Licytacje komornicze: kujawsko-pomorskie
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Licytacja komornicza mieszkania
Brodnica, Mazurska
...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości: |
Cena wywoławcza:135 333,34 zł2 309 zł/m²59 m² 3 pokoje Termin: 2025-10-01 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Brodnica, Mazurska |
|||
Cena wywoławcza:135 333,34 zł2 309 zł/m²59 m² 3 pokoje |
|||
|
|||
|
Termin: 2025-10-01
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza działki
Piotrków Kujawski
...druga licytacja : |
Cena wywoławcza:54 933,33 zł41,81 zł/m²1 314 m² Termin: 2025-10-01 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza działki
Piotrków Kujawski |
|||
Cena wywoławcza:54 933,33 zł41,81 zł/m²1 314 m² |
|||
|
...druga licytacja : |
|||
|
Termin: 2025-10-01
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Kruszwica, Poznańska
...druga licytacja elektroniczna lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość położonego pod adresem: 88-150 Kruszwica, Poznańska ***/*** , dla którego Sąd Rejonowy w Inowrocławiu Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze BY1I/***/9 z własnością lokalu numer *** związany jest udział wynoszący 4442/26584 części zapisanych w nieruchomości KW *** będącego własnością dłużników: *** ***, *** *** na zasadach małżeńskiej wspólności ustawowej. |
Cena wywoławcza:52 666,67 zł1 350 zł/m²39 m² 1 pokój Termin: 2025-10-01 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Kruszwica, Poznańska |
|||
Cena wywoławcza:52 666,67 zł1 350 zł/m²39 m² 1 pokój |
|||
|
|||
|
Termin: 2025-10-01
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza domu
świecki, gm. Jeżewo, Lipno, Jeżynowa
...druga licytacja : |
Cena wywoławcza:498 000 złTermin: 2025-09-30 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza domu
świecki, gm. Jeżewo, Lipno, Jeżynowa |
|||
Cena wywoławcza:498 000 zł |
|||
|
...druga licytacja : |
|||
|
Termin: 2025-09-30
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza obiektu / lokalu
Toruń, Podgórz, Prosta
...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości: |
Cena wywoławcza:605 250 zł2 242 zł/m²270 m² Termin: 2025-09-30 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza obiektu / lokalu
Toruń, Podgórz, Prosta |
|||
Cena wywoławcza:605 250 zł2 242 zł/m²270 m² |
|||
|
|||
|
Termin: 2025-09-30
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza działki
aleksandrowski, gm. Aleksandrów Kujawski, Służewo, Księżyzna
...pierwsza licytacja : |
Cena wywoławcza:273 000 zł137 zł/m²1 986 m² Termin: 2025-09-29 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza działki
aleksandrowski, gm. Aleksandrów Kujawski, Służewo, Księżyzna |
|||
Cena wywoławcza:273 000 zł137 zł/m²1 986 m² |
|||
|
...pierwsza licytacja : |
|||
|
Termin: 2025-09-29
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Kruszwica, Dworcowa
...pierwsza licytacja : |
Cena wywoławcza:108 750 zł3 726 zł/m²29 m² 1 pokój Termin: 2025-09-26 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Kruszwica, Dworcowa |
|||
Cena wywoławcza:108 750 zł3 726 zł/m²29 m² 1 pokój |
|||
|
...pierwsza licytacja : |
|||
|
Termin: 2025-09-26
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
inowrocławski, gm. Rojewo, Rojewo, Jezuicka Struga
...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość o powierzchni 28,10m2 - 1 pokój, kuchnia, łazienka z wc oraz piwnica o powierzchni 4,70 m2 |
Cena wywoławcza:77 250 zł2 749 zł/m²28 m² 1 pokój Termin: 2025-09-26 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
inowrocławski, gm. Rojewo, Rojewo, Jezuicka Struga |
|||
Cena wywoławcza:77 250 zł2 749 zł/m²28 m² 1 pokój |
|||
|
|||
|
Termin: 2025-09-26
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
żniński, gm. Janowiec Wielkopolski, Sarbinowo Drugie
...druga licytacja : |
Cena wywoławcza:65 333,33 zł1 358 zł/m²48 m² 2 pokoje Termin: 2025-09-26 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
żniński, gm. Janowiec Wielkopolski, Sarbinowo Drugie |
|||
Cena wywoławcza:65 333,33 zł1 358 zł/m²48 m² 2 pokoje |
|||
|
...druga licytacja : |
|||
|
Termin: 2025-09-26
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
toruński, gm. Lubicz, Gronowo
...druga licytacja lokalu mieszkalnego, położonego przy ***/***, Gronowo, 87-162 Lubicz, dla którego Sąd Rejonowy w Toruniu VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze TO1T/***/0. |
Cena wywoławcza:106 000 zł1 978 zł/m²54 m² 2 pokoje Termin: 2025-09-26 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
toruński, gm. Lubicz, Gronowo |
|||
Cena wywoławcza:106 000 zł1 978 zł/m²54 m² 2 pokoje |
|||
|
|||
|
Termin: 2025-09-26
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza domu