Licytacje komornicze: Police

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza mieszkania

Police, Janusza Korczaka

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika*** położonego przy Janusza Korczaka 1-3, 72-010 Police, dla którego Sąd Rejonowy Szczecin Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie XI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Policach prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 155 500,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 116 625,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

116 625 zł

2 493 zł/m²

47 m² 2 pokoje

Termin: 2022-12-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Police, Janusza Korczaka

Cena wywoławcza:

116 625 zł

2 493 zł/m²

47 m² 2 pokoje

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-12-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Police, Wróblewskiego

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

przysługującego dłużniczce spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu położonego w Policach przy ul. Wróblewskiego 7C, dla którego Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie XI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Policach prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Ww. lokal położony jest na IV piętrze w budynku wielolokalowym o charakterze mieszkalnym. Budynek 5 – kondygnacyjny, podpiwniczony wybudowany w technol...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

206 025 zł

4 245 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Termin: 2022-11-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Police, Wróblewskiego

Cena wywoławcza:

206 025 zł

4 245 zł/m²

49 m² 2 pokoje

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-11-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Police, Grzybowa

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość położony w miejscowości Police przy ul. Grzybowa posiadający założoną księgę wieczystą w XI Zamiejscowym Wydziale Ksiąg Wieczystych z/s w Policach Sądu Rejonowego Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie o numerze ***, należącej do dłużnika***

Powyższa nieruchomość została oszacowana na kwotę: 220.000,00 zł. Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi trzy czwarte wartości oszacowania tj. k...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

165 000 zł

2 166 zł/m²

76 m² 3 pokoje

Termin: 2022-10-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Police, Grzybowa

Cena wywoławcza:

165 000 zł

2 166 zł/m²

76 m² 3 pokoje

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-10-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Police, Wyszyńskiego

...pierwsza licytacja

spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego o pow. 47,54 m2 położonego: 72-010 Police, ul. Wyszyńskiego, dla którego Sąd Rejonowy Szczecin - Prawobrzeże i Zachód w Szczecin XI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW *** [NKW: ***] Suma oszacowania wynosi 234 000,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 175 500,00zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej su...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

175 500 zł

3 692 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2022-09-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Police, Wyszyńskiego

Cena wywoławcza:

175 500 zł

3 692 zł/m²

48 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-09-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Police, Licealna

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** w Policach, położonej przy Licealna , 72-010 Police, dla której Sąd Rejonowy Szczecin Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie XI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Policach prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 982 770,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 737 077,50 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy osz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

737 077,50 zł

268 zł/m²

2 754 m²

Termin: 2022-07-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Police, Licealna

Cena wywoławcza:

737 077,50 zł

268 zł/m²

2 754 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-07-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości