Przetargi nieruchomości: Legnica

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Legnica, Św. Piotra

...odbędzie się przetarg ustny
nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 11 położonego w Legnicy przy ul.
Św. Piotra 8

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Św. Piotra 8
KW Nr LE1L/00044861/9
Budynek mieszkalnousługowy, 5-kondygnacyjny,
teren uzbrojony

Oznaczenie nieruchomości
w operacie ewidencji
gruntów
Numer i położenie lokalu
Dz. nr 846 o pow. 223 m2,
obręb Stare Miasto
Lokal mieszkalny
nr 11 na poddaszu

Skład lokalu
Po...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

3 582 zł/m²

34 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Św. Piotra

Cena wywoławcza:

120 000 zł

3 582 zł/m²

34 m² 2 pokoje

...odbędzie się przetarg ustny
Św. Piotra 8

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Św. Piotra 8
KW Nr LE1L/00044861/9
Budynek mieszkalnousługowy, 5-kondygnacyjny,
teren uzbrojony

Oznaczenie nieruchomości
w operacie ewidencji
gruntów
Numer i położenie lokalu
Dz. nr 846 o pow. 223 m2,
obręb Stare Miasto
Lokal mieszkalny
nr 11 na poddaszu

Skład lokalu
Po...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Św. Piotra

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu przy ul. Walońskiej 3-5
w sali nr 122, I piętro, w dniu 20 marca 2026 r. o godz. 10.00.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu w wysokości
160 000,00 zł (słownie: sto sześćdziesiąt tysięcy złotych 00/100), w terminie do 16 marca 2026 r. na konto Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu w Santander Bank Polska S.A. 25 1090 0075 0000 0011 7702 0005, tytułem: II przetarg Le...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 600 000 zł

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Św. Piotra

Cena wywoławcza:

1 600 000 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Kwiatowa

...odbędzie się przetarg ustny
nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 3 położonego w Legnicy przy ul.
Kwiatowej 15

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Kwiatowa 15
KW Nr LE1L/00042880/4

Numer i położenie lokalu
Dz. nr 316/3 o pow. 419
m2, obręb Kartuzy
Lokal mieszkalny
nr 3 na parterze

Skład lokalu
Powierzchnia...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 000 zł

2 774 zł/m²

14 m²

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Kwiatowa

Cena wywoławcza:

40 000 zł

2 774 zł/m²

14 m²

...odbędzie się przetarg ustny
Kwiatowej 15

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Kwiatowa 15
KW Nr LE1L/00042880/4

Numer i położenie lokalu
Dz. nr 316/3 o pow. 419
m2, obręb Kartuzy
Lokal mieszkalny
nr 3 na parterze

Skład lokalu
Powierzchnia...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Bracka

...odbędzie się przetarg ustny
nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 13 położonego w Legnicy przy ul.
Brackiej 6

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy

Legnica ul. Bracka 6
KW Nr LE1L/00042887/3

Numer i położenie lokalu

Dz. nr 329 o pow. 590
m2, obręb Kartuzy
Lokal mieszkalny
nr 13 na IV piętrze

Skład lokalu
Powierzch...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 000 zł

2 486 zł/m²

36 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Bracka

Cena wywoławcza:

90 000 zł

2 486 zł/m²

36 m² 1 pokój

...odbędzie się przetarg ustny
Brackiej 6

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy

Legnica ul. Bracka 6
KW Nr LE1L/00042887/3

Numer i położenie lokalu

Dz. nr 329 o pow. 590
m2, obręb Kartuzy
Lokal mieszkalny
nr 13 na IV piętrze

Skład lokalu
Powierzch...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Rycerska

...odbędzie się przetarg ustny
nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 10 położonego w Legnicy przy ul.
Rycerskiej 16.

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Rycerska 16
KW Nr LE1L/00042265/7
Budynek mieszkalny, 5-

lokalu
Dz. nr 805 o pow. 381
m2
, obręb Fabryczna
Lokal mieszkalny
nr 10 na poddaszu

Skład lokalu
Powierzc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

220 000 zł

3 830 zł/m²

57 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Rycerska

Cena wywoławcza:

220 000 zł

3 830 zł/m²

57 m² 2 pokoje

...odbędzie się przetarg ustny
Rycerskiej 16.

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Rycerska 16
KW Nr LE1L/00042265/7
Budynek mieszkalny, 5-

lokalu
Dz. nr 805 o pow. 381
m2
, obręb Fabryczna
Lokal mieszkalny
nr 10 na poddaszu

Skład lokalu
Powierzc...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego

...odbędzie się 16.03.2026 r. o godz.11.30 w lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica, Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacić wadium do 12.03.2026 r. na konto Urzędu Miasta Legnicy
PEKAO S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

210 000 zł

3 584 zł/m²

59 m²

Termin: 2026-03-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego

Cena wywoławcza:

210 000 zł

3 584 zł/m²

59 m²

Promocji Miasta Legnica, Rynek 19.
PEKAO S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Łukasińskiego

...odbędzie się przetarg ustny
Łukasińskiego 30.

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Łukasińskiego 30
KW Nr LE1L/00052378/5
Budynek mieszkalny, 4-

lokalu
Dz. nr 144/1 o pow. 453
m2
, obręb Ochota
Lokal mieszkalny
nr 3 na III piętrze

Skład lokalu
P...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

2 978 zł/m²

40 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Łukasińskiego

Cena wywoławcza:

120 000 zł

2 978 zł/m²

40 m² 1 pokój

...odbędzie się przetarg ustny
Łukasińskiego 30.

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Łukasińskiego 30
KW Nr LE1L/00052378/5
Budynek mieszkalny, 4-

lokalu
Dz. nr 144/1 o pow. 453
m2
, obręb Ochota
Lokal mieszkalny
nr 3 na III piętrze

Skład lokalu
P...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Nowy Świat

...odbędzie się przetarg ustny
nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 6 położonego w Legnicy przy ul.
Nowy Świat 2.

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Nowy Świat 2
KW Nr LE1L/00061484/7

lokalu
Dz. nr1076/1 o pow. 253
m2
, obręb Fabryczna
Lokal mieszkalny
nr 6 na IV

Skład lokalu
Pow...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

3 075 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Nowy Świat

Cena wywoławcza:

150 000 zł

3 075 zł/m²

49 m² 2 pokoje

...odbędzie się przetarg ustny
Nowy Świat 2.

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Nowy Świat 2
KW Nr LE1L/00061484/7

lokalu
Dz. nr1076/1 o pow. 253
m2
, obręb Fabryczna
Lokal mieszkalny
nr 6 na IV

Skład lokalu
Pow...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Wielogórska

...odbędzie się 03.03.2026 r. o godz.11.00 w Wydziale Aktywności Lokalnej
i Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium w wysokości 46.000,00 zł do 26.02.2026 r.
na konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

195 zł/m²

1 180 m²

Termin: 2026-03-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Wielogórska

Cena wywoławcza:

230 000 zł

195 zł/m²

1 180 m²

i Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
na konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Warzywna

...odbędzie się 03.03.2026 r. o godz.11.30 w Wydziale Aktywności Lokalnej
i Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium w wysokości 40.000,00 zł do 26.02.2026 r.
na konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

194 zł/m²

1 029 m²

Termin: 2026-03-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Warzywna

Cena wywoławcza:

200 000 zł

194 zł/m²

1 029 m²

i Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Korczaka

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu
mieszkalnego położonego
w Legnicy przy ul. Korczaka 23

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Korczaka 23
KW Nr LE1L/00089398/9

lokalu
Dz. nr 409 o pow. 337
m2
, obręb Tarninów
Lokal mieszkalny
nr 1 na parterze

Skład lokalu
Powierz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

160 000 zł

4 018 zł/m²

40 m² 1 pokój

Termin: 2026-02-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Korczaka

Cena wywoławcza:

160 000 zł

4 018 zł/m²

40 m² 1 pokój

mieszkalnego położonego
w Legnicy przy ul. Korczaka 23

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Korczaka 23
KW Nr LE1L/00089398/9

lokalu
Dz. nr 409 o pow. 337
m2
, obręb Tarninów
Lokal mieszkalny
nr 1 na parterze

Skład lokalu
Powierz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Działkowa

mieszkalnego nr 7 położonego w Legnicy przy ul. Działkowej 36

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Działkowa 36
KW Nr LE1L/00062624/8

lokalu
Dz. nr 343/2 o pow. 391
m2
, obręb Fabryczna
Lokal mieszkalny
nr 7 III p.

Skład lokalu
Powierzchn...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 000 zł

3 431 zł/m²

32 m² 1 pokój

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Działkowa

Cena wywoławcza:

110 000 zł

3 431 zł/m²

32 m² 1 pokój

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Działkowa 36
KW Nr LE1L/00062624/8

lokalu
Dz. nr 343/2 o pow. 391
m2
, obręb Fabryczna
Lokal mieszkalny
nr 7 III p.

Skład lokalu
Powierzchn...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Piastowska

mieszkalnego nr 7 położonego w Legnicy przy ul. Piastowskiej 10

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Piastowska 10
KW Nr LE1L/00040032/1
Budynek mieszkalnousługowy, 5-kondygnacyjny,
teren uzbrojony

Oznaczenie
nieruchomości w
operacie ewidencji
gruntów
Numer i położenie lokalu
Dz. nr 731 o pow. 259 m2,
obręb Fabryczna
Lokal mieszkalny nr 7
na III piętrze

Skład lokalu
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

3 559 zł/m²

56 m² 2 pokoje

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Piastowska

Cena wywoławcza:

200 000 zł

3 559 zł/m²

56 m² 2 pokoje

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Piastowska 10
KW Nr LE1L/00040032/1
Budynek mieszkalnousługowy, 5-kondygnacyjny,
teren uzbrojony

Oznaczenie
nieruchomości w
operacie ewidencji
gruntów
Numer i położenie lokalu
Dz. nr 731 o pow. 259 m2,
obręb Fabryczna
Lokal mieszkalny nr 7
na III piętrze

Skład lokalu
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Złotoryjska

Oferujemy lokal na sprzedaż o powierzchni 91.6 m². Nieruchomość znajduje się na parterze w kamienicy. Posiada dużą witrynę, co jest idealne dla działalności usługowej. W lokalu dostępne są media: woda, prąd oraz kanalizacja.

Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna. W okolicy znajdziesz wiele punktów usługowych, takich jak: kawiarnie, restauracje, sklepy, banki, przystanki komunikacji miejskiej.

treść ogłoszenia

Syndyk sprzeda prawo własności do lokalu użytkowego (były sklep „Pamiątki”) nr *...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

484 800 zł

5 293 zł/m²

92 m²

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Złotoryjska

Cena wywoławcza:

484 800 zł

5 293 zł/m²

92 m²

treść ogłoszenia

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Daszyńskiego

mieszkalnego nr 3 położonego w Legnicy przy ul. Daszyńskiego 15

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Daszyńskiego 15
KW Nr LE1L/00094470/6
Budynek mieszkalnousługowy, 4-kondygnacyjny,
teren uzbrojony

Oznaczenie
nieruchomości w
operacie ewidencji
gruntów
Numer i położenie
lokalu
Dz. nr 887 o pow. 269
m2, obręb Kartuzy
Lokal mieszkalny
nr 3 na I piętrze

Skład lokalu
P...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

2 923 zł/m²

41 m² 2 pokoje

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Daszyńskiego

Cena wywoławcza:

120 000 zł

2 923 zł/m²

41 m² 2 pokoje

Adres nieruchomości