Przetargi KOWR:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Ryńsk, Łabędź

...odbędzie się w SZ w Łysomicach, ul. Toruńska 10, 87 – 148 Łysomice w dniu 21 maja 2026 roku
o godz. 10:15
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 700 zł

9,57 zł/m²

700 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Ryńsk, Łabędź

Cena wywoławcza:

6 700 zł

9,57 zł/m²

700 m²

o godz. 10:15
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Jasienica Rosielna, Orzechówka

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza I publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości wchodzących w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa wyszczególnionych w wykazie
nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży z dnia 08.04.2026r.
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
1. Przedmiotem sprzedaży są niżej wymienione nieruchomości położone w województwie podkarpackim,
powiat brzozowski, gm. Jasienica Rosielna, obręb ORZECHOWKA ( 0003...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

87 430 zł

6,57 zł/m²

13 312 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Jasienica Rosielna, Orzechówka

Cena wywoławcza:

87 430 zł

6,57 zł/m²

13 312 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza I publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Niebocko

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż udziałów w 4-ch odrębnych nieruchomości, niezabudowanych. 
Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 390 zł

2,06 zł/m²

6 500 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Niebocko

Cena wywoławcza:

13 390 zł

2,06 zł/m²

6 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łobeski, gm. Węgorzyno, Stare Węgorzynko

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.łobeski, gmina Węgorzyno,obr.Stare Węgorzynko, dz.nr 420,pow.0,1755 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

31 800 zł

18,12 zł/m²

1 755 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łobeski, gm. Węgorzyno, Stare Węgorzynko

Cena wywoławcza:

31 800 zł

18,12 zł/m²

1 755 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świebodziński, gm. Szczaniec, Myszęcin

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Szczaniec, obręb Myszęcin działki nr: 71/2 o pow. ewid. 0.0858, nr: 71/3 o pow. ewid. 0.4000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4858 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0112 ha; RIVa/R - 0,3900 ha; RV/R - 0,0846 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00046692/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

112 200 zł

23,10 zł/m²

4 858 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świebodziński, gm. Szczaniec, Myszęcin

Cena wywoławcza:

112 200 zł

23,10 zł/m²

4 858 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Brzozów

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż udziału  3/18 w  nieruchomości, niezabudowanej. 
Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 220 zł

2,14 zł/m²

5 255 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Brzozów

Cena wywoławcza:

11 220 zł

2,14 zł/m²

5 255 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Nozdrzec, Izdebki

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 6 odrębnych nieruchomości, niezabudowanych. 
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 820 zł

5,91 zł/m²

9 441 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Nozdrzec, Izdebki

Cena wywoławcza:

55 820 zł

5,91 zł/m²

9 441 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 1

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Świebodzin, obręb 1 działka nr: 26/5 o pow. ewid. 0.0946. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0946 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,0775 ha; RIVb/R - 0,0171 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00046629/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

203 300 zł

215 zł/m²

946 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 1

Cena wywoławcza:

203 300 zł

215 zł/m²

946 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łobeski, gm. Węgorzyno, Stare Węgorzynko

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.łobeski, gmina Węgorzyno,obr.Stare Węgorzynko, dz.nr 92/4,417,pow.0,4678 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

71 200 zł

15,22 zł/m²

4 678 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łobeski, gm. Węgorzyno, Stare Węgorzynko

Cena wywoławcza:

71 200 zł

15,22 zł/m²

4 678 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Nozdrzec, Wesoła

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza IV publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży z dnia 04.12.2025r.
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
powiat brzozowski, gm. Nozdrzec, obręb WESOŁA ( 0007)
Lp. Oznacz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 270 zł

11,58 zł/m²

1 405 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Nozdrzec, Wesoła

Cena wywoławcza:

16 270 zł

11,58 zł/m²

1 405 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza IV publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
powiat brzozowski, gm. Nozdrzec, obręb WESOŁA ( 0007)
Lp. Oznacz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Płużnica, Płąchawy

...odbędzie się 21 maja 2026 r. o godz. 09.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 400 zł

8,07 zł/m²

1 289 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Płużnica, Płąchawy

Cena wywoławcza:

10 400 zł

8,07 zł/m²

1 289 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Witryłów

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza IV publiczny
NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa wyszczególnionej w wykazie
nieruchomości przeznaczonym do sprzedaży z dnia 12.01.2026r.
I. PRZEDMIOT PRZETARGU:
1. Przedmiotem sprzedaży jest niżej wymieniona nieruchomość położona w województwie podkarpackim,
powiat brzozowski, gm. Dydnia, obręb WITRYŁÓW ( 0014)

Oznaczenie
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 800 zł

29,66 zł/m²

263 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Witryłów

Cena wywoławcza:

7 800 zł

29,66 zł/m²

263 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza IV publiczny
NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGU:
powiat brzozowski, gm. Dydnia, obręb WITRYŁÓW ( 0014)

Oznaczenie
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Jasienica Rosielna, Blizne

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 3 odrębnych nieruchomości, niezabudowanych.
 Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej.
 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 160 zł

6,33 zł/m²

3 500 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Jasienica Rosielna, Blizne

Cena wywoławcza:

22 160 zł

6,33 zł/m²

3 500 m²

 ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 1

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Świebodzin, obręb 1 działka nr: 26/12 o pow. ewid. 0.0884. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0884 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0884 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00046629/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

190 000 zł

215 zł/m²

884 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 1

Cena wywoławcza:

190 000 zł

215 zł/m²

884 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Jasienica Rosielna, Wola Jasienicka

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 3-ch odrębnych nieruchomości, niezabudowanych.
 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 820 zł

3,29 zł/m²

12 423 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Jasienica Rosielna, Wola Jasienicka

Cena wywoławcza:

40 820 zł

3,29 zł/m²

12 423 m²

 ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości