Przetarg na mieszkanie: Zabrze, Szyb Wschodni

Cena wywoławcza:

110 000 zł

1 805 zł/m²
61 m² 1 pokój
Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-19

Prezydent Miasta Zabrze
ogłasza II ustne przetargi nieograniczone na sprzedaż niżej wymienionych lokali mieszkalnych
stanowiących własność Gminy Miejskiej Zabrze wraz ze sprzedażą udziałów w prawie własności
gruntu, położonych w Zabrzu:

3. adres: ul. Szyb Wschodni 2/3
działka: nr 550/24 pow.:
792 m2
arkusz mapy: 10
obręb: 0008, Ruda
prawo:
własność
udział:
104/1000
opis
lokalu:
położenie:
parter,
I piętro,
poddasze
pow.: 60,95 m2
w tym
powierzchnia
strychu 21,14 m2
pomieszczenia:
komunikacja, pokój, kuchnia,
...
Kod publikacji Adradar: AWK17 028 453
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.