Przetargi Urzędów Miast:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Pruszcz Gdański, Grunwaldzka

...odbędzie się w dniu 31 marca 2026 r. od godziny 1040 w sali posiedzeń numer 1 Urzędu Miasta Pruszcz Gdański przy ul. Grunwaldzkiej 20.

Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na zbycie przedmiotowej nieruchomości odbył się 16 stycznia 2026 r. i zakończył się wynikiem negatywnym.

Wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej należy wpłacić w pieniądzu przelewem (z zaznaczeniem na jaką nieruchomość jest wpłata) najpóźniej do dnia 26 marca 2026 r. na konto Bank Spółdzielczy Nr 63 8335 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

495 000 zł

890 zł/m²

556 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Pruszcz Gdański
Przetarg na działkę

Pruszcz Gdański, Grunwaldzka

Cena wywoławcza:

495 000 zł

890 zł/m²

556 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Pruszcz Gdański
Przetarg na obiekt / lokal

Świętochłowice, Kaliny

...odbędzie się w dniu 31 marca 2026 r. o godz. 11.00 w Urzędzie Miejskim w Świętochłowicach, ul. Katowicka 54.

Cenę wywoławczą nieruchomości do I (pierwszego) przetargu ustala się na kwotę 1 000 000,00 zł (jeden milion złotych 00/100), przy czym 29,48% ceny stanowi cena za grunt, 70,52 % cena za budynki. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. z 2025 r. poz. 775 ze zm.), sprzedaż nieruchomości w części zabudowanej budynkami mieszkalnymi jest ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

1 901 zł/m²

526 m² 10 pokoi

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świętochłowice
Przetarg na obiekt / lokal

Świętochłowice, Kaliny

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

1 901 zł/m²

526 m² 10 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świętochłowice
Przetarg na działkę

Świętochłowice, Krokusów

...odbędzie się 31 marca 2026 r. o godzinie 12 00 w Urzędzie Miejskim w Świętochłowicach, ul. Katowicka 54.

Cenę wywoławczą do III (trzeciego) przetargu ustala się w wysokości 1 000 000,- zł (jeden milion złotych 00/100). Do wylicytowanej ceny sprzedaży zostanie doliczony podatek VAT według stawki obowiązującej na dzień wpłaty.

Wadium w kwocie 100.000,- zł (słownie: sto trzydzieści tysięcy złotych 00/100) należy wnieść przelewem na konto prowadzone przez PKO BP S.A. nr do 26 marca 2026 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

142 zł/m²

7 033 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świętochłowice
Przetarg na działkę

Świętochłowice, Krokusów

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

142 zł/m²

7 033 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świętochłowice
Przetarg na działkę

Bydgoszcz, Kobaltowa

...odbędzie się w Urzędzie Miasta Bydgoszczy przy ul. Jezuickiej 1 w Sali Łochowskiego w dniu 31.03.2026 r., o godz. 12.00

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wniesienie wadium w gotówce ( PLN)
w podanej wyżej wysokości do dnia 24.03.2026 r. przy czym momentem spełnienia
świadczenia jest dzień uznania środków pieniężnych na rachunku bankowym
Miasta Bydgoszczy. Wpłaty należy dokonać na konto Miasta Bydgoszczy -
Bank Pekao S.A.
nr 27 1240 6452 1111 0010 4788
2066., podając jednocz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 300 000 zł

177 zł/m²

18 643 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bydgoszczy
Przetarg na działkę

Bydgoszcz, Kobaltowa

Cena wywoławcza:

3 300 000 zł

177 zł/m²

18 643 m²

Bank Pekao S.A.
nr 27 1240 6452 1111 0010 4788
2066., podając jednocz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bydgoszczy
Przetarg na obiekt / lokal

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Wielisławice

...odbędzie się w dniu 31 marca 2026 r. o godz. 10ºº w sali nr 1 tutejszego Urzędu.

Ogłoszenie zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń przy Urzędzie Miejskim i sołectwa Wielisławice, w gazecie lokalnej „Ziemia Strzelecka", na stronie internetowej Urzędu www.strzelce.pl i www.bip.strzelce.pl

Bliższych informacji udzielają pracownicy referatu Gospodarki Przestrzennej i Mienia Gminnego Urzędu Miejskiego w Strzelcach Krajeńskich ( pokój nr 32 i 38) nr tel. 95 76 36 332, 95 76 36 330.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

850 000 zł

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Strzelcach Krajeńskich
Przetarg na obiekt / lokal

Cena wywoławcza:

850 000 zł

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Strzelcach Krajeńskich
Przetarg na dom

Gliwice, Politechnika, Pszczyńska

...rozpocznie się I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości położonej w Gliwicach przy ul. Pszczyńskiej 99, obejmującej zabudowaną działkę nr 551, obręb Politechnika (identyfikator: 246601_1.0043.551), o powierzchni 0,0733 ha, stanowiącą własność Miasta Gliwice.

Cena wywoławcza nieruchomości (brutto): 853 000,00 zł
Wadium: 85 300,00 zł
Minimalne postąpienie: 8530,00 zł

Oznaczenie przedmiotu przetargu wg danych z ewidencji gruntów
Działka nr 551, obręb Po...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

853 000 zł

4 513 zł/m²

189 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na dom

Gliwice, Politechnika, Pszczyńska

Cena wywoławcza:

853 000 zł

4 513 zł/m²

189 m²

Cena wywoławcza nieruchomości (brutto): 853 000,00 zł
Wadium: 85 300,00 zł
Minimalne postąpienie: 8530,00 zł

Działka nr 551, obręb Po...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na działkę

Koszalin, Magnolii

PREZYDENT MIASTA KOSZALINA
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasto Koszalin

Położenie nieruchomości
[ulica]
w rejonie ul. Magnolii

Oznaczenie nieruchomości wg:
1. księgi wieczystej
2. katastru nieruchomości
a) identyfikator działki
b) nr obrębu
c) nr działki
d) klasoużytek
1. KO1K/00031119/7
2. a) 326101_1.0051.496/23
b) 0051
c) 496/23
d) RV – 0,1120 ha

Powierzchnia
nieruchomości
[ha]
0,1120

P...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

176 000 zł

157 zł/m²

1 120 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA KOSZALIN
Przetarg na działkę

Koszalin, Magnolii

Cena wywoławcza:

176 000 zł

157 zł/m²

1 120 m²

PREZYDENT MIASTA KOSZALINA

Położenie nieruchomości
[ulica]
w rejonie ul. Magnolii

Oznaczenie nieruchomości wg:
1. księgi wieczystej
2. katastru nieruchomości
a) identyfikator działki
b) nr obrębu
c) nr działki
d) klasoużytek
1. KO1K/00031119/7
2. a) 326101_1.0051.496/23
b) 0051
c) 496/23
d) RV – 0,1120 ha

Powierzchnia
nieruchomości
[ha]
0,1120

P...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Oznaczenie nieruchomości wg:
1. księgi wieczystej
2. katastru nieruchomości
a) identyfikator działki
b) nr obrębu
c) nr działki
d) klasoużytek
1. KO1K/00031119/7
2. a) 326101_1.0051.496/24
b) 0051
c) 496/24
d) RV – 0,0980 ha

Powierzchnia
nieruchomości
[ha]
0,0980

P...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

154 000 zł

157 zł/m²

980 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA KOSZALIN
Przetarg na działkę

Koszalin, Magnolii

Cena wywoławcza:

154 000 zł

157 zł/m²

980 m²

PREZYDENT MIASTA KOSZALINA

Położenie nieruchomości
[ulica]
w rejonie ul. Magnolii

Oznaczenie nieruchomości wg:
1. księgi wieczystej
2. katastru nieruchomości
a) identyfikator działki
b) nr obrębu
c) nr działki
d) klasoużytek
1. KO1K/00031119/7
2. a) 326101_1.0051.496/24
b) 0051
c) 496/24
d) RV – 0,0980 ha

Powierzchnia
nieruchomości
[ha]
0,0980

P...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Oznaczenie nieruchomości wg:
1. księgi wieczystej
2. katastru nieruchomości
a) identyfikator działki
b) nr obrębu
c) nr działki
d) klasoużytek
1. KO1K/00031119/7
2. a) 326101_1.0051.496/25
b) 0051
c) 496/25
d) RV – 0,0911 ha

Powierzchnia
nieruchomości
[ha]
0,0911

Pr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

143 000 zł

157 zł/m²

911 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA KOSZALIN
Przetarg na działkę

Koszalin, Magnolii

Cena wywoławcza:

143 000 zł

157 zł/m²

911 m²

PREZYDENT MIASTA KOSZALINA

Położenie nieruchomości
[ulica]
w rejonie ul. Magnolii

Oznaczenie nieruchomości wg:
1. księgi wieczystej
2. katastru nieruchomości
a) identyfikator działki
b) nr obrębu
c) nr działki
d) klasoużytek
1. KO1K/00031119/7
2. a) 326101_1.0051.496/25
b) 0051
c) 496/25
d) RV – 0,0911 ha

Powierzchnia
nieruchomości
[ha]
0,0911

Pr...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Oznaczenie nieruchomości wg:
1. księgi wieczystej
2. katastru nieruchomości
a) identyfikator działki
b) nr obrębu
c) nr działki
d) klasoużytek
1. KO1K/00031119/7
2. a) 326101_1.0051.496/27
b) 0051
c) 496/27
d) RV – 0,1393 ha

Powierzchnia
nieruchomości
[ha]
0,1393

Pr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

219 000 zł

157 zł/m²

1 393 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA KOSZALIN
Przetarg na działkę

Koszalin, Magnolii

Cena wywoławcza:

219 000 zł

157 zł/m²

1 393 m²

PREZYDENT MIASTA KOSZALINA

Położenie nieruchomości
[ulica]
w rejonie ul. Magnolii

Oznaczenie nieruchomości wg:
1. księgi wieczystej
2. katastru nieruchomości
a) identyfikator działki
b) nr obrębu
c) nr działki
d) klasoużytek
1. KO1K/00031119/7
2. a) 326101_1.0051.496/27
b) 0051
c) 496/27
d) RV – 0,1393 ha

Powierzchnia
nieruchomości
[ha]
0,1393

Pr...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Oznaczenie nieruchomości wg:
1. księgi wieczystej
2. katastru nieruchomości
a) identyfikator działki
b) nr obrębu
c) nr działki
d) klasoużytek
1. KO1K/00031119/7
2. a) 326101_1.0051.496/28
b) 0051
c) 496/28
d) RV – 0,0839 ha

Powierzchnia
nieruchomości
[ha]
0,0839

Pr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

132 000 zł

157 zł/m²

839 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA KOSZALIN
Przetarg na działkę

Koszalin, Magnolii

Cena wywoławcza:

132 000 zł

157 zł/m²

839 m²

PREZYDENT MIASTA KOSZALINA

Położenie nieruchomości
[ulica]
w rejonie ul. Magnolii

Oznaczenie nieruchomości wg:
1. księgi wieczystej
2. katastru nieruchomości
a) identyfikator działki
b) nr obrębu
c) nr działki
d) klasoużytek
1. KO1K/00031119/7
2. a) 326101_1.0051.496/28
b) 0051
c) 496/28
d) RV – 0,0839 ha

Powierzchnia
nieruchomości
[ha]
0,0839

Pr...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA KOSZALIN
Przetarg na działkę

Wrocław, Kowale, Grajewska

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8 w sali 215

o godz. 1000 dnia 31 marca 2026 r.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

240 000 zł

370 zł/m²

649 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na działkę

Wrocław, Kowale, Grajewska

Cena wywoławcza:

240 000 zł

370 zł/m²

649 m²

o godz. 1000 dnia 31 marca 2026 r.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na działkę

Starachowice

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

Prezydent Miasta Starachowice ogłasza czwarty przetarg ustny nieograniczony, na sprzedaż część nieruchomości gruntowej Gminy Starachowice, położonej w Starachowicach przy ul. Leśnej oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków miasta Starachowice obrębu 0005 jako działki numer 1/5 i 4/131 o łącznej powierzchni 0,2048 ha, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Starachowicach prowadzi księgę wieczystą nr KI1...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 094 700 zł

535 zł/m²

2 048 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Starachowicach
Przetarg na działkę

Starachowice

Cena wywoławcza:

1 094 700 zł

535 zł/m²

2 048 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Starachowicach
Przetarg na mieszkanie

Głogów, Obrońców Pokoju

...odbędzie się w dniu 31 marca 2026 r. o godz. 10:00 w sali nr 114
Urzędu Miejskiego w Głogowie, Rynek 10, 67-200 Głogów.

Wadium w podanej wysokości należy wpłacić na rachunek Gminy Miejskiej
Głogów: BNP Paribas Bank Polska S.A. nr 65 2030 0045 1110 0000 0192 9720,
z dopiskiem: „wadium na lokal przy ul. Obrońców Pokoju 7c/58”, w terminie
nie później niż do dnia 25 marca 2026 r. Za datę wpłacenia wadium uważa się
wpływ wymaganej kwoty na rachunek Gminy Miejskiej Głogów...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

171 000 zł

6 021 zł/m²

28 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Głogowie
Przetarg na mieszkanie

Głogów, Obrońców Pokoju

Cena wywoławcza:

171 000 zł

6 021 zł/m²

28 m² 1 pokój

Urzędu Miejskiego w Głogowie, Rynek 10, 67-200 Głogów.