Przetargi Urzędów Miast:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Żory, Rudzka

...odbędzie się w dniu 1.04.2026 roku o godz. 1000 w sali nr 3, na parterze w siedzibie Urzędu Miasta Żory, Al. Wojska Polskiego 25.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej danej nieruchomości w pieniądzu na konto Urzędu Miasta w ING Banku Śląskim Oddział Żory Nr 79 1050 0099 7996 7777 7777 7777 w terminie do 26.03.2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

135 000 zł

252 zł/m²

535 m²

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Przetarg na działkę

Żory, Rudzka

Cena wywoławcza:

135 000 zł

252 zł/m²

535 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-01

Cena wywoławcza:

152 000 zł

250 zł/m²

607 m²

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Przetarg na działkę

Żory, Rudzka

Cena wywoławcza:

152 000 zł

250 zł/m²

607 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, Ludwika Zamenhofa

OGŁOSZENIE NR 25/2026
PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY OGŁASZA
II PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
na sprzedaż lokali mieszkalnych położonych w Jeleniej Górze wraz
ze sprzedażą związanych z tymi lokalami udziałów w gruncie,
które odbędą się w dniu 1 kwietnia 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra
przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.

1) ul . Ludwika Zamenhofa 1
Lokal mieszkalny nr 3 o ogólnej powierzchni wynoszącej 62,70 m2
, składający się z przedpoko...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

350 000 zł

7 511 zł/m²

47 m² 1 pokój

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, Ludwika Zamenhofa

Cena wywoławcza:

350 000 zł

7 511 zł/m²

47 m² 1 pokój

OGŁOSZENIE NR 25/2026
PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY OGŁASZA
II PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
ze sprzedażą związanych z tymi lokalami udziałów w gruncie,
które odbędą się w dniu 1 kwietnia 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra
przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.

1) ul . Ludwika Zamenhofa 1
, składający się z przedpoko...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, Juszczaka

OGŁOSZENIE NR 25/2026
PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY OGŁASZA
II PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
ze sprzedażą związanych z tymi lokalami udziałów w gruncie,
które odbędą się w dniu 1 kwietnia 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra
przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.

2) ul. Juszczaka 4
Lokal mieszkalny nr 6 o ogólnej powierzchni wynoszącej 41,20 m2
, składający się z 2 pokoi i kuchni.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

105 000 zł

2 549 zł/m²

41 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, Juszczaka

Cena wywoławcza:

105 000 zł

2 549 zł/m²

41 m² 2 pokoje

OGŁOSZENIE NR 25/2026
PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY OGŁASZA
II PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
ze sprzedażą związanych z tymi lokalami udziałów w gruncie,
które odbędą się w dniu 1 kwietnia 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra
przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.

2) ul. Juszczaka 4
, składający się z 2 pokoi i kuchni.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, Jana Sobieskiego

OGŁOSZENIE NR 25/2026
PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY OGŁASZA
II PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
ze sprzedażą związanych z tymi lokalami udziałów w gruncie,
które odbędą się w dniu 1 kwietnia 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra
przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.

3) ul. Jana Sobieskiego 21
Lokal mieszkalny nr 6 o ogólnej powierzchni wynoszącej 37,42 m2
składający się z pokoju z ane...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 000 zł

3 444 zł/m²

32 m² 1 pokój

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, Jana Sobieskiego

Cena wywoławcza:

110 000 zł

3 444 zł/m²

32 m² 1 pokój

OGŁOSZENIE NR 25/2026
PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY OGŁASZA
II PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
ze sprzedażą związanych z tymi lokalami udziałów w gruncie,
które odbędą się w dniu 1 kwietnia 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra
przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.

3) ul. Jana Sobieskiego 21
składający się z pokoju z ane...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, Łabska

OGŁOSZENIE NR 25/2026
PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY OGŁASZA
II PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
ze sprzedażą związanych z tymi lokalami udziałów w gruncie,
które odbędą się w dniu 1 kwietnia 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra
przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.

4) ul . Ł abska 6
Lokal mieszkalny nr 3 o ogólnej powierzchni wynoszącej 48,50 m2
, składający się z pokoju, kuchni
i wc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

118 000 zł

3 181 zł/m²

37 m² 1 pokój

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, Łabska

Cena wywoławcza:

118 000 zł

3 181 zł/m²

37 m² 1 pokój

OGŁOSZENIE NR 25/2026
PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY OGŁASZA
II PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
ze sprzedażą związanych z tymi lokalami udziałów w gruncie,
które odbędą się w dniu 1 kwietnia 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra
przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.

4) ul . Ł abska 6
, składający się z pokoju, kuchni
i wc...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na działkę

Rzeszów, Wąwozowa

...odbędzie się w dniu 1 kwietnia 2026 r. o godz. 10 00 w Biurze
Gospodarki Mieniem Miasta Rzeszowa, Plac Ofiar Getta 3 w pokoju nr 13 I piętro.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium do dnia.26 madcar 2026 r
przelewem na konto Biura Gospodarki Mieniem Miasta Rzeszowa Bank Pekao S.A.
nr 50 1240 1037 1111 0011 5318 0500. W tytule przelewu należy wpisać „numer działki
oraz obręb".

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 000 zł

174 zł/m²

115 m²

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Rzeszów
Przetarg na działkę

Rzeszów, Wąwozowa

Cena wywoławcza:

20 000 zł

174 zł/m²

115 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Rzeszów
Przetarg na mieszkanie

Racibórz, Mickiewicza

...odbędzie się w dniu 1 kwietnia 2026r. o godzinie 1000, w sali nr 125 na I piętrze Urzędu Miasta Racibórz
przy ul. Króla Stefana Batorego 6.
8. Wysokość, forma, termin i miejsce wniesienia wadium:
8.1. Osoba przystępująca do przetargu, winna wpłacić wadium w pieniądzu, w wysokości 10% ceny wywoławczej
tj. 11 500,00 zł, na konto bankowe Nr 97 1050 1070 1000 0004 0003 3544 ING Bank Śląski S.A.
z zastrzeżeniem, iż wpłata winna być uznana na rachunku gminy najpóźniej w dniu 25 marca 2026r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

115 000 zł

4 915 zł/m²

23 m² 1 pokój

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Racibórz
Przetarg na mieszkanie

Racibórz, Mickiewicza

Cena wywoławcza:

115 000 zł

4 915 zł/m²

23 m² 1 pokój

przy ul. Króla Stefana Batorego 6.
8. Wysokość, forma, termin i miejsce wniesienia wadium:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Racibórz
Przetarg na mieszkanie

Racibórz, Staszica

...odbędzie się w dniu 1 kwietnia 2026r. o godzinie 1100, w sali nr 125 na I piętrze Urzędu Miasta Racibórz
przy ul. Króla Stefana Batorego 6.
8. Wysokość, forma, termin i miejsce wniesienia wadium:
tj. 9 900,00 zł, na konto bankowe Nr 97 1050 1070 1000 0004 0003 3544 ING Bank Śląski S.A.
z zastrzeżeniem, iż wpłata winna być uznana na rachunku gminy najpóźniej w dniu 25 marca 2026r...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

99 000 zł

4 278 zł/m²

23 m² 1 pokój

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Racibórz
Przetarg na mieszkanie

Racibórz, Staszica

Cena wywoławcza:

99 000 zł

4 278 zł/m²

23 m² 1 pokój

przy ul. Króla Stefana Batorego 6.
8. Wysokość, forma, termin i miejsce wniesienia wadium:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Racibórz
Przetarg na mieszkanie

Racibórz, Wileńska

...odbędzie się w dniu 1 kwietnia 2026r. o godzinie 1200, w sali nr 125 na I piętrze Urzędu Miasta Racibórz
przy ul. Króla Stefana Batorego 6.
8. Wysokość, forma, termin i miejsce wniesienia wadium:
tj. 16 000,00 zł, na konto bankowe Nr 97 1050 1070 1000 0004 0003 3544 ING Bank Śląski S.A.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

160 000 zł

4 565 zł/m²

35 m² 1 pokój

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Racibórz
Przetarg na mieszkanie

Racibórz, Wileńska

Cena wywoławcza:

160 000 zł

4 565 zł/m²

35 m² 1 pokój

przy ul. Króla Stefana Batorego 6.
8. Wysokość, forma, termin i miejsce wniesienia wadium:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Racibórz
Przetarg na obiekt / lokal

Racibórz, pl. Jagiełły

...odbędzie się w dniu 1 kwietnia 2026r. o godzinie 1300, w sali nr 125 na I piętrze Urzędu Miasta Racibórz
przy ul. Króla Stefana Batorego 6.
8. Wysokość, forma, termin i miejsce wniesienia wadium:
tj. 7 000,00 zł, na konto bankowe Nr 97 1050 1070 1000 0004 0003 3544 ING Bank Śląski S.A.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

70 000 zł

3 898 zł/m²

18 m²

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Racibórz
Przetarg na obiekt / lokal

Racibórz, pl. Jagiełły

Cena wywoławcza:

70 000 zł

3 898 zł/m²

18 m²

przy ul. Króla Stefana Batorego 6.
8. Wysokość, forma, termin i miejsce wniesienia wadium:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Racibórz
Przetarg na działkę

świecki, gm. Świecie, Sulnowo

...odbędzie się dnia 01.04.2026 r. o godzinie 1000 w Urzędzie Miejskim w Świeciu w sali nr 32. Warunkiem uczestniczenia w przetargu
jest wniesienia wadium w pieniądzu na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego w Świeciu nr: 19 1160 2202 0000 0000 6089 7935 ulokowany
w Banku Millennium SA do dnia 25.03.2026 r. (data uznania rachunku bankowego). W tytule przelewu należy wskazać numer działki, której
dotyczy wpłata....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

124 368 zł

109 zł/m²

1 143 m²

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świeciu
Przetarg na działkę

świecki, gm. Świecie, Sulnowo

Cena wywoławcza:

124 368 zł

109 zł/m²

1 143 m²

dotyczy wpłata....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świeciu
Przetarg na działkę

Krasnobród

...odbędzie się w dniu 01.04.2026r. o godz. 1100 w siedzibie Urzędu
Miejskiego w Krasnobrodzie przy ul. 3 Maja 36.
Pierwszy przetarg odbył się 06.11.2025 r. i zakończył się wynikiem negatywnym
z powodu braku ofert.
Ustala się wadium w wysokości 30.000,00 zł, które należy wpłacić na konto Urzędu
Miejskiego w Krasnobrodzie o nr 38 9639 0009 2002 0057 6879 0003 Bank Spółdzielczy
Tomaszowie Lubelskim Oddział w Krasnobrodzie. Za prawidłowo wniesione uznaje się
wadium, które zostanie zaksięgow...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

308 630 zł

122 zł/m²

2 525 m²

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Krasnobrodzie
Przetarg na działkę

Krasnobród

Cena wywoławcza:

308 630 zł

122 zł/m²

2 525 m²

Miejskiego w Krasnobrodzie przy ul. 3 Maja 36.
z powodu braku ofert.
wadium, które zostanie zaksięgow...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Krasnobrodzie
Przetarg na działkę

Bolesławiec, Bronisława Kosiby

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA PREZYDENTA MIASTA BOLESŁAWIEC
Z DNIA 19 stycznia 2026 R.

w sprawie II przetargu ustnego nieograniczonego

na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, oznaczonej jako działka nr 400, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Bolesławiec, położonej w Bolesławcu, przy ul. Bronisława Kosiby, w obrębie 0014 miasta Bolesławiec.

Oznaczenie nieruchomości

wg katastru nieruchomości

Nr działki

400

Powierzchnia (ha)

0,3953

Położenie

ul...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

890 000 zł

225 zł/m²

3 953 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bolesławiec
Przetarg na działkę

Bolesławiec, Bronisława Kosiby

Cena wywoławcza:

890 000 zł

225 zł/m²

3 953 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA PREZYDENTA MIASTA BOLESŁAWIEC
Z DNIA 19 stycznia 2026 R.

w sprawie II przetargu ustnego nieograniczonego

Oznaczenie nieruchomości

wg katastru nieruchomości

Nr działki

400

Powierzchnia (ha)

0,3953

Położenie

ul...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bolesławiec
Przetarg na działkę

Koszalin

PREZYDENT MIASTA KOSZALINA
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości niezabudowanej, stanowiącej własność Gminy Miasto Koszalin
Położenie nieruchomości
[ulica]
pomiędzy ulicami:
Duńską i Belgijską

Oznaczenie nieruchomości wg:
1. księgi wieczystej
2. katastru nieruchomości
a) identyfikator działki
b) nr obrębu
c) nr działki
d) klasoużytek
1. KO1K/00055583/4
2. a) 326101_1.0013.181
b) 0013
c) 181
d) Bp o powierzchni 0,7023 ha

Powierzchni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 248 000 zł

320 zł/m²

7 023 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA KOSZALIN
Przetarg na działkę

Koszalin

Cena wywoławcza:

2 248 000 zł

320 zł/m²

7 023 m²

PREZYDENT MIASTA KOSZALINA
Położenie nieruchomości
[ulica]
pomiędzy ulicami:
Duńską i Belgijską

Oznaczenie nieruchomości wg:
1. księgi wieczystej
2. katastru nieruchomości
a) identyfikator działki
b) nr obrębu
c) nr działki
d) klasoużytek
1. KO1K/00055583/4
2. a) 326101_1.0013.181
b) 0013
c) 181
d) Bp o powierzchni 0,7023 ha

Powierzchni...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA KOSZALIN
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości