Cena wywoławcza:

184 713 zł

176 zł/m²

1 050 m²

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

184 713 zł

176 zł/m²

1 050 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

257 039 zł

231 zł/m²

1 113 m²

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

257 039 zł

231 zł/m²

1 113 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

181 724 zł

176 zł/m²

1 035 m²

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

181 724 zł

176 zł/m²

1 035 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

202 425 zł

203 zł/m²

995 m²

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

202 425 zł

203 zł/m²

995 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

234 014 zł

238 zł/m²

982 m²

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

234 014 zł

238 zł/m²

982 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

219 252 zł

205 zł/m²

1 071 m²

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

219 252 zł

205 zł/m²

1 071 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

187 924 zł

176 zł/m²

1 067 m²

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

187 924 zł

176 zł/m²

1 067 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

224 917 zł

226 zł/m²

995 m²

Termin: 2024-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

224 917 zł

226 zł/m²

995 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

260 015 zł

265 zł/m²

982 m²

Termin: 2024-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

260 015 zł

265 zł/m²

982 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

243 613 zł

227 zł/m²

1 071 m²

Termin: 2024-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

243 613 zł

227 zł/m²

1 071 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

208 804 zł

196 zł/m²

1 067 m²

Termin: 2024-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

208 804 zł

196 zł/m²

1 067 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

241 153 zł

192 zł/m²

1 256 m²

Termin: 2024-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

241 153 zł

192 zł/m²

1 256 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

239 966 zł

240 zł/m²

998 m²

Termin: 2024-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

239 966 zł

240 zł/m²

998 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

237 752 zł

232 zł/m²

1 023 m²

Termin: 2024-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

237 752 zł

232 zł/m²

1 023 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

285 599 zł

257 zł/m²

1 113 m²

Termin: 2024-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

285 599 zł

257 zł/m²

1 113 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości