Przetargi Urzędów Miast:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Trzebnica, Wincentego Witosa

...odbędzie się w dniu 31.03.2026 r. godz. 10:00 w Urzędzie Miejskim w Złotym
Stoku, Rynek 22, 57-250 Złoty Stok, pok. nr 15.

W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i osoby prawne, jeżeli wpłacą wadium w pieniądzu
w wyżej określonej wysokości na rachunek Urzędu Miejskiego w Złotym Stoku - nr konta BS/0
Złoty Stok nr 79 9533 1069 2008 0006 8303 0004 do dnia 26.03.2026 r. W tytule przelewu
zainteresowany powinien wpisać: „Trzebnica” oraz wskazać wszystkich uczestników
przetargu. Za d...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

320 000 zł

7 411 zł/m²

43 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Złotym Stoku
Przetarg na mieszkanie

Trzebnica, Wincentego Witosa

Cena wywoławcza:

320 000 zł

7 411 zł/m²

43 m² 2 pokoje

Stoku, Rynek 22, 57-250 Złoty Stok, pok. nr 15.

przetargu. Za d...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Złotym Stoku
Przetarg na działkę

Ryn, Partyzantów

...odbędzie się w dniu 31 marca 2026 roku o godz. 800 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Rynie, ul. Ratuszowa 2 /parter/.
1) Osoby przystępujące do przetargu winny wpłacić wadium w pieniądzu w terminie do 27 marca 2026 roku włącznie na rachunek Gminy Ryn nr 27 9343 1015 1300 0130 2000 0040 w MBS Giżycko Oddział Ryn odrębnie na każdą działkę, z podaniem numeru działki /dowód wpłaty przedłożyć na przetargu/. Wadium wpłacone przelewem winno znajdować się na rachunku Gminy w dniu 27 mar...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

118 200 zł

95,09 zł/m²

1 243 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Ryn
Przetarg na działkę

Ryn, Partyzantów

Cena wywoławcza:

118 200 zł

95,09 zł/m²

1 243 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Ryn
Przetarg na obiekt / lokal

Kłodzko, Podgórna

...odbędzie się dnia 31.03.2026 r. o godz. 10⁰⁰ w Sali Rajców nr 201 II piętro Urzędu Miasta w Kłodzku, Pl. Bolesława Chrobrego 1.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

67 000 zł

2 528 zł/m²

27 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kłodzko
Przetarg na obiekt / lokal

Kłodzko, Podgórna

Cena wywoławcza:

67 000 zł

2 528 zł/m²

27 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kłodzko
Przetarg na działkę

Jedlina-Zdrój, Kłodzka

...odbędzie się w dniu 31 marca 2026 r. o godzinie 1100 w siedzibie Urzędu Miasta Jedlina-Zdrój przy ul. Poznańskiej 2.

8. WYSOKOŚĆ WADIUM, FORMA, TERMIN I MIEJSCE JEGO WNIESIENIA

Wadium należy wnieść w pieniądzu w wysokości 20 000 zł (słownie: dwadzieścia tysięcy złotych 00/100) na rachunek Gminy Jedlina-Zdrój nr 13 1020 5095 0000 5602 0011 4280 w PKO BP S.A. I Oddział w Wałbrzychu, nie później niż 24 marca 2026 r., z napisem na dowodzie wpłaty (przelewie) „wadium – działka nr 691/5”.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

255 000 zł

73,64 zł/m²

3 463 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jedlina-Zdrój
Przetarg na działkę

Jedlina-Zdrój, Kłodzka

Cena wywoławcza:

255 000 zł

73,64 zł/m²

3 463 m²

8. WYSOKOŚĆ WADIUM, FORMA, TERMIN I MIEJSCE JEGO WNIESIENIA

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jedlina-Zdrój
Przetarg na działkę

Olecko

...odbędzie się w dniu 31 marca 2026 r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Olecku,Plac Wolności 3, sala nr 32.

Wadium wpłacone przez uczestnika przetargu, który przetarg wygrał, zalicza się na poczet ceny nabycia nieruchomości. W przypadku nie wygrania przetargu zwrot wadium nastąpi na wskazane przez uczestnika konto nie później niż przed upływem 3 dni od zamknięcia przetargu. Wadium ulega przepadkowi w razie uchylenia się uczestnika, który przetarg wygra od zawarcia umowy. Przetarg może by...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

173 700 zł

167 zł/m²

1 043 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Olecko
Przetarg na działkę

Olecko

Cena wywoławcza:

173 700 zł

167 zł/m²

1 043 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Olecko
Przetarg na działkę

Tomaszów Mazowiecki, Przyrodnicza

...odbędzie się w dniu 30 marca 2026 roku o godz. 10:00 w sali nr 22 (I piętro
budynku A) w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim ul. P.O.W. 10/16.
Cena wyjściowa do przetargu ustalona została na kwotę – 600 000,00 zł brutto w tym
23 % VAT (słownie: sześćset tysięcy złotych 00/100).
Wylicytowana cena nieruchomości pomniejszona o wpłacone wadium płatna jest
w pełnej wysokości przed zawarciem umowy przenoszącej własność.
Nieruchomość stanowi własność Gminy Miasto Tomaszów Mazowiecki. Jes...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

600 000 zł

194 zł/m²

3 085 m²

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Tomaszów Mazowiecki
Przetarg na działkę

Tomaszów Mazowiecki, Przyrodnicza

Cena wywoławcza:

600 000 zł

194 zł/m²

3 085 m²

23 % VAT (słownie: sześćset tysięcy złotych 00/100).
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Tomaszów Mazowiecki
Przetarg na działkę

Czechowice-Dziedzice, Ignacego Łukasiewicza

...odbędzie się w dniu 30.03.2026 r. o godz. 1000 w sali narad nr 305 (II piętro) Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach Plac Jana Pawła II 1.

W przetargu mogą brać udział osoby i podmioty, które wpłacą wadium do dnia
24.03.2026 r. Wadium wynosi 87 600,00 zł. Datą wniesienia wadium jest dzień uznania rachunku bankowego Gminy.

Wadium winno być wniesione w pieniądzu na konto Gminy Czechowice-Dziedzice PKO BP S.A. Oddział Bielsko-Biała nr 94 1020 1390 0000 6602 0025 0571.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

438 000 zł

173 zł/m²

2 525 m²

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Czechowice-Dziedzice
Przetarg na działkę

Czechowice-Dziedzice, Ignacego Łukasiewicza

Cena wywoławcza:

438 000 zł

173 zł/m²

2 525 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Czechowice-Dziedzice
Przetarg na mieszkanie

Gliwice, ZAWISZY CZARNEGO

...rozpocznie się III ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 3 usytuowanego w budynku przy ul. ZAWISZY CZARNEGO 6

*** FORMA ZBYCIA: sprzedaż lokalu wraz ze sprzedażą ułamkowej części działki
*** POWIERZCHNIA LOKALU: 82,71 m²
*** POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – pomieszczenia gospodarcze: 18,43 m2 (10,82 m2 i 7,61 m2)
*** SKŁAD LOKALU: 4 pokoje, kuchnia, WC, przedpokój
*** KONDYGNACJA: II piętro
*** STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego re...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

426 780 zł

5 160 zł/m²

83 m² 4 pokoje

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na mieszkanie

Gliwice, ZAWISZY CZARNEGO

Cena wywoławcza:

426 780 zł

5 160 zł/m²

83 m² 4 pokoje

*** POWIERZCHNIA LOKALU: 82,71 m²
*** SKŁAD LOKALU: 4 pokoje, kuchnia, WC, przedpokój
*** KONDYGNACJA: II piętro
*** STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego re...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na mieszkanie

Gliwice, Al. PRZYJAŹNI

...rozpocznie się I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 5 usytuowanego w budynku przy Al. PRZYJAŹNI 9

*** POWIERZCHNIA LOKALU: 134,17 m²
*** POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – piwnica: 7,43 m2
*** SKŁAD LOKALU: 4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki z WC, przedpokój, pomieszczenie pomocnicze
*** KONDYGNACJA: III piętro
*** STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

884 800 zł

6 595 zł/m²

134 m² 4 pokoje

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na mieszkanie

Gliwice, Al. PRZYJAŹNI

Cena wywoławcza:

884 800 zł

6 595 zł/m²

134 m² 4 pokoje

*** POWIERZCHNIA LOKALU: 134,17 m²
*** KONDYGNACJA: III piętro
*** STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na mieszkanie

Gliwice, ZWYCIĘSTWA

...rozpocznie się I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 6c usytuowanego w budynku przy ul. ZWYCIĘSTWA 11

*** POWIERZCHNIA LOKALU: 71,07 m²
*** POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – brak
*** SKŁAD LOKALU: 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z WC
*** KONDYGNACJA: III piętro
*** STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
*** UDZIAŁ W NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ O...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

452 000 zł

6 360 zł/m²

71 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na mieszkanie

Gliwice, ZWYCIĘSTWA

Cena wywoławcza:

452 000 zł

6 360 zł/m²

71 m² 2 pokoje

*** POWIERZCHNIA LOKALU: 71,07 m²
*** POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – brak
*** KONDYGNACJA: III piętro
*** STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
*** UDZIAŁ W NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ O...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na działkę

Elbląg, Fabryczna

...odbędzie się staraniem i na koszt Nabywcy, na warunkach wskazanych przez dysponentów mediów.

Zgodnie z art. 33 ust. 2 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo Budowlane, Nabywca zobowiązany będzie uzyskać stosowne uzgodnienia i oświadczania, w tym oświadczenie projektanta o istnieniu lub braku możliwości przyłączenia do miejskiej sieci ciepłowniczej, o ile nie będzie korzystał z odnawialnych źródeł ciepła. Oznacza to, że każdy Inwestor zamierzający wznieść nowy budynek, z uwzględnieniem wyją...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

690 000 zł

424 zł/m²

1 629 m²

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Elbląg
Przetarg na działkę

Elbląg, Fabryczna

Cena wywoławcza:

690 000 zł

424 zł/m²

1 629 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-30

Cena wywoławcza:

432 000 zł

93,39 zł/m²

4 626 m²

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Elbląg
Przetarg na działkę

Elbląg, Akacjowa

Cena wywoławcza:

432 000 zł

93,39 zł/m²

4 626 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-30

Cena wywoławcza:

2 040 000 zł

39,06 zł/m²

52 231 m²

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Elbląg
Przetarg na działkę

Elbląg, Eugeniusza Kwiatkowskiego

Cena wywoławcza:

2 040 000 zł

39,06 zł/m²

52 231 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Elbląg
Przetarg na działkę

Słupsk, Klonowa

...odbędzie się w dniu30.03.2026r. o godz. 10ºº w sali nr 212 Urzędu Miejskiego w Słupsku, Plac Zwycięstwa 3 (IIp.).

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium do dnia 24.03.2026r. na konto: Miasto Słupsk mBank SA nr 08 1140 1153 0000 2175 4200 1011.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 500 000 zł

127 zł/m²

11 808 m²

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Słupsk
Przetarg na działkę

Słupsk, Klonowa

Cena wywoławcza:

1 500 000 zł

127 zł/m²

11 808 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Słupsk
Przetarg na obiekt / lokal

Stalowa Wola

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta w Stalowej Woli ul. Wolności 7, sala nr 17, dnia 30 marca 2026 roku o godz. 9:00

Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium zgodnie z treścią niniejszego ogłoszenia.

Uczestnicy przetargu zobowiązani są posiadać:

- dokument tożsamości,

- aktualny wydruk z Krajowego Rejestru Sądowego lub zaświadczenie z innego właściwego rejestru, nie starsze niż 3 miesiące, numer NIP; w przypadku wspólników spółek cywilnych także umowę spółki cywiln...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

500 000 zł

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Stalowa Wola
Przetarg na obiekt / lokal

Stalowa Wola

Cena wywoławcza:

500 000 zł

Uczestnicy przetargu zobowiązani są posiadać:

- dokument tożsamości,