Przetargi KOWR: Uniemyśl

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

policki, gm. Police, Uniemyśl

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA ODDZIAŁ TERENOWY W Szczecinie

ogłasza
przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu
Państwa, położonej na terenie gminy Police powiat policki, pochodzącej z byłego PFZ.
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość nierolna, niezabudowana, określona w wykazie z dnia
09.02.2026 r. nr SZC.WKUZ.GZ.4240.W.18.2026.AŁ, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 81/7
z obrębu Uniemyśl, okręg podatkowy I o pow...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

198 250 zł

131 zł/m²

1 511 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Police, Uniemyśl

Cena wywoławcza:

198 250 zł

131 zł/m²

1 511 m²

ogłasza
z obrębu Uniemyśl, okręg podatkowy I o pow...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

04.02.2026 r. nr SZC.WKUZ.GZ.4240.W.4.2026.AŁ, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 355/4
wraz z udziałem 1/3 w działce nr 355/3 z ob...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

222 000 zł

145 zł/m²

1 526 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Police, Uniemyśl

Cena wywoławcza:

222 000 zł

145 zł/m²

1 526 m²

ogłasza
wraz z udziałem 1/3 w działce nr 355/3 z ob...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

05.02.2026 r. nr SZC.WKUZ.GZ.4240.W.17.2026.AŁ, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 81/6
z obrębu Uniemyśl, okręg podatkowy I o powi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

165 780 zł

131 zł/m²

1 261 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Police, Uniemyśl

Cena wywoławcza:

165 780 zł

131 zł/m²

1 261 m²

ogłasza
z obrębu Uniemyśl, okręg podatkowy I o powi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Police, Uniemyśl

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow. policki, gmina Police,obr.Uniemyśl, dz.nr 355/4 (udział),pow.0,1526 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

222 000 zł

145 zł/m²

1 526 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Police, Uniemyśl

Cena wywoławcza:

222 000 zł

145 zł/m²

1 526 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Police, Uniemyśl

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow. policki, gmina Police,obr.Uniemyśl, dz.nr 81/6,pow.0,1261 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

165 780 zł

131 zł/m²

1 261 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Police, Uniemyśl

Cena wywoławcza:

165 780 zł

131 zł/m²

1 261 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Police, Uniemyśl

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow. policki, gmina Police,obr.Uniemyśl, dz.nr 81/7,pow.0,1511 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

198 250 zł

131 zł/m²

1 511 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Police, Uniemyśl

Cena wywoławcza:

198 250 zł

131 zł/m²

1 511 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Cena wywoławcza:

165 780 zł

131 zł/m²

1 261 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Police, Uniemyśl

Cena wywoławcza:

165 780 zł

131 zł/m²

1 261 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Cena wywoławcza:

198 250 zł

131 zł/m²

1 511 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Police, Uniemyśl

Cena wywoławcza:

198 250 zł

131 zł/m²

1 511 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Police, Uniemyśl

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow. policki, gmina Police,obr.Uniemyśl, dz.nr 81/5,pow.0,1028 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

135 400 zł

132 zł/m²

1 028 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Police, Uniemyśl

Cena wywoławcza:

135 400 zł

132 zł/m²

1 028 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Cena wywoławcza:

222 000 zł

145 zł/m²

1 526 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Police, Uniemyśl

Cena wywoławcza:

222 000 zł

145 zł/m²

1 526 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Police, Uniemyśl

OT Szczecin,woj. Zachodniopomorskie,pow.policki, gmina Police, obr.Uniemyśl, dz. nr 78/10,pow.0,1231 ha

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

148 770 zł

121 zł/m²

1 231 m²

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Police, Uniemyśl

Cena wywoławcza:

148 770 zł

121 zł/m²

1 231 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Police, Uniemyśl

OT Szczecin,woj. Zachodniopomorskie,pow.policki, gmina Police, obr.Uniemyśl, dz. nr 78/11,pow.0,1238 ha

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

149 670 zł

121 zł/m²

1 238 m²

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Police, Uniemyśl

Cena wywoławcza:

149 670 zł

121 zł/m²

1 238 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-23

Cena wywoławcza:

165 300 zł

134 zł/m²

1 231 m²

Termin: 2025-06-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Police, Uniemyśl

Cena wywoławcza:

165 300 zł

134 zł/m²

1 231 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-25

Cena wywoławcza:

166 300 zł

134 zł/m²

1 238 m²

Termin: 2025-06-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Police, Uniemyśl

Cena wywoławcza:

166 300 zł

134 zł/m²

1 238 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-25

Cena wywoławcza:

165 300 zł

134 zł/m²

1 231 m²

Termin: 2025-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Police, Uniemyśl

Cena wywoławcza:

165 300 zł

134 zł/m²

1 231 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości