Cena wywoławcza:

415 790 zł

203 zł/m²

2 050 m²

Termin: 2022-11-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

415 790 zł

203 zł/m²

2 050 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

252 670 zł

216 zł/m²

1 168 m²

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

252 670 zł

216 zł/m²

1 168 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

203 273 zł

216 zł/m²

939 m²

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

203 273 zł

216 zł/m²

939 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

223 334 zł

216 zł/m²

1 032 m²

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

223 334 zł

216 zł/m²

1 032 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 470 zł

216 zł/m²

926 m²

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

200 470 zł

216 zł/m²

926 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

195 293 zł

217 zł/m²

902 m²

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

195 293 zł

217 zł/m²

902 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

193 567 zł

217 zł/m²

894 m²

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

193 567 zł

217 zł/m²

894 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

261 513 zł

216 zł/m²

1 209 m²

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

261 513 zł

216 zł/m²

1 209 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

245 121 zł

216 zł/m²

1 133 m²

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

245 121 zł

216 zł/m²

1 133 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

193 350 zł

217 zł/m²

893 m²

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

193 350 zł

217 zł/m²

893 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

214 057 zł

216 zł/m²

989 m²

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

214 057 zł

216 zł/m²

989 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

198 959 zł

217 zł/m²

919 m²

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

198 959 zł

217 zł/m²

919 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

105 652 zł

191 zł/m²

554 m²

Termin: 2022-10-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

105 652 zł

191 zł/m²

554 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

104 914 zł

191 zł/m²

550 m²

Termin: 2022-10-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

104 914 zł

191 zł/m²

550 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

224 224 zł

203 zł/m²

1 103 m²

Termin: 2022-10-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

224 224 zł

203 zł/m²

1 103 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-27

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości