Licytacje komornicze: Szczepocice Rządowe

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

---

## 1
NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Przedmiotem licytacji jest: nieruchomość gruntowa niezabudowana dotychczas trwale niezagospodarowana, stanowi rezerwę pod przyszłe inwestycje, jest aktualnie zarośnięta, zakrzaczona i porośnięta pojedynczymi drzewami powstałymi z samosiewu, nieruchomość stanowi działka oznaczona w ewidencji gruntów obrębu 0012 - 12 miejscowości Szczepocice Rządowe, gmina Radomsko numerem: ***/*** o powierzchni całkowitej...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

40 853,33 zł

15,31 zł/m²

2 669 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

Cena wywoławcza:

40 853,33 zł

15,31 zł/m²

2 669 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

---

## 1
NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

---

## 1
NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

492 420 zł

185 zł/m²

2 669 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

Cena wywoławcza:

492 420 zł

185 zł/m²

2 669 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

---

## 1
NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

---

## 1
## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Przedmiotem licytacji jest: nieruchomość gruntowa niezabudowana dotychczas trwale niezagospodarowana, stanowi rezerwę pod przyszłe inwestycje, jest aktualnie zarośnięta, zakrzaczona i porośnięta pojedynczymi drzewami powstałymi z samosiewu, nieruchomość stanowi działka oznaczona w ewidencji gruntów obrębu 0012 - 12 miejscowości Szczepocice Rządowe, gmina Radomsko numerem: ***/*** o powierzchni całkowi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

406 726,67 zł

152 zł/m²

2 669 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

Cena wywoławcza:

406 726,67 zł

152 zł/m²

2 669 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

---

## 1
## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości należącej do dłużnika*** ***, K. *** ***w likwidacji, położonej przy Szczepocice Rządowe ***, 97-500 Radomsko, dla której Sąd Rejonowy w Radomsku V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze PT1R/***/5.
Opis nieruchomości:
a). ok. 18 - letnim budynkiem hali produkcyjnej, dwunawowym, wolnostojącym, parterowym, bez podpiwniczenia, o konstrukcji mieszanej (budynek hali o konstrukcji stalowej, ściany z płyt warstwowych, a ściany węzła socja...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

553 972,50 zł

508 zł/m²

1 091 m²

Termin: 2025-12-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

Cena wywoławcza:

553 972,50 zł

508 zł/m²

1 091 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

...druga licytacja :

- nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy Szczepocice Rządowe ***, 97-500 Radomsko, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Radomsku prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa (dz. ***/***) zabudowana: ok. 18 - letnim budynkiem hali produkcyjnej, dwunawowym, wolnostojącym, parterowym, bez podpiwniczenia, o konstrukcji mieszanej (budynek hali o konstrukcji stalowej, ściany z płyt warstwowych, a ściany węzła...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

40 853,34 zł

15,31 zł/m²

2 669 m²

Termin: 2025-03-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

Cena wywoławcza:

40 853,34 zł

15,31 zł/m²

2 669 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-03-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

...druga licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** w likwidacji położonej przy Szczepocice Rządowe, 97-500 Radomsko , dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Radomsku (adres: ul. ul. Tysiąclecia 3, Radomsko, 97-500 Radomsko) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest: nieruchomość gruntowa zabudowana: a). budynkiem produkcyjnym murowanym, parterowym, niepodpiwniczonym, z dobudowaną częścią z blachy trapezowej o łącznej pow...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

175 800 zł

189 zł/m²

932 m²

Termin: 2022-09-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

Cena wywoławcza:

175 800 zł

189 zł/m²

932 m²

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-09-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** w likwidacji położonej przy Szczepocice Rządowe 11, 97-500 Radomsko, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Radomsku (adres: ul. ul. Tysiąclecia 3, Radomsko, 97-500 Radomsko) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest: nieruchomość gruntowa zabudowana: a). ok. 15 - letnim budynkiem hali produkcyjnej, dwunawowym, wolnostojącym, parterowym, bez podpiwniczenia, o konstruk...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

815 866,67 zł

771 zł/m²

1 058 m²

Termin: 2022-06-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

Cena wywoławcza:

815 866,67 zł

771 zł/m²

1 058 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-06-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** w likwidacji położonej przy Szczepocice Rządowe, 97-500 Radomsko, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Radomsku (adres: ul. ul. Tysiąclecia 3, Radomsko, 97-500 Radomsko) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest: nieruchomość gruntowa zabudowana: budynkiem hali produkcyjnej, wykonanej z pustaków gazobetonowych oraz bloczków silikatowych (stanowiących budulec ścian z...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

363 200 zł

429 zł/m²

847 m²

Termin: 2022-06-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

Cena wywoławcza:

363 200 zł

429 zł/m²

847 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-06-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest: nieruchomość gruntowa niezabudowana dotychczas trwale niezagospodarowana, stanowi rezerwę pod przyszłe inwestycje nieruchomość położona w miejscowości Szcz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

35 333,33 zł

13,00 zł/m²

2 669 m²

Termin: 2022-06-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

Cena wywoławcza:

35 333,33 zł

13,00 zł/m²

2 669 m²

...druga licytacja :