy Gajowej. Ulica Gajowa to droga asfaltowa o średnim natężeniu ruchu. Przez teren dzia...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

225 000 zł

3 979 zł/m²

57 m² 2 pokoje

Termin: 2026-06-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Skierniewice, Gajowa

Cena wywoławcza:

225 000 zł

3 979 zł/m²

57 m² 2 pokoje

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Skierniewice, Powstańców Warszawy

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

***DOMY***

Na nieruchomości znajduje się budynek mieszkalny o pow. zabudowy 76,00 m2, pow. użytkowa 55,62 m2.

Budynek gospodarczy 1 pow. zabudowy 22,00 m2, pow. użytkowa 18,50 m2.

Budynek gospodarczy 2 pow. zabudowy 52,00 m2, pow. użytkowa 46,80 m2.

Nieruchomość jest ogrodzona siatką, na słupkach w cokole betonowym, długość 62 m, wysokość 1,50 m. Stopień zużycia technicznego 50%. Brama z furtką długości 4 m, wysokość 1,60 ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

135 066,67 zł

2 428 zł/m²

56 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Skierniewice, Powstańców Warszawy

Cena wywoławcza:

135 066,67 zł

2 428 zł/m²

56 m² 2 pokoje

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

***DOMY***

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Skierniewice, ul. Łowicka

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

***DOM***

Na nieruchomości znajduje się budynek mieszkalnym o pow. zabudowy 147 m2, nr działki ***/*** o pow. 545 m2, należącej do dłużnika: *** ***, położonej: 96-100 Skierniewice, ul. Łowicka ***, dla której Sąd Rejonowy w Skierniewicach VII Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW: ***.

Nieruchomości obciążona jest ograniczonym prawem rzeczowym tj. nieodpłatna, dożywotnia, nieograniczona służebność oso...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

253 000 zł

1 721 zł/m²

147 m² 3 pokoje

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Skierniewice, ul. Łowicka

Cena wywoławcza:

253 000 zł

1 721 zł/m²

147 m² 3 pokoje

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

***DOM***

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Skierniewice, Norwida

...odbędzie się w dniu 12 maja 2026 r. o godz. 10:00 w siedzibie Spółdzielni. Przystępujący do przetargu winien wpłacić wadium w kwocie 25.273,00 zł na konto bankowe w Banku Spółdzielczym nr 80 9297 0005 0116 3356 2002 0001, w takim terminie, aby co najmniej w przeddzień przetargu tj. 11 maja 2026 r. środki znalazły się na rachunku Spółdzielni. W tym samym terminie przystępujący do przetargu zobowiązany jest złożyć na piśmie oświadczenie, iż zapoznał się ze stanem technicznym lokalu i akceptuje...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

252 730 zł

7 119 zł/m²

36 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Skierniewicka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Skierniewice, Norwida

Cena wywoławcza:

252 730 zł

7 119 zł/m²

36 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Skierniewicka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na działkę

Skierniewice, m. Nr8

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat m. Skierniewice, gmina M. Skierniewice, obręb Nr8, nr działki: 269/5 o pow. ewid. 1.4768. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.4768 w tym w użytkach rolnych (1.4768 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LD1H/00010408/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 326 000 zł

89,79 zł/m²

14 768 m²

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Skierniewice, m. Nr8

Cena wywoławcza:

1 326 000 zł

89,79 zł/m²

14 768 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza domu

Skierniewice, Dobra

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

DOM BLIŹNIAK - DZIAŁKA GRUNTU OBSZARU 0,04 HA, ZABUDOWANA BUDYNKIEM MIESZKALNYM O POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ 120,70 M2 W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ ***

Nieruchomość położona pod adresem: 96-100 Skierniewice, Dobra ***, Skierniewice, dla której Sąd Rejonowy w Skierniewicach VII Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze *** obszaru 0,04 ha, zabudowanej budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 120,70 m2, będącej własnoś...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

502 000 zł

4 159 zł/m²

121 m²

Termin: 2026-04-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Skierniewice, Dobra

Cena wywoławcza:

502 000 zł

4 159 zł/m²

121 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na obiekt / lokal

Skierniewice, Jana III Sobieskiego

...odbędzie się w dniu 22 kwietnia 2026 r. o godz 14.00 w siedzibie Kancelarii Syndyka.

Szczegółowe informacje o nieruchomości oraz ustalanie terminu oględzin pod numerem telefonu 501413284.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 469 352 zł

1 502 zł/m²

978 m²

Termin: 2026-04-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Skierniewice, Jana III Sobieskiego

Cena wywoławcza:

1 469 352 zł

1 502 zł/m²

978 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Skierniewice, Szarych Szeregów

...odbędzie się w dniu 9 kwietnia 2026 r. o godz. 10:00 w siedzibie Spółdzielni. Przystępujący do przetargu winien wpłacić wadium w kwocie 22.014,00 zł na konto bankowe w Banku Spółdzielczym nr 80 9297 0005 0116 3356 2002 0001, w takim terminie, aby co najmniej w przeddzień przetargu tj. 8 kwietnia 2026 r. środki znalazły się na rachunku Spółdzielni. W tym samym terminie przystępujący do przetargu zobowiązany jest złożyć na piśmie oświadczenie, iż zapoznał się ze stanem technicznym lokalu i akc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

220 140 zł

6 997 zł/m²

32 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Skierniewicka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Skierniewice, Szarych Szeregów

Cena wywoławcza:

220 140 zł

6 997 zł/m²

32 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Skierniewicka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Licytacja komornicza domu

Skierniewice, Floriana

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Floriana ***, 96-100 Skierniewice, dla której Sąd Rejonowy w Skierniewicach Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Reymonta ***/***, Skierniewice, 96-100 Skierniewice) prowadzi księgę wieczystą o numerze LD1H/***/2.

