Przetarg na działkę: lubiński, gm. Ścinawa, Przychowa

Cena wywoławcza:

35 000 zł

79,73 zł/m²
439 m²
Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Ścinawie
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-20

Burmistrz Ścinawy ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości oznaczonej
numerem ewidencyjnym 231, położonej w obrębie Przychowa, dla której Wydział V Ksiąg
Wieczystych Sądu Rejonowego w Lubinie prowadzi księgę wieczystą numer LE1U/00027113/4,
opisanej niżej:

KW
LE1U/00027113/4

Ewidencja
gruntu
231

Pow.
w ha

0,0439
ha w
tym:
Br/Ps
IV0,0439

działek
nr 235/6
i 235/4

...
Kod publikacji Adradar: AWK17 124 120
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.