Przetargi i licytacje nieruchomości: gm. Dobra

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza mieszkania

Dobra, ul. Romualda Traugutta

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

LOKAL MIESZKALNY

ustalono, że przedmiotowy lokal mieszkalny składa się z: 1. pokoju, 1. pokoju z łazienką i kuchni o łącznej powierzchni użytkowej 52,26 m2. Do lokalu mieszkalnego przynależy piwnica o powierzchni 4,41 m2 i pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 4,94 m2.

***Adres nieruchomości***
ul. Romualda Traugutta ***/***, 72-210 Dobra, poczta Dobra

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Teren zabudowy mieszk...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

53 333,33 zł

1 021 zł/m²

52 m² 2 pokoje

Termin: 2026-06-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Dobra, ul. Romualda Traugutta

Cena wywoławcza:

53 333,33 zł

1 021 zł/m²

52 m² 2 pokoje

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

LOKAL MIESZKALNY

***Adres nieruchomości***
ul. Romualda Traugutta ***/***, 72-210 Dobra, poczta Dobra

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Teren zabudowy mieszk...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Dobra

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA W POSTACI DZIAŁKI ***/*** W DOBREJ WRAZ Z UDZIAŁEM 1/*** W DRODZE DOJAZDOWEJ

Nieruchomość gruntowa w postaci działki nr ***/***, identyfikator działki 321101 2.0003.***/***, obręb ewidencyjny 321101_2.0003, Dobra, położenie: powiat policki, gmina Dobra, miejscowość Dobra, w sposobie korzystania: BP- zurbanizowane tereny niezabudowane lub w trakcie zabudowy, dla której Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie XI Zam...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

497 356,65 zł

139 zł/m²

3 569 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Dobra

Cena wywoławcza:

497 356,65 zł

139 zł/m²

3 569 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

łobeski, gm. Dobra, Grzęzno

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.łobeski, gmina Dobra,obr.Grzęzno, dz.nr 361,387,389,390/1,pow.84,8013 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 144 800 zł

2,53 zł/m²

848 013 m²

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łobeski, gm. Dobra, Grzęzno

Cena wywoławcza:

2 144 800 zł

2,53 zł/m²

848 013 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza mieszkania

Dobra, Romualda Traugutta

...pierwsza licytacja nieruchomości:

LOKAL MIESZKALNY

Ustalono, że przedmiotowy lokal mieszkalny składa się z: 1. pokoju, 1. pokoju z łazienką i kuchni o łącznej powierzchni użytkowej 52,26 m2. Do lokalu mieszkalnego przynależy piwnica o powierzchni 4,41 m2 i pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 4,94 m2.

***Adres nieruchomości***
ul. Romualda Traugutta ***/***, 72-210 Dobra, poczta Dobra

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinne...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

60 000 zł

1 148 zł/m²

52 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Dobra, Romualda Traugutta

Cena wywoławcza:

60 000 zł

1 148 zł/m²

52 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja nieruchomości:

LOKAL MIESZKALNY

***Adres nieruchomości***
ul. Romualda Traugutta ***/***, 72-210 Dobra, poczta Dobra

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinne...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-24

Cena wywoławcza:

2 412 900 zł

2,85 zł/m²

848 013 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łobeski, gm. Dobra, Grzęzno

Cena wywoławcza:

2 412 900 zł

2,85 zł/m²

848 013 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łobeski, gm. Dobra, Grzęzno

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.łobeski, gmina Dobra,obr.Grzęzno, dz.nr 283,pow.0,1867 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 800 zł

4,71 zł/m²

1 867 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łobeski, gm. Dobra, Grzęzno

Cena wywoławcza:

8 800 zł

4,71 zł/m²

1 867 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Cena wywoławcza:

2 681 000 zł

3,16 zł/m²

848 013 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łobeski, gm. Dobra, Grzęzno

Cena wywoławcza:

2 681 000 zł

3,16 zł/m²

848 013 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łobeski, gm. Dobra, Bienice

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.łobeski, gmina Dobra,obr.Bienice, dz.nr 157/7,pow.0,3549 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 900 zł

3,07 zł/m²

3 549 m²

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łobeski, gm. Dobra, Bienice

Cena wywoławcza:

10 900 zł

3,07 zł/m²

3 549 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

łobeski, gm. Dobra, Błądkowo

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.łobeski, gmina Dobra,obr.Błądkowo, dz.nr 40/39,pow.0,4847 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 300 zł

11,41 zł/m²

4 847 m²

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

łobeski, gm. Dobra, Błądkowo

Cena wywoławcza:

55 300 zł

11,41 zł/m²

4 847 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-25

Cena wywoławcza:

2 681 000 zł

3,16 zł/m²

848 013 m²

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łobeski, gm. Dobra, Grzęzno

Cena wywoławcza:

2 681 000 zł

3,16 zł/m²

848 013 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza domu

łobeski, gm. Dobra, Wojtaszyce

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy dz.***/***, ob. *** Wojtaszyce, 72-211 Wojtaszyce, dla której Sąd Rejonowy w Łobzie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Niepodległości 15, Łobez, 73-150 Łobez) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 85 603,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 57 068,67 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

57 068,67 zł

Termin: 2026-02-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

łobeski, gm. Dobra, Wojtaszyce

Cena wywoławcza:

57 068,67 zł

...druga licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

łobeski, gm. Dobra, Wojtaszyce

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy dz.***/***, ob. *** Wojtaszyce, 72-211 Wojtaszyce, dla której Sąd Rejonowy w Łobzie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Niepodległości ***, Łobez, 73-150 Łobez) prowadzi księgę wieczystą o numerze SZ1L/***/4.

Suma oszacowania wynosi 85 603,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 64 202,25 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

64 202,25 zł

Termin: 2025-10-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

łobeski, gm. Dobra, Wojtaszyce

Cena wywoławcza:

64 202,25 zł

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Dobra, Armii Krajowej

...drugiej licytacji NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Łobzie Michał Melinger na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że:
w dniach od 02-10-2025r. od godz. 11:00 do dnia 09-10-2025r. do godziny 11:00 odbędzie się druga elektroniczna licytacja lokalu mieszkalnego:
położonego: 72-210 Dobra, ul. Armii Krajowej ***/***,
dla którego Sąd Rejonowy w Łobzie IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Łobzie prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***/***.

Nieruchomo...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

65 866,67 zł

1 629 zł/m²

40 m² 2 pokoje

Termin: 2025-10-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Dobra, Armii Krajowej

Cena wywoławcza:

65 866,67 zł

1 629 zł/m²

40 m² 2 pokoje

...drugiej licytacji NIERUCHOMOŚCI

położonego: 72-210 Dobra, ul. Armii Krajowej ***/***,

Nieruchomo...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na obiekt / lokal

łobeski, gm. Dobra, Krzemienna

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.łobeski, gmina Dobra,obr.Krzemienna, dz.nr 307/38,pow.0,0458 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 600 zł

16,59 zł/m²

458 m²

Termin: 2025-09-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

łobeski, gm. Dobra, Krzemienna

Cena wywoławcza:

7 600 zł

16,59 zł/m²

458 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

łobeski, gm. Dobra, Grzęzno

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.łobeski, gmina Dobra,obr.Grzęzno, dz.nr 343/50,pow.0,0448 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 500 zł

16,74 zł/m²

448 m²

Termin: 2025-09-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

łobeski, gm. Dobra, Grzęzno

Cena wywoławcza:

7 500 zł

16,74 zł/m²

448 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-18

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości