Przetargi nieruchomości: mazowieckie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

białobrzeski, gm. Wyśmierzyce, Grzmiąca

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat białobrzeski, gmina Wyśmierzyce, obręb Grzmiąca, nr działki: 1200 o pow. ewid. 0,0300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0300 w tym w użytkach rolnych (0,0300 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 3824. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 600 zł

5,33 zł/m²

300 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białobrzeski, gm. Wyśmierzyce, Grzmiąca

Cena wywoławcza:

1 600 zł

5,33 zł/m²

300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipski, gm. Rzeczniów, Ciecierówka

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat lipski, gmina Rzeczniów, obręb Ciecierówka, nr działki: 906/1 o pow. ewid. 0,1950. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1950 w tym w użytkach rolnych (0,1950 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr RA1L/00023030/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 200 zł

4,72 zł/m²

1 950 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipski, gm. Rzeczniów, Ciecierówka

Cena wywoławcza:

9 200 zł

4,72 zł/m²

1 950 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipski, gm. Rzeczniów, Rzeczniów, Kolonia

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat lipski, gmina Rzeczniów, obręb Rzeczniów Kolonia, nr działek: 1435 o pow. ewid. 0,1300, 1436 o pow. ewid. 0,0600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1900 w tym w użytkach rolnych (0,1900 o symbolu R). Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 700 zł

5,11 zł/m²

1 900 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipski, gm. Rzeczniów, Rzeczniów, Kolonia

Cena wywoławcza:

9 700 zł

5,11 zł/m²

1 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipski, gm. Rzeczniów, Ciecierówka

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat lipski, gmina Rzeczniów, obręb Ciecierówka, nr działki: 905 o pow. ewid. 0,8100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,8100 w tym w użytkach rolnych (0,4100 o symbolu R, 0,0600 o symbolu Ł, 0,2500 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 23030. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 100 zł

4,33 zł/m²

8 100 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipski, gm. Rzeczniów, Ciecierówka

Cena wywoławcza:

35 100 zł

4,33 zł/m²

8 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wyśmierzyce

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat białobrzeski, gmina Wyśmierzyce, obręb Wyśmierzyce, nr działki: 373 o pow. ewid. 0,6070. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,6070 w tym w użytkach rolnych (0,5930 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 611. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 500 zł

2,55 zł/m²

6 070 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wyśmierzyce

Cena wywoławcza:

15 500 zł

2,55 zł/m²

6 070 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białobrzeski, gm. Wyśmierzyce, Grzmiąca

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat białobrzeski, gmina Wyśmierzyce, obręb Grzmiąca, nr działki: 847 o pow. ewid. 0,0400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0400 w tym w użytkach rolnych (0,0400 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 3824. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 900 zł

4,75 zł/m²

400 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białobrzeski, gm. Wyśmierzyce, Grzmiąca

Cena wywoławcza:

1 900 zł

4,75 zł/m²

400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

radomski, gm. Zakrzew, Nieczatów

...odbędzie się o godz. 09:00 w dniu 27.03.2026 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Zakrzew

*** Wpłacone wadium przez uczestnika postępowania, którego oferta zostanie wybrana zostanie zaliczone na poczet ceny zakupu nieruchomości. Pozostałym oferentom zostanie niezwłocznie zwrócone. Wpłacone wadium przepadnie na rzecz Gminy Zakrzew, jeżeli oferent, którego oferta została wybrana uchyli się od zawarcia umowy sprzedaży
w ustalonym terminie. Za najkorzystniejszą zostanie wówczas wybrana inna of...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 146 000 zł

84,89 zł/m²

13 500 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zakrzew, pow. radomski, woj. mazowieckie
Przetarg na działkę

radomski, gm. Zakrzew, Nieczatów

Cena wywoławcza:

1 146 000 zł

84,89 zł/m²

13 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zakrzew, pow. radomski, woj. mazowieckie
Przetarg na dom

nowodworski, gm. Leoncin, Mała Wieś przy Drodze

...odbędzie się w dniu 27.03.2026r.
o godz. 1100 w sali konferencyjnej nr 118 Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze
Mazowieckim przy ulicy Ignacego Paderewskiego 1B.
Przetarg rozpocznie się o godzinie 1000 rejestracją osób uprawnionych.
Warunki przystąpienia do przetargu
1. Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu,
najpóźniej w terminie do dnia 20.03.2026r. na rachunek Starostwa Powiatowego w Nowym
Dworze Mazowieckim: Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach Oddz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

187 000 zł

2 833 zł/m²

66 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim
Przetarg na dom

nowodworski, gm. Leoncin, Mała Wieś przy Drodze

Cena wywoławcza:

187 000 zł

2 833 zł/m²

66 m²

...odbędzie się w dniu 27.03.2026r.
Mazowieckim przy ulicy Ignacego Paderewskiego 1B.
Warunki przystąpienia do przetargu
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim
Przetarg na dom

Warszawa, Mokotów, Olimpijska

...odbędzie się 26 marca 2026 r. o godzinie 1000

w siedzibie Urzędu Dzielnicy Mokotów Miasta Stołecznego Warszawy
przy ul. Rakowieckiej 25/27, sala konferencyjna

Organizator przetargu zastrzega sobie prawo do zmiany miejsca przeprowadzenia przetargu.

Cena wywoławcza nieruchomości

Wadium (wniesione w pieniądzu)

Minimalne postąpienie

5 850 000,00 zł

585 000,00 zł

58 500,00 zł

Sprzedaż nieruchomości zwolniona jest od podatku VAT na mocy art. 43 ust. 1 pkt 10 ustawy z dnia 11 marca 2004 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 850 000 zł

9 832 zł/m²

595 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Dzielnicy Warszawa Mokotów
Przetarg na dom

Warszawa, Mokotów, Olimpijska

Cena wywoławcza:

5 850 000 zł

9 832 zł/m²

595 m²

...odbędzie się 26 marca 2026 r. o godzinie 1000

przy ul. Rakowieckiej 25/27, sala konferencyjna

Cena wywoławcza nieruchomości

Wadium (wniesione w pieniądzu)

Minimalne postąpienie

5 850 000,00 zł

585 000,00 zł

58 500,00 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Dzielnicy Warszawa Mokotów
Przetarg na działkę

Otwock

...odbędzie się w dniu 26 marca 2026 r. o godz. 11.00 w siedzibie Urzędu Miasta Otwocka,
ul. Armii Krajowej 5 bud. "A", aula.

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w nieprzekraczalnym terminie do dnia
20 marca 2026 r. na konto Urzędu Miasta Otwocka Bank Spółdzielczy w Otwocku
Nr 51800100052001000798750018 lub w kasie Urzędu. Za dokonanie wpłaty uważa się dzień wpływu
środków pieniężnych na rachunek bankowy tutejszego Urzędu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 352 634 zł

858 zł/m²

5 073 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Otwocka
Przetarg na działkę

Otwock

Cena wywoławcza:

4 352 634 zł

858 zł/m²

5 073 m²

ul. Armii Krajowej 5 bud. "A", aula.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Otwocka
Przetarg na mieszkanie

Radom, Sandomierska

...odbędzie się w siedzibie Spółdzielni przy ul. Wyścigowej 19 w sali narad w dniu 26.03.2026 r.

Mieszkania można obejrzeć w dniu 19.03.2026 r. : Sandomierska 16 m. 185 w godzinach: 1000- 1100, Armii Krajowej 7 m. 32 w godzinach: 1030-1130 .

Przystępujący do przetargu zobowiązani są do zapoznania się z Regulaminem przetargu i do złożenia w dziale członkowsko-mieszkaniowym (stanowisko Nr 1) w terminie do godziny 14oo dnia poprzedzającego termin przetargu:

– dowód wpłaty wadium,

– pisemne ośw...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

180 000 zł

4 511 zł/m²

40 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "USTRONIE" w Radomiu
Przetarg na mieszkanie

Radom, Sandomierska

Cena wywoławcza:

180 000 zł

4 511 zł/m²

40 m² 2 pokoje

– dowód wpłaty wadium,

– pisemne ośw...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "USTRONIE" w Radomiu

Cena wywoławcza:

146 000 zł

5 073 zł/m²

29 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "USTRONIE" w Radomiu
Przetarg na mieszkanie

Radom, Ustronie, Armii Krajowej

Cena wywoławcza:

146 000 zł

5 073 zł/m²

29 m² 1 pokój

– dowód wpłaty wadium,

– pisemne ośw...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "USTRONIE" w Radomiu
Przetarg na dom

piaseczyński, gm. Lesznowola, Lesznowola, Jelonka

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (26.03.2026 r.).
Kwota postąpienia została określona dla każdego przedmiotu przetargu odrębnie oraz pozostała wskazana w regulaminie.
7. Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu.
8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.
9. Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych niniejs...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 009 366 zł

4 486 zł/m²

225 m² 4 pokoje

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Nieruchomościowa Grupa Inwestycyjna sp. z o.o.
Przetarg na dom

piaseczyński, gm. Lesznowola, Lesznowola, Jelonka

Cena wywoławcza:

1 009 366 zł

4 486 zł/m²

225 m² 4 pokoje

8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Nieruchomościowa Grupa Inwestycyjna sp. z o.o.
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Wola, Prądzyńskiego

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 2 (parter) przy ulicy Prądzyńskiego 23B w Warszawie, dzielnica Wola.

Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 53,22 m².

W opisywanym lokalu znajdują się:
- Pokój nr 1 o powierzchni 18,46 m²
- Pokój nr 2 o powierzchni 18,46 m²
- Kuchnia o powierzchni 13,28 m2
- Łazienka z WC o powierzchni 3,02 m²

Dodatkowe pomieszczenia przynależne:
- Piwnica o powierzchni 2,95 m².

Instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna

Nieruchomość posiada dostęp do drogi pu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

585 000 zł

10 992 zł/m²

53 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Wola, Prądzyńskiego

Cena wywoławcza:

585 000 zł

10 992 zł/m²

53 m² 2 pokoje

Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 53,22 m².

W opisywanym lokalu znajdują się:
- Pokój nr 1 o powierzchni 18,46 m²
- Pokój nr 2 o powierzchni 18,46 m²
- Kuchnia o powierzchni 13,28 m2
- Łazienka z WC o powierzchni 3,02 m²

Dodatkowe pomieszczenia przynależne:
- Piwnica o powierzchni 2,95 m².

Instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna

Nieruchomość posiada dostęp do drogi pu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

przysuski, gm. Wieniawa, Kochanów Wieniawski

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego gruntu stanowiącego działkę nr 223/21 o powierzchni 0,1334 ha oraz służebność gruntowa na działce nr ewid. 223/23 położonych w Kochanowie Wieniawskim, gm. Wieniawa, woj. mazowieckie.

Z przedmiotowej lokalizacji jest łatwy i szybki dostęp do centrum miejscowości gminnej Wieniawa bez konieczności korzystania z komunikacji autobusowej czy własnego środka lokomocji (około 5 minut drogi – odległość ok. 200-300m).

Działka o nr 223/21 ma regula...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 000 zł

26,24 zł/m²

1 334 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

przysuski, gm. Wieniawa, Kochanów Wieniawski

Cena wywoławcza:

35 000 zł

26,24 zł/m²

1 334 m²

Działka o nr 223/21 ma regula...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
PKP
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości