Przetargi i licytacje nieruchomości: gm. Ścinawa

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

lubiński, gm. Ścinawa, Przychowa

...odbędzie się w dniu 20 maja 2026r.o godzinie
1400 w lokalu nr 22 w Urzędzie Miasta i Gminy Ścinawa Rynek 17, 59-330 Ścinawa.
2.W przetargu mogą uczestniczyć osoby fizyczne i prawne, jeżeli wpłacą przelewem lub gotówką
w pieniądzu, wadium w wysokości 5% ceny wywoławczej nieruchomości ustalone na kwotę
1.750,00 zł na konto Urzędu Miasta i Gminy Ścinawa w Banku Spółdzielczym we Wschowie
oddział w Ścinawie nr 52 8669 0001 2035 0351 9390 0005, z tym, że środki pieniężne winny
być na koncie Urzędu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 000 zł

79,73 zł/m²

439 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Ścinawie
Przetarg na działkę

lubiński, gm. Ścinawa, Przychowa

Cena wywoławcza:

35 000 zł

79,73 zł/m²

439 m²

...odbędzie się w dniu 20 maja 2026r.o godzinie
być na koncie Urzędu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Ścinawie
Przetarg na obiekt / lokal

lubiński, gm. Ścinawa, Dębiec

...odbędzie się w dniu 20 maja 2026r.o godzinie
1300 w lokalu nr 22 w Urzędzie Miasta i Gminy Ścinawa Rynek 17, 59-330 Ścinawa.
2. W przetargu mogą uczestniczyć osoby fizyczne i prawne, jeżeli wpłacą przelewem lub gotówką,
6.500,00 zł na konto Urzędu Miasta i Gminy Ścinawa w Banku Spółdzielczym we Wschowie oddział w Ścinawie nr 52 8669 0001 2035 0351 9390 0005, z tym, że środki pieniężne winny
być na koncie Urzę...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 000 zł

2 515 zł/m²

52 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Ścinawie
Przetarg na obiekt / lokal

lubiński, gm. Ścinawa, Dębiec

Cena wywoławcza:

130 000 zł

2 515 zł/m²

52 m²

...odbędzie się w dniu 20 maja 2026r.o godzinie
być na koncie Urzę...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Ścinawie
Przetarg na działkę

Ścinawa

...odbędzie się w dniu 15 maja 2026r.o godzinie
1.000,00 zł na konto Urzędu Miasta i Gminy Ścinawa w Banku Spółdzielczym we Wschowie
być na koncie Urzę...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 000 zł

196 zł/m²

102 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Ścinawie
Przetarg na działkę

Ścinawa

Cena wywoławcza:

20 000 zł

196 zł/m²

102 m²

...odbędzie się w dniu 15 maja 2026r.o godzinie
być na koncie Urzę...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Ścinawie
Licytacja komornicza domu

lubiński, gm. Ścinawa, Wielowieś

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANA

działka nr *** o powierzchni 700 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 149,80 m2 wraz z garażem o powierzchni 21,50 m2

***Adres nieruchomości***
Wielowieś ***, 59-330 Ścinawa, poczta Ścinawa

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

149 533,33 zł

998 zł/m²

150 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

lubiński, gm. Ścinawa, Wielowieś

Cena wywoławcza:

149 533,33 zł

998 zł/m²

150 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANA

***Adres nieruchomości***
Wielowieś ***, 59-330 Ścinawa, poczta Ścinawa

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Ścinawa

...odbędzie się w dniu 15 kwietnia 2026r.
o godzinie 1300 w lokalu nr 22 w Urzędzie Miasta i Gminy Ścinawa Rynek 17, 59-330 Ścinawa.
2.W przetargu mogą uczestniczyć osoby fizyczne i prawne, jeżeli wpłacą przelewem lub gotówką,
24.800,00 zł na konto Urzędu Miasta i Gminy Ścinawa w Banku Spółdzielczym we Wschowie
być na koncie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

496 000 zł

65,31 zł/m²

7 594 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Ścinawie
Przetarg na działkę

Ścinawa

Cena wywoławcza:

496 000 zł

65,31 zł/m²

7 594 m²

...odbędzie się w dniu 15 kwietnia 2026r.
być na koncie...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Ścinawie
Przetarg na działkę

Ścinawa

...odbędzie się w dniu 15 kwietnia 2026r.
o godzinie 1400 w lokalu nr 22 w Urzędzie Miasta i Gminy Ścinawa, Rynek 17, 59-330 Ścinawa.
w pieniądzu, wadium w wysokości 5% ceny wywoławczej nieruchomości ustalone na kwotę 3.500,00 zł na
konto Urzędu Miasta i Gminy Ścinawa w Banku Spółdzielczym we Wschowie oddział w Ścinawie nr 52
8669 0001 2035 0351 9390 0005, z tym, że środki pieniężne winny być na konci...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

70 000 zł

83,83 zł/m²

835 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Ścinawie
Przetarg na działkę

Ścinawa

Cena wywoławcza:

70 000 zł

83,83 zł/m²

835 m²

...odbędzie się w dniu 15 kwietnia 2026r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Ścinawie
Przetarg na dom

lubiński, gm. Ścinawa, Krzyżowa

...odbędzie się na zasadach określonych w Regulaminie przetargu pisemnego- ofertowego, nieograniczonego z dnia 11.12.2025 r.;

2) kryterium wyboru ofert będzie najwyższa cena;

3) cena wywoławcza ww. nieruchomości to łączna wartość nieruchomości wchodzących w skład Nieruchomości Krzyżowa wynikająca z opisu i oszacowania sporządzonego przez biegłego sądowego Jarosława Jaromina na bazie operatów szacunkowych sporządzonych przez rzeczoznawcę majątkowego w osobie Hanny Szeluk-Bojko, biorąc za podst...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

