Przetargi nieruchomości: Sieniawka

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

zgorzelecki, gm. Bogatynia, Sieniawka, Rolnicza

...odbędzie się drugi przetarg ustny nieograniczony dotyczący sprzedaży lokalu użytkowego położonego w Sieniawce przy ul. Rolniczej 31C/2 na działce o nr ewid. 309 AM-2, obręb 0016 Sieniawka o powierzchni 0,3417 ha. Lokal użytkowy położony na I piętrze budynku składający się z 4 pomieszczeń i WC o powierzchni użytkowej 100,80 m2, do lokalu przynależą 2 piwnice o powierzchni 21,20 m2. Udział w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 000 zł

298 zł/m²

101 m²

Termin: 2023-04-04

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu
Przetarg na obiekt / lokal

zgorzelecki, gm. Bogatynia, Sieniawka, Rolnicza

Cena wywoławcza:

30 000 zł

298 zł/m²

101 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-04

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu
Przetarg na obiekt / lokal

zgorzelecki, gm. Bogatynia, Sieniawka, Rolnicza

...odbędzie się drugi przetarg ustny nieograniczony dotyczący sprzedaży lokalu użytkowego położonego w Sieniawce przy ul. Rolniczej 31B na działce o nr ewid. 309 AM-2, obręb 0016 Sieniawka o powierzchni 0,3417 ha. Lokal użytkowy położony na parterze budynku składający się z 24 pomieszczeń, 5 łazienek i 4 WC o powierzchni użytkowej 653,20 m2, do lokalu przynależy 6 piwnic o powierzchni 131,10 m2. Udział w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie słu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 000 zł

168 zł/m²

653 m²

Termin: 2023-04-04

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu
Przetarg na obiekt / lokal

zgorzelecki, gm. Bogatynia, Sieniawka, Rolnicza

Cena wywoławcza:

110 000 zł

168 zł/m²

653 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-04

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu
Przetarg na obiekt / lokal

zgorzelecki, gm. Bogatynia, Sieniawka, Rolnicza

...odbędzie się pierwszy przetarg ustny nieograniczony dotyczący sprzedaży lokalu użytkowego położonego w Sieniawce przy ul. Rolniczej 23A na działce o nr ewid. 340 AM-2, obręb 0016 Sieniawka o powierzchni 0,1758 ha. Lokal użytkowy położny na parterze dobudówki do budynku mieszkalnego. Składa się z 5 pomieszczeń użytkowych, WC i korytarza. Lokal uzbrojony w instalacje: elektryczną wodno-kanalizacyjną, c.o. zasilane z lokalnej kotłowni. Dla nieruchomości prowadzona jest w Sądzie Rejonowym w Zgor...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 000 zł

757 zł/m²

119 m²

Termin: 2023-03-22

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu
Przetarg na obiekt / lokal

zgorzelecki, gm. Bogatynia, Sieniawka, Rolnicza

Cena wywoławcza:

90 000 zł

757 zł/m²

119 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-22

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu
Przetarg na działkę

zgorzelecki, gm. Bogatynia, Sieniawka

OGŁOSZENIE O PRZETARGU PISEMNYM NIEOGRANICZONYM

NA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI

PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. z siedzibą w Bełchatowie,

ul. Węglowa 5, 97-400 Bełchatów

ogłasza pierwszy przetarg nieograniczony na

zbycie nieruchomości gruntowych:

Lp. 1

Nr działki

230/3

Powierzchnia

0,1241 ha

Nr działki stanowiącej drogę dojazdową do nieruchomości zbywanej wraz z jej udziałem

dz.230/5-276/1000,

230/19-75/1000

Obręb

Sieniawka AM-2

Nr Księgi Wi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

29 900 zł

33,00 zł/m²

916 m²

Termin: 2022-07-29

Organizator przetargu:
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna
Przetarg na działkę

zgorzelecki, gm. Bogatynia, Sieniawka

Cena wywoławcza:

29 900 zł

33,00 zł/m²

916 m²

OGŁOSZENIE O PRZETARGU PISEMNYM NIEOGRANICZONYM

NA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI

ul. Węglowa 5, 97-400 Bełchatów

ogłasza pierwszy przetarg nieograniczony na

zbycie nieruchomości gruntowych:

Lp. 1

Nr działki

230/3

Powierzchnia

0,1241 ha

dz.230/5-276/1000,

230/19-75/1000

Obręb

Sieniawka AM-2

Nr Księgi Wi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-07-29

Organizator przetargu:
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna
Przetarg na działkę

zgorzelecki, gm. Bogatynia, Sieniawka

OGŁOSZENIE O PRZETARGU PISEMNYM NIEOGRANICZONYM

NA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI

ul. Węglowa 5, 97-400 Bełchatów

ogłasza pierwszy przetarg nieograniczony na

zbycie nieruchomości gruntowych:

Lp. 1

Nr działki

230/3

Powierzchnia

0,1241 ha

dz.230/5-276/1000,

230/19-75/1000

Obręb

Sieniawka AM-2

Nr Księgi Wi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 700 zł

39,00 zł/m²

1 048 m²

Termin: 2022-07-29

Organizator przetargu:
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna
Przetarg na działkę

zgorzelecki, gm. Bogatynia, Sieniawka

Cena wywoławcza:

40 700 zł

39,00 zł/m²

1 048 m²

OGŁOSZENIE O PRZETARGU PISEMNYM NIEOGRANICZONYM

NA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI

ul. Węglowa 5, 97-400 Bełchatów

ogłasza pierwszy przetarg nieograniczony na

zbycie nieruchomości gruntowych:

Lp. 1

Nr działki

230/3

Powierzchnia

0,1241 ha

dz.230/5-276/1000,

230/19-75/1000

Obręb

Sieniawka AM-2

Nr Księgi Wi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-07-29

Organizator przetargu:
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna
Przetarg na działkę

zgorzelecki, gm. Bogatynia, Sieniawka

OGŁOSZENIE O PRZETARGU PISEMNYM NIEOGRANICZONYM

NA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI

ul. Węglowa 5, 97-400 Bełchatów

ogłasza pierwszy przetarg nieograniczony na

zbycie nieruchomości gruntowych:

Lp. 1

Nr działki

230/3

Powierzchnia

0,1241 ha

dz.230/5-276/1000,

230/19-75/1000

Obręb

Sieniawka AM-2

Nr Księgi Wi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

38 400 zł

41,00 zł/m²

939 m²

Termin: 2022-07-29

Organizator przetargu:
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna
Przetarg na działkę

zgorzelecki, gm. Bogatynia, Sieniawka

Cena wywoławcza:

38 400 zł

41,00 zł/m²

939 m²

OGŁOSZENIE O PRZETARGU PISEMNYM NIEOGRANICZONYM

NA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI

ul. Węglowa 5, 97-400 Bełchatów

ogłasza pierwszy przetarg nieograniczony na

zbycie nieruchomości gruntowych:

Lp. 1

Nr działki

230/3

Powierzchnia

0,1241 ha

dz.230/5-276/1000,

230/19-75/1000

Obręb

Sieniawka AM-2

Nr Księgi Wi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-07-29

Organizator przetargu:
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna
Przetarg na działkę

zgorzelecki, gm. Bogatynia, Sieniawka

OGŁOSZENIE O PRZETARGU PISEMNYM NIEOGRANICZONYM

NA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI

ul. Węglowa 5, 97-400 Bełchatów

ogłasza pierwszy przetarg nieograniczony na

zbycie nieruchomości gruntowych:

Lp. 1

Nr działki

230/3

Powierzchnia

0,1241 ha

dz.230/5-276/1000,

230/19-75/1000

Obręb

Sieniawka AM-2

Nr Księgi Wi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 200 zł

39,00 zł/m²

1 241 m²

Termin: 2022-07-29

Organizator przetargu:
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna
Przetarg na działkę

zgorzelecki, gm. Bogatynia, Sieniawka

Cena wywoławcza:

48 200 zł

39,00 zł/m²

1 241 m²

OGŁOSZENIE O PRZETARGU PISEMNYM NIEOGRANICZONYM

NA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI

ul. Węglowa 5, 97-400 Bełchatów

ogłasza pierwszy przetarg nieograniczony na

zbycie nieruchomości gruntowych:

Lp. 1

Nr działki

230/3

Powierzchnia

0,1241 ha

dz.230/5-276/1000,

230/19-75/1000

Obręb

Sieniawka AM-2

Nr Księgi Wi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-07-29

Organizator przetargu:
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna
Przetarg na działkę

zgorzelecki, gm. Bogatynia, Sieniawka

OGŁOSZENIE O PRZETARGU PISEMNYM NIEOGRANICZONYM

NA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI

ul. Węglowa 5, 97-400 Bełchatów

ogłasza pierwszy przetarg nieograniczony na

zbycie nieruchomości gruntowych:

Lp. 1

Nr działki

230/3

Powierzchnia

0,1241 ha

dz.230/5-276/1000,

230/19-75/1000

Obręb

Sieniawka AM-2

Nr Księgi Wi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

49 000 zł

39,00 zł/m²

1 261 m²

Termin: 2022-07-29

Organizator przetargu:
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna
Przetarg na działkę

zgorzelecki, gm. Bogatynia, Sieniawka

Cena wywoławcza:

49 000 zł

39,00 zł/m²

1 261 m²

OGŁOSZENIE O PRZETARGU PISEMNYM NIEOGRANICZONYM

NA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI

ul. Węglowa 5, 97-400 Bełchatów

ogłasza pierwszy przetarg nieograniczony na

zbycie nieruchomości gruntowych:

Lp. 1

Nr działki

230/3

Powierzchnia

0,1241 ha

dz.230/5-276/1000,

230/19-75/1000

Obręb

Sieniawka AM-2

Nr Księgi Wi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-07-29

Organizator przetargu:
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna
Przetarg na obiekt / lokal

zgorzelecki, gm. Bogatynia, Sieniawka

...odbędzie się 13 października 2021 r. o godzinie 11:00 w siedzibie Starostwa (szczegółowe informacje na stronie oraz w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego tel. 75 77 50 188).

 Cena wywoławcza 180.000,00 zł

 Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium – 20.000,00 zł – do 7 października 2021 r...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

180 000 zł

276 zł/m²

653 m²

Termin: 2021-10-13

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu
Przetarg na obiekt / lokal

zgorzelecki, gm. Bogatynia, Sieniawka

Cena wywoławcza:

180 000 zł

276 zł/m²

653 m²

 Cena wywoławcza 180.000,00 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-10-13

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu
Przetarg na obiekt / lokal

zgorzelecki, gm. Bogatynia, Sieniawka

...odbędzie się 13 października 2021 r. o godzinie 12:00 w siedzibie Starostwa (szczegółowe informacje na stronie oraz w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego tel. 75 77 50 188).

 Cena wywoławcza 40.000,00 zł

 Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium – 5.000,00 zł – do 7 października 2021 r...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 000 zł

397 zł/m²

101 m²

Termin: 2021-10-13

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu
Przetarg na obiekt / lokal

zgorzelecki, gm. Bogatynia, Sieniawka

Cena wywoławcza:

40 000 zł

397 zł/m²

101 m²

 Cena wywoławcza 40.000,00 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-10-13

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości