Licytacja komornicza mieszkania: Tomaszów Mazowiecki, Szarych Szeregów

Cena wywoławcza:

204 975 zł

4 270 zł/m²
48 m² 3 pokoje
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-19

MIESZKANIE

Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym w Tomaszowie Mazowieckim Aleksandra Błasiak-Dżereń

Kancelaria Komornicza nr II w Tomaszowie Mazowieckim
ul. Mościckiego ***, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

Sygnatury: Km 565/25, kmp12/15, kmp 28/14, km1312/24

## OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tomaszowie Mazowieckim Aleksandra Błasiak-Dżereń, Kancelaria Komornicza nr II w Tomaszowie Mazowieckim podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks...
Kod publikacji Adradar: AWK17 278 310
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.