381 600 zł

1 800 zł/m²

212 m² 4 pokoje

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

lubiński, gm. Ścinawa, Krzyżowa

Cena wywoławcza:

381 600 zł

1 800 zł/m²

212 m² 4 pokoje

2) kryterium wyboru ofert będzie najwyższa cena;

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

lubiński, gm. Ścinawa, Tymowa

Lokal niemieszkalny nr 1 położony w miejscowości Tymowa 165, województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat lubiński, gmina Ścinawa, obręb Tymowa działka nr: 1578/2 o pow. ewid. 0.4213. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 22783. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 900 zł

6,15 zł/m²

4 213 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubiński, gm. Ścinawa, Tymowa

Cena wywoławcza:

25 900 zł

6,15 zł/m²

4 213 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Ścinawa, Wrocławska

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY

Syndyk Masy Upadłości sprzeda z wolnej ręki

nieruchomości wchodzące w skład masy upadłości ***., tj.:

prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej halą produkcyjno magazynową oraz halą namiotową w granicach działki o nr. ewidencyjnym *** AM-11, obręb 4 Ścinawa, gmina Ścinawa M. powiat lubiński i powierzchni 16 610 m2. Przedmiotowa nieruchomość położona jest w Ścinawie przy ulicy Wrocławskiej. Dla nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta nr *** przez Sąd Rej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 757 000 zł

106 zł/m²

1 pokój

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Ścinawa, Wrocławska

Cena wywoławcza:

1 757 000 zł

106 zł/m²

1 pokój

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY

Syndyk Masy Upadłości sprzeda z wolnej ręki

nieruchomości wchodzące w skład masy upadłości ***., tj.:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Ścinawa, Wrocławska/Wincentego Witosa

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY

Syndyk Masy Upadłości sprzeda z wolnej ręki

nieruchomość wchodzącą w skład masy upadłości***, tj.:

prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem biurowym oraz zespołem budynków produkcyjno-magazynowych w granicach działek o nr. ewidencyjnych *** obręb 4 Ścinawa, gmina Ścinawa, powiat lubiński i powierzchni łącznej 22 905 m2. Przedmiotowa nieruchomość położona jest w Ścinawie przy ulicy Wrocławskiej/Wincentego Witosa ***. Dla nieruchomości prowadzona jest...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 678 000 zł

117 zł/m²

10 pokoi

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Ścinawa, Wrocławska/Wincentego Witosa

Cena wywoławcza:

2 678 000 zł

117 zł/m²

10 pokoi

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY

Syndyk Masy Upadłości sprzeda z wolnej ręki

nieruchomość wchodzącą w skład masy upadłości***, tj.:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

lubiński, gm. Ścinawa, Tymowa

Lokal mieszkalny nr 2 położony w miejscowości Tymowa 95B, województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat lubiński, gmina Ścinawa, obręb Tymowa działka nr: 1590/4 o pow. ewid. 0.0729. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LE1U/00022771/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

59 100 zł

157 zł/m²

377 m²

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubiński, gm. Ścinawa, Tymowa

Cena wywoławcza:

59 100 zł

157 zł/m²

377 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubiński, gm. Ścinawa, Redlice

Lokal mieszkalny nr 4 położony w miejscowości Redlice 5A, województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat lubiński, gmina Ścinawa, obręb Redlice działki nr: 104 o pow. ewid. 0.0500, nr: 105/1 o pow. ewid. 0.1439. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LE1U/00022739/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

116 800 zł

78,07 zł/m²

1 496 m²

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubiński, gm. Ścinawa, Redlice

Cena wywoławcza:

116 800 zł

78,07 zł/m²

1 496 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Ścinawa, Wincentego Witosa

Masz wątpliwości, czy to inwestycja dla Ciebie? Wejdź i sprawdź szczegóły oraz warunki licytacji.

Zadzwoń lub napisz do nas wyjaśnimy wszystkie wątpliwości i przedstawimy więcej szczegółów.

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY

Syndyk Masy Upadłości sprzeda z wolnej ręki nieruchomość wchodzącą w skład masy upadłości*** tj.:

prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem biurowym oraz zespołem budynków produkcyjno-magazynowych w granicach działek o nr. ewidencyjnych *** AM-11 obręb 4 Ścinawa,...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 678 000 zł

117 zł/m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Ścinawa, Wincentego Witosa

Cena wywoławcza:

2 678 000 zł

117 zł/m²

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

lubiński, gm. Ścinawa, Tymowa

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

33 700 zł

8,00 zł/m²

4 213 m²

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubiński, gm. Ścinawa, Tymowa

Cena wywoławcza:

33 700 zł

8,00 zł/m²

4 213 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza mieszkania

lubiński, gm. Ścinawa, Zaborów

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- lokalu mieszkalnego położonego przy Zaborów ***/***, Zaborów, 59-330 Ścinawa, dla którego Sąd Rejonowy w Lubinie V Wydział ksiąg Wieczystych (adres: ul. Wrocławska 3, Lubin, 59-300 Lubin) prowadzi księgę wieczystą o numerze LE1U/***/0.

Opis nieruchomości:
lokal mieszkalny znajduje się w budynku wielorodzinnym, trzykondygnacyjnym, dwuklatkowym i dwoma budynkami gospodarczymi położona w miejscowości Zaborów. Działka na kt...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

96 600 zł

1 408 zł/m²

69 m² 4 pokoje

Termin: 2026-02-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

lubiński, gm. Ścinawa, Zaborów

Cena wywoławcza:

96 600 zł

1 408 zł/m²

69 m² 4 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości