Przetarg na mieszkanie: Gliwice, Zatorze, CZARNIECKIEGO

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

484 200 zł

5 919 zł/m²
82 m² 3 pokoje
Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-03-23

Prezydent Miasta Gliwice
ogłasza
23 marca 2026 r. w Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej przy pl. Inwalidów Wojennych 3 (II piętro, pokój nr 4) odbędą się przetargi na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości:

-------------------------

o godz. 9.30 rozpocznie się I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 1 usytuowanego w budynku przy ul. CZARNIECKIEGO 25

* FORMA ZBYCIA: sprzedaż lokalu wraz ze sprzedażą ułamkowej części działki
* POWIERZCHNIA LOKALU: 81,81 m²
* POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – brak
* SKŁAD LOKALU: 3 pokoje, kuchnia, spiżarnia, łazienka z WC, przedpokój
* KONDYGNACJA: parter
* STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
* UDZIAŁ W NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ORAZ CZĘŚCIACH WSPÓLNYCH NIERUCHOMOŚCI: 134/1000
* NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA: działka nr 665 o powierzchni 1094 m², obręb Zatorze, KW GL1G/00030088/6
* OBCIĄŻENIA: nieruchomość jest wolna od obciążeń

* Dla części budynku zostało sporządzone świadectwo charakterystyki energetycznej. Wskaźniki rocznego zapotrzebowania wynoszą:

* na energię użytkową: EU = 196,05 kWh
* na energię końcową: EK = 252,62 kWh
* na nieodnawialną energię pierwotną: EP = 280,29 kWh

* W NIERUCHOMOŚCI FUNKCJONUJE WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA
* Terminy udostępnienia lokalu zostały wyznaczone na 17 lutego 2026 r. i 12 marca 2026 r.
* W celu ustalenia dokładnej godziny oględzin prosimy kontaktować się odpowiednio do 13 lutego 2026 r. i 9 marca 2026 r.  z ROM 6, ul. Chorzowska 14, telefon: 32/231-02-71.