Przetargi i licytacje nieruchomości: gm. Nowe Miasteczko

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

nowosolski, gm. Nowe Miasteczko, Konin

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***DWIE DZIAŁKI GRUNTU ZABUDOWANE BUDYNKIEM MIESZKALNYM W REALIZACJI O POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ 166,01 M2***

Nieruchomość znajduje się w Koninie, który jest niewielką osadą wiejską z zabudową zlokalizowaną wzdłuż drogi relacji Nowe Miasteczko-Borów Wielki. Nieruchomość położona jest jako jedyna po prawej stronie drogi głównej. Pozostała zabudowa znajduje się po lewej stronie tej drogi. Stąd bezpośrednie sąsiedztwo dla działek ***/*** i ***/*** stanowią gr...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

210 000 zł

1 265 zł/m²

166 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

nowosolski, gm. Nowe Miasteczko, Konin

Cena wywoławcza:

210 000 zł

1 265 zł/m²

166 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

nowosolski, gm. Nowe Miasteczko, Borów Wielki

...druga licytacja :

- lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** położonego przy ***/***, Borów Wielki, 67-124 Nowe Miasteczko, dla którego Sąd Rejonowy w Nowej Soli V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Piłsudskiego 24, Nowa Sól, 67-100 Nowa Sól) prowadzi księgę wieczystą o numerze ZG1N/***/5.

Opis nieruchomości:
Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 28,10 m2, z tego: kuchnia, pokój, przedpokój, łazienka. Do lokalu mieszkalnego przynależy udział w wysokości 125/1000 w częściach ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

33 866,67 zł

1 205 zł/m²

28 m² 1 pokój

Termin: 2026-01-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

nowosolski, gm. Nowe Miasteczko, Borów Wielki

Cena wywoławcza:

33 866,67 zł

1 205 zł/m²

28 m² 1 pokój

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Nowe Miasteczko, Głogowska

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- użytkowania wieczystego położonego przy ul. Głogowska ***, 67-124 Nowe Miasteczko, dla której Sąd Rejonowy w Nowej Soli V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Piłsudskiego ***, Nowa Sól, 67-100 Nowa Sól) prowadzi księgę wieczystą o numerze ZG1N/***/2.

Opis nieruchomości:
Prawo użytkowania wieczystego nieruchomości; w postaci zabudowanej działki gruntu oznaczonej numerem geodezyjnym ***/3, położonej: 67-124 Nowe Mi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 623 333,33 zł

336 zł/m²

7 804 m²

Termin: 2025-11-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Nowe Miasteczko, Głogowska

Cena wywoławcza:

2 623 333,33 zł

336 zł/m²

7 804 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Nowe Miasteczko, Dworcowa

Nieruchomość lokalowa położona Nowym Miasteczku przy ul. Dworcowej 5. Struktura użytkowa lokalu mieszkalnego obejmuje dwa pokoje o powierzchni użytkowej 15,54 m2 i 12,52 m2, kuchnię o powierzchni użytkowej 8,97 m2, oraz dwa korytarze o powierzchni użytkowej 5,40 m2 i 10,15 m2. Do lokalu przynależą także: piwnica o powierzchni użytkowej 5,53 m2, dwa pomieszczenia gospodarcze w bud. gospodarczym o pow. użytkowej 12,02 m2 i 12,61 m2 oraz wc w bud. gospodarczym o powierzchni użytkowej 4,59 m2.
Do l...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 000 zł

1 521 zł/m²

53 m² 2 pokoje

Termin: 2025-11-03

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Nowe Miasteczko, Dworcowa

Cena wywoławcza:

80 000 zł

1 521 zł/m²

53 m² 2 pokoje

Do l...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-03

Organizator przetargu:
PKP
Licytacja komornicza domu

nowosolski, gm. Nowe Miasteczko, Borów Wielki

...druga licytacja :

- ułamkowej części nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy .,Borów Wielki ***, 67-124 Nowe Miasteczko, dla której Sąd Rejonowy w Nowej Soli V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Piłsudskiego 24, Nowa Sól, 67-100 Nowa Sól) prowadzi księgę wieczystą o numerze ZG1N/***/5.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest udział wynoszący 1/2 części nieruchomości. Nieruchomość o powierzchni 0,7244 ha, posiada kształt działki regularny. Zabudowana jes...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

180 766,67 zł

1 300 zł/m²

139 m²

Termin: 2025-10-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

nowosolski, gm. Nowe Miasteczko, Borów Wielki

Cena wywoławcza:

180 766,67 zł

1 300 zł/m²

139 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

nowosolski, gm. Nowe Miasteczko, Miłaków

...odbędzie się 09.10.2025 r. o godz. 11:30 w siedzibie tut. Urzędu Miejskiego ul. Rynek 2, pok. nr 1.

Wadium (w pieniadzu) z podanym numerem działki należv wpłacić do dnia 03.10.2025 r.:
na konto w Banku Spółdzielczym w Kożuchowie Oddział w Nowym Miasteczku nr 73 9673 0007 0010 0113 9595 0026...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

95 940 zł

23,99 zł/m²

4 000 m²

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Nowym Miasteczku
Przetarg na działkę

nowosolski, gm. Nowe Miasteczko, Miłaków

Cena wywoławcza:

95 940 zł

23,99 zł/m²

4 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Nowym Miasteczku
Przetarg na obiekt / lokal

nowosolski, gm. Nowe Miasteczko, Borów Wielki

...odbędzie się 09.10.2025 r. o godz. 10:00 w siedzibie tut. Urzędu Miejskiego ul. Rynek 2, pok. nr 1.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 000 zł

1 100 zł/m²

50 m²

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Nowym Miasteczku
Przetarg na obiekt / lokal

nowosolski, gm. Nowe Miasteczko, Borów Wielki

Cena wywoławcza:

55 000 zł

1 100 zł/m²

50 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Nowym Miasteczku
Przetarg na działkę

Nowe Miasteczko

...odbędzie się 09.10.2025 r. o godz. 10:45 w siedzibie tut. Urzędu Miejskiego ul. Rynek 2, pok. nr 1.
Wadium (w pieniądzu) z podanym numerem działki należy wpłacić do dnia 03.10.2025 r .:
na konto w Banku Spółdzielczym w Kożuchowie Oddział w Nowym Miasteczku nr 73 9673 0007 0010 0113 9595 0026.5...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

132 840 zł

59,17 zł/m²

2 245 m²

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Nowym Miasteczku
Przetarg na działkę

Nowe Miasteczko

Cena wywoławcza:

132 840 zł

59,17 zł/m²

2 245 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Nowym Miasteczku
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Nowe Miasteczko, Głogowska

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

Opis nieruchomości:
Prawo użytkowania wieczystego nieruchomości; w postaci zabudowanej działki gruntu oznaczonej numerem geodezyjnym ***/3, położonej: 67-124 Nowe...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 951 250 zł

805 zł/m²

3 667 m²

Termin: 2025-09-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Nowe Miasteczko, Głogowska

Cena wywoławcza:

2 951 250 zł

805 zł/m²

3 667 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

nowosolski, gm. Nowe Miasteczko, Borów Wielki

...pierwsza licytacja :

- lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** położonego przy ***/***, Borów Wielki, 67-124 Nowe Miasteczko, dla którego Sąd Rejonowy w Nowej Soli V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Piłsudskiego 24, Nowa Sól, 67-100 Nowa Sól) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny położony w Borowie Wielkim ***/***, 67-124 Nowe Miasteczko. Budynek mieszkalny nr ***, w którym znajduje się lokal mieszkalny, położony jest na działce o...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

38 100 zł

1 356 zł/m²

28 m² 1 pokój

Termin: 2025-09-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

nowosolski, gm. Nowe Miasteczko, Borów Wielki

Cena wywoławcza:

38 100 zł

1 356 zł/m²

28 m² 1 pokój

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

nowosolski, gm. Nowe Miasteczko, Popęszyce

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat nowosolski, gmina Nowe Miasteczko, obręb Popęszyce działki nr: 217/4 o pow. ewid. 0.0700, nr: 217/3 o pow. ewid. 0.6900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.7600 ha, w tym w użytkach (ŁIII/Ł - 0,0400 ha; PsIII/Ps - 0,7200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1N/00061549/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

83 700 zł

11,01 zł/m²

7 600 m²

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowosolski, gm. Nowe Miasteczko, Popęszyce

Cena wywoławcza:

83 700 zł

11,01 zł/m²

7 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowosolski, gm. Nowe Miasteczko, Popęszyce

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat nowosolski, gmina Nowe Miasteczko, obręb Popęszyce działka nr: 200/2 o pow. ewid. 0.8050. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.8050 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,8050 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1N/00061549/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

93 400 zł

11,60 zł/m²

8 050 m²

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowosolski, gm. Nowe Miasteczko, Popęszyce

Cena wywoławcza:

93 400 zł

11,60 zł/m²

8 050 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowosolski, gm. Nowe Miasteczko, Popęszyce

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

93 400 zł

11,60 zł/m²

8 050 m²

Termin: 2025-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowosolski, gm. Nowe Miasteczko, Popęszyce

Cena wywoławcza:

93 400 zł

11,60 zł/m²

8 050 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowosolski, gm. Nowe Miasteczko, Popęszyce

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

83 700 zł

11,01 zł/m²

7 600 m²

Termin: 2025-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowosolski, gm. Nowe Miasteczko, Popęszyce

Cena wywoławcza:

83 700 zł

11,01 zł/m²

7 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza mieszkania

Nowe Miasteczko, 22 Lipca

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika: *** ***, położonego przy 22 Lipca ***/***, 67-124 Nowe Miasteczko, dla którego Sąd Rejonowy w Nowej Soli V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ZG1N/***/4.

Suma oszacowania wynosi 170 400,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 127 800,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 17 040,00 zł...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

127 800 zł

2 458 zł/m²

52 m² 2 pokoje

Termin: 2025-04-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Nowe Miasteczko, 22 Lipca

Cena wywoławcza:

127 800 zł

2 458 zł/m²

52 m² 2 pokoje

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-04-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości