Przetarg na mieszkanie: Sochaczew, Grunwaldzka

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

174 000 zł

5 321 zł/m²
33 m² 2 pokoje
Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sochaczew
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-04-09

BURMISTRZ MIASTA SOCHACZEWA
ogłasza
II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości na podstawie Uchwały Rady Miejskiej w Sochaczewie
Nr XII/95/25 z dnia 27.02.2025 r. i Zarządzenia Burmistrza Miasta Sochaczew Nr 36.2026 z dnia 03.02.2026 r.

Lokalizacja

ul. Grunwaldzka
8/20

Pow. użytk.
lokalu

Lokal
micszkalny
nr 20-32,70m2
Do lokalu
przynależy
piwnica

Opis lokalu

Parter, 2 pokoje, kuchnia,
łazienka, wc, przedpokój
oraz piwnica

Cena wywoławcza lokalu
mieszkalnego wraz
z przynależnym udziałem
w gruncie (brutto)

174 000,00zł

Wadium

10 000,00 zł

Przetargi odbędą się w dniu 09.04.2026 r. o godz.10 00 ( sala konferencyjna, I piętro ) w siedzibie Urzędu Miejskiego w Sochaczewie, ul. 1 Maja 16. Wadium
należy wpłacić do dnia 06.04.2026 r. na konto sum depozytowych Gminy Miasto Sochaczew: Vistula Bank Spółdzielczy w Sochaczewie Nr 48 9011 0005 0013
1788 2000 0080. Wadium ulega przepadkowi, gdy osoba która przetarg wygrała, uchyla się od podpisania aktu notarialnego.
Kod publikacji Adradar: AWK16 894 505
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 4999 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.