Opis nieruchomości:
nieruchomość zabudowana stanowiąca zabudowaną nieruchomość o pow. 0,1032 ha (działka nr ***,***) położona w centralnej części miasta, w sąsiedztwie zabudo...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

891 333,33 zł

5 942 zł/m²

150 m²

Termin: 2026-04-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Skierniewice, Floriana

Cena wywoławcza:

891 333,33 zł

5 942 zł/m²

150 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Skierniewice

...pierwsza licytacja niezabudowanej nieruchomości stanowiącej działkę numer ***/*** o pow. 0,2500 ha,
należącej do dłużnika ***, położonej: 96-116 Dębowa Góra, Brzozów, dla której Sąd Rejonowy w Skierniewicach VII Wydz. Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze
KW *** [NKW: LD1H/***/4]. Działka jest nieogrodzona. Jest to nieruchomość rolna, uprawiana, położona w sąsiedztwie gruntów rolnych. Dojazd do działki stanowi droga wiejska.
Nieruchomość jest położona bezpośrednio przy ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

112 181,25 zł

44,87 zł/m²

2 500 m²

Termin: 2026-03-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Skierniewice

Cena wywoławcza:

112 181,25 zł

44,87 zł/m²

2 500 m²

Nieruchomość jest położona bezpośrednio przy ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Skierniewice, Powstańców Warszawy

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Powstańców Warszawy ***, 96-100 Skierniewice, dla której Sąd Rejonowy w Skierniewicach VII Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Reymonta 12/14, Skierniewice, 96-100 Skierniewice) prowadzi księgę wieczystą o numerze LD1H/***/6.

Opis nieruchomości:
Nr działki ***/3 o pow. 657 m2 UWAGA: w KW błędnie wpisana miejscowość - Miedniewice, oraz powierzchnia 0,0645 ha. Powierzchnię przyjęto n...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

151 950 zł

2 732 zł/m²

56 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Skierniewice, Powstańców Warszawy

Cena wywoławcza:

151 950 zł

2 732 zł/m²

56 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Skierniewice, Łowicka

- nieruchomości położonej przy ul. Łowicka ***, 96-100 Skierniewice, dla której Sąd Rejonowy w Skierniewicach VII Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Reymonta 12/14, Skierniewice, 96-100 Skierniewice) prowadzi księgę wieczystą o numerze LD1H/***/5.

Opis nieruchomości:
działka nr ***/*** o pow. 0,0545 ha Na nieruchomości znajduje się budynek mieszkalny o pow. zabudowy 147,00 m2, pow. użytkowej 105,67 m2. Rok budo...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

284 625 zł

2 694 zł/m²

106 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Skierniewice, Łowicka

Cena wywoławcza:

284 625 zł

2 694 zł/m²

106 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Skierniewice, Kopernika

...odbędzie się w dniu 17 marca 2026 r. o godz. 10:00 w siedzibie Spółdzielni. Przystępujący do przetargu winien wpłacić wadium w kwocie 33.680,00 zł na konto bankowe w Banku Spółdzielczym nr 80 9297 0005 0116 3356 2002 0001, w takim terminie, aby co najmniej w przeddzień przetargu tj. 16 marca 2026 r. środki znalazły się na rachunku Spółdzielni.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

336 800 zł

6 992 zł/m²

48 m² 3 pokoje

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
Skierniewicka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Skierniewice, Kopernika

Cena wywoławcza:

336 800 zł

6 992 zł/m²

48 m² 3 pokoje

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
Skierniewicka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Licytacja komornicza działki

Skierniewice

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: *** ***, położonej przy Budy Grabskie ***, Budy Grabskie, 96-100 Skierniewice, dla której Sąd Rejonowy w Skierniewicach Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***/***.
Opis nieruchomości:
pierwsza licytacja nieruchomości stanowiącej inne tereny zabudowane o pow. 0,0694ha, nr działki ***

Suma oszacowania wynosi 99 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 74 250,00 zł. Licytant ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

74 250 zł

107 zł/m²

694 m²

Termin: 2026-03-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Skierniewice

Cena wywoławcza:

74 250 zł

107 zł/m²

694 m²

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Skierniewice, Szarych Szeregów

...odbędzie się w dniu 24 lutego 2026 r. o godz. 10:00 w siedzibie Spółdzielni. Przystępujący do przetargu winien wpłacić wadium w kwocie 24.600,00 zł na konto bankowe w Banku Spółdzielczym nr 80 9297 0005 0116 3356 2002 0001, w takim terminie, aby co najmniej w przeddzień przetargu tj. 23 lutego 2026 r. środki znalazły się na rachunku Spółdzielni.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

244 600 zł

7 775 zł/m²

32 m² 2 pokoje

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
Skierniewicka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Skierniewice, Szarych Szeregów

Cena wywoławcza:

244 600 zł

7 775 zł/m²

32 m² 2 pokoje

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
Skierniewicka Spółdzielnia Mieszkaniowa
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości