Przetargi nieruchomości: zgierski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

zgierski, gm. Stryków, Sierżnia Lub Bartolin

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat zgierski, gmina Stryków, obręb Sierżnia Lub Bartolin, nr działki: 245 o pow. ewid. 0.2930. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2930 w tym w użytkach rolnych (0.2489 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LD1G/00043721/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

229 200 zł

78,23 zł/m²

2 930 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Stryków, Sierżnia Lub Bartolin

Cena wywoławcza:

229 200 zł

78,23 zł/m²

2 930 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Zgierz, Dzierżązna

...odbędzie się I PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w obrębie ewidencyjnym 0010 Dzierżązna, Ostrów
Położenie nieruchomości: Dzierżązna, Ostrów

Numer ewidencyjny działki: 332/4

Jednostka rejestrowa, numer obrębu, oznaczenie użytków: G309, obr. 0010, Dzierżązna, Ostrów, RV - grunty orne

Powierzchnia w m2: 936
Cena wywoławcza w złotych: 90.000,00 zł (słownie złotych: dziewięćdziesiąt tysięcy 00/100), zwolniona od opodatkowania pod...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 000 zł

96,15 zł/m²

936 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zgierza
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Zgierz, Dzierżązna

Cena wywoławcza:

90 000 zł

96,15 zł/m²

936 m²

Położenie nieruchomości: Dzierżązna, Ostrów

Numer ewidencyjny działki: 332/4

Powierzchnia w m2: 936
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zgierza
Przetarg na obiekt / lokal

zgierski, gm. Aleksandrów Łódzki, Rąbień, Pańska

Syndyk masy upadłości Sandry Rakoczy

nieprowadzącej działalności gospodarczej

ogłasza sprzedaż:

prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej jednokondygnacyjnym murowanym budynkiem usługowym (restauracja), z częścią socjalno-biurową i w podpiwniczeniu częścią magazynową (konstrukcji murowanej) o pow. użytkowej obiektu 425,31 m2, posadowiony na działce ewidencyjnej nr ***o pow. 0,1544 ha, położonej przy ulicy Pańskiej ***w obrębie Rąbień, gmina Aleksandrów Łódzki, dla której ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 413 000 zł

3 322 zł/m²

425 m²

Termin: 2026-05-04

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

zgierski, gm. Aleksandrów Łódzki, Rąbień, Pańska

Cena wywoławcza:

1 413 000 zł

3 322 zł/m²

425 m²

Syndyk masy upadłości Sandry Rakoczy

nieprowadzącej działalności gospodarczej

ogłasza sprzedaż:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-04

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

zgierski, gm. Aleksandrów Łódzki, Ruda-Bugaj

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego w Aleksandrowie Łódzkim Plac Kościuszki 2 ( budynek B-I piętro, sala ślubów).

Wadium należy wpłacić przelewem na konto Urzędu nr 37878000070000023110000009, winno wpłynąć na konto tut. Urzędu najpóźniej do dnia 22.04.2026r.

Ogłoszenie o przetargu publikowane jest na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu, stronie internetowej www.aleksandrow-lodzki.pl, na BIP-ie tut. Urzędu, prasie lokalnej, ogólnokrajowej i biuletynie informacyjnym 40 i cztery.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

800 000 zł

2 667 zł/m²

300 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim
Przetarg na obiekt / lokal

zgierski, gm. Aleksandrów Łódzki, Ruda-Bugaj

Cena wywoławcza:

800 000 zł

2 667 zł/m²

300 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim
Przetarg na dom

Stryków, Brzezińska

OGŁOSZENIE

O KONKURSIE OFERT

Syndyk masy upadłości ***– jako osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza II konkurs ofert na sprzedaż nieruchomości gruntowej, zabudowanej, z wolnej ręki w trybie konkursu ofert – na następujących warunkach:

*** Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w Strykowie przy ulicy Brzezińskiej ***(gmina Stryków), działka gruntu o numerze ewidencyjnym ***/1, o powierzchni 0,0950 ha, obręb Stryków 4, dla któ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

294 400 zł

3 464 zł/m²

85 m² 3 pokoje

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Stryków, Brzezińska

Cena wywoławcza:

294 400 zł

3 464 zł/m²

85 m² 3 pokoje

OGŁOSZENIE

O KONKURSIE OFERT

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Zgierz

...odbędzie się

IV PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
na sprzedaż prawa własności niezabudowanej nieruchomości gruntowej,
położonej w Zgierzu przy ul. Jana Kasprowicza 59

Położenie nieruchomości: Zgierz, ul. Jana Kasprowicza 59

Obręb ewidencyjny: Zgierz 113, jednostka rejestrowa: G278

Klasoużytek: RV-grunty orne

Działka numer ewidencyjny 201/10 o powierzchni 1092 m2

Ww. nieruchomość stanowi własność Gminy Miasto Zgierz.

Dla powyższej nieruchomości w V Wydziale Ksiąg Wieczyst...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

320 000 zł

293 zł/m²

1 092 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zgierza
Przetarg na działkę

Zgierz

Cena wywoławcza:

320 000 zł

293 zł/m²

1 092 m²

...odbędzie się

IV PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
położonej w Zgierzu przy ul. Jana Kasprowicza 59

Położenie nieruchomości: Zgierz, ul. Jana Kasprowicza 59

Obręb ewidencyjny: Zgierz 113, jednostka rejestrowa: G278

Klasoużytek: RV-grunty orne

Działka numer ewidencyjny 201/10 o powierzchni 1092 m2

Ww. nieruchomość stanowi własność Gminy Miasto Zgierz.

Dla powyższej nieruchomości w V Wydziale Ksiąg Wieczyst...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zgierza
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Stryków, Sierżnia Lub Bartolin

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

229 200 zł

78,23 zł/m²

2 930 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Stryków, Sierżnia Lub Bartolin

Cena wywoławcza:

229 200 zł

78,23 zł/m²

2 930 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Aleksandrów Łódzki, Nakielnica

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat zgierski, gmina Aleksandrów Łódzki, obręb Nakielnica, nr działki: 289/4 o pow. ewid. 0.1285. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1285. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LD1G/00036474/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 800 zł

15,41 zł/m²

1 285 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Aleksandrów Łódzki, Nakielnica

Cena wywoławcza:

19 800 zł

15,41 zł/m²

1 285 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Stryków, Osse

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat zgierski, gmina Stryków, obręb Osse, nr działki: 33/1 o pow. ewid. 0.1837. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1837 w tym w użytkach rolnych (0.1837 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LD1G/00098175/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

76 800 zł

41,81 zł/m²

1 837 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Stryków, Osse

Cena wywoławcza:

76 800 zł

41,81 zł/m²

1 837 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Zgierz, Glinnik

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Zgierz, oznaczonej jako działka numer 225/31 w obrębie Glinnik.

Działka o numerze ewidencyjnym 225/31 o powierzchni 0,0721 ha sklasyfikowana jako „RV”- grunt rolny klasy V, położona w miejscowości Glinnik w obrębie Glinnik, dla której prowadzona jest w Sądzie Rejonowym w Zgierzu, V Wydziale Ksiąg Wieczystych księga wieczysta numer kw LD1G/00034937/2. Przedmiotowa nieruchomość ma kształt zbliżon...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

104 691 zł

145 zł/m²

721 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zgierz
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Zgierz, Glinnik

Cena wywoławcza:

104 691 zł

145 zł/m²

721 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zgierz
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Zgierz, Dąbrówka Wielka

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Zgierz, oznaczonej jako działka numer 380/9 w obrębie Dąbrówka Wielka.

Działka o numerze ewidencyjnym 380/9 o powierzchni 0,1021 ha sklasyfikowana jako „RV”- grunt rolny klasy V, położona w miejscowości Dąbrówka Wielka w obrębie Dąbrówka Wielka, dla której prowadzona jest w Sądzie Rejonowym w Zgierzu V Wydziale Ksiąg Wieczystych księga wieczysta numer kw LD1G/00060222/8. Przedmiotowa nieruchomo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

159 956 zł

157 zł/m²

1 021 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zgierz
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Zgierz, Dąbrówka Wielka

Cena wywoławcza:

159 956 zł

157 zł/m²

1 021 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zgierz
Przetarg na mieszkanie

Zgierz, Baczyńskiego

...odbędzie się :

I PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY na zbycie nw. lokali mieszkalnych wraz z przysługującym udziałem w nieruchomości wspólnej (w tym w prawie własności gruntu)

Przedmiot przetargu: lokal mieszkalny nr 95 przy ulicy Baczyńskiego 1 w Zgierzu
Cena wywoławcza: 255 000,00 zł (słownie złotych: dwieście pięćdziesiąt pięć tysięcy 00/100) – zwolnione od podatku VAT,
Wadium: 12 800,00 zł (słownie złotych: dwanaście tysięcy osiemset 00/100),
Powierzchnia użytkowa lokalu: 37,94 m²,
O...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

255 000 zł

6 721 zł/m²

38 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zgierza
Przetarg na mieszkanie

Zgierz, Baczyńskiego

Cena wywoławcza:

255 000 zł

6 721 zł/m²

38 m² 2 pokoje

...odbędzie się :

Powierzchnia użytkowa lokalu: 37,94 m²,
O...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zgierza
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Zgierz, Dąbrówka Wielka

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Zgierz, oznaczonej jako działka numer 380/10 w obrębie Dąbrówka Wielka.

Działka o numerze ewidencyjnym 380/10 o powierzchni 0,1063 ha sklasyfikowana jako „RIVb”- grunt rolny klasy IVb, „RV”- grunt rolny klasy V, położona w miejscowości Dąbrówka Wielka w obrębie Dąbrówka Wielka, dla której prowadzona jest w Sądzie Rejonowym w Zgierzu V Wydziale Ksiąg Wieczystych księga wieczysta numer kw LD1G/00...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

166 535 zł

157 zł/m²

1 063 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zgierz
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Zgierz, Dąbrówka Wielka

Cena wywoławcza:

166 535 zł

157 zł/m²

1 063 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zgierz
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Zgierz, Glinnik

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Zgierz, oznaczonej jako działka numer 225/29 w obrębie Glinnik.

Działka o numerze ewidencyjnym 225/29 o powierzchni 0,0605 ha sklasyfikowana jako „RV” - grunt rolny klasy V, położona w miejscowości Glinnik, w obrębie Glinnik, dla której prowadzona jest w Sądzie Rejonowym w Zgierzu V Wydziale Ksiąg Wieczystych księga wieczysta numer kw LD1G/00034937/2. Przedmiotowa nieruchomość jest niezabudowan...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

87 847 zł

145 zł/m²

605 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zgierz
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Zgierz, Glinnik

Cena wywoławcza:

87 847 zł

145 zł/m²

605 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zgierz
Przetarg na mieszkanie

Zgierz, Jana Kilińskiego

...odbędzie się :

VIII PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY na zbycie nw. lokalu mieszkalnego wraz z przysługującym udziałem w nieruchomości wspólnej (w tym w prawie własności gruntu)

Przedmiot przetargu: lokal mieszkalny nr 28 przy placu Jana Kilińskiego 7 w Zgierzu
Cena wywoławcza: 154 000,00 zł (słownie złotych: sto pięćdziesiąt cztery tysiące 00/100) – zwolnione od podatku VAT,
Wadium: 7 700,00 zł (słownie złotych: siedem tysięcy siedemset 00/100),
Powierzchnia użytkowa lokalu: 40,02 m², p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

154 000 zł

3 848 zł/m²

40 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zgierza
Przetarg na mieszkanie

Zgierz, Jana Kilińskiego

Cena wywoławcza:

154 000 zł

3 848 zł/m²

40 m² 2 pokoje

...odbędzie się :

Powierzchnia użytkowa lokalu: 40,02 m², p...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zgierza
1                          43
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości