Licytacja komornicza mieszkania: Łódź, Widzew, ul. Jarosława Haśka

Cena wywoławcza:

371 625 zł

5 863 zł/m²
63 m² 3 pokoje
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-25

OGRANICZONE PRAWO DO LOKALU SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Widzewa w Łodzi Tomasz Szeidl

Kancelaria Komornicza nr XXI w Łodzi

Al. Piłsudskiego ** lok.**

90-307 Łódź

Sygnatura: Km 4683/23

OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Widzewa w Łodzi Tomasz Szeidl Kancelaria Komornicza nr XXI w Łodzi podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania...
Kod publikacji Adradar: AWK17 231 047
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.