Licytacje komornicze: gm. Goszczanów

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

sieradzki, gm. Goszczanów, Wilczków

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ,Wilczków, 98-215 Goszczanów, dla której Sąd Rejonowy w Sieradzu VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Aleja Zwycięstwa 1, Sieradz, 98-200 Sieradz) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Działka niezabudowana 153 (o pow. 0,5500 ha) posiada bezpośredni dostęp do drogi utwardzonej asfaltowej. Działka jest o kształcie regularnego prostokąta, szeroka około 27 m, długa około 202 m. Działka to teren pł...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

14 250 zł

2,59 zł/m²

5 500 m²

Termin: 2022-10-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sieradzki, gm. Goszczanów, Wilczków

Cena wywoławcza:

14 250 zł

2,59 zł/m²

5 500 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-10-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sieradzki, gm. Goszczanów, Wilczków

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Działka niezabudowana 174 (o pow.0,7400 ha) posiada bezpośredni dostęp do drogi utwardzonej asfaltowej. Działka jest o kształcie regularnego prostokąta, szeroka około 22,50 m, długa około 328 m. Działka to teren ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

16 275 zł

2,20 zł/m²

7 400 m²

Termin: 2022-10-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sieradzki, gm. Goszczanów, Wilczków

Cena wywoławcza:

16 275 zł

2,20 zł/m²

7 400 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-10-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sieradzki, gm. Goszczanów, Wilczków

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Działka niezabudowana 567 (powierzchnia 0,2300 ha) posiada bezpośredni dostęp do drogi gruntowej nieutwardzonej. Działka jest o kształcie regularnego prostokąta, od drogi szeroka około 8 m, długa około 300 m. Działk...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

3 666,67 zł

1,59 zł/m²

2 300 m²

Termin: 2022-10-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sieradzki, gm. Goszczanów, Wilczków

Cena wywoławcza:

3 666,67 zł

1,59 zł/m²

2 300 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-10-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sieradzki, gm. Goszczanów, Wroniawy

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: ***,

położonej: 98-215 Goszczanów, Goszczanów, Wroniawy,

dla której Sąd Rejonowy w Sieradzu Wydział Ksiąg Wieczystych

prowadzi księgę wieczystą o numerze KW [NKW: ***]

Przedmiotem licytacji są:

Działka nr 410 (obecnie 181)

o powierzchni 0,2400ha - kształt prostokątny wydłużony, teren płaski porośnięty drzewami sosny brzozy i dębu w wieku do 70 lat. Drzewostan stan średni.

Działka nr 411 (obecnie 182)

o powierzchni 0,4800 ha - dział...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

36 000 zł

1,00 zł/m²

36 200 m²

Termin: 2021-10-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sieradzki, gm. Goszczanów, Wroniawy

Cena wywoławcza:

36 000 zł

1,00 zł/m²

36 200 m²

położonej: 98-215 Goszczanów, Goszczanów, Wroniawy,