Przetargi i licytacje nieruchomości: gm. Wiązowna

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

otwocki, gm. Wiązowna, Kąck

Wyciąg z ogłoszenia Wójta Gminy Wiązowna
o I przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości

*** Dz. nr ew.: 696/7 obr. geod. Kąck
*** Pow. 0,1305 ha, KW nr ***
*** Nieruchomość przeznaczona do sprzedaży
*** Cena wywoławcza: 327.000,00 zł brutto
*** Termin przetargu: 30.10.2024 roku godz. 930
*** Miejsce przetargu: Pawilon Kultury, ul. Lubelska 53, 05-462 Wiązowna
*** Wadium: 32 700,00 zł

Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

327 000 zł

251 zł/m²

1 305 m²

Termin: 2024-10-30

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wiązowna
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Wiązowna, Kąck

Cena wywoławcza:

327 000 zł

251 zł/m²

1 305 m²

Wyciąg z ogłoszenia Wójta Gminy Wiązowna
o I przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości

*** Dz. nr ew.: 696/7 obr. geod. Kąck
*** Pow. 0,1305 ha, KW nr ***
*** Nieruchomość przeznaczona do sprzedaży
*** Cena wywoławcza: 327.000,00 zł brutto
*** Termin przetargu: 30.10.2024 roku godz. 930
*** Wadium: 32 700,00 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-30

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wiązowna
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Wiązowna, Kopki

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat otwocki, gmina Wiązowna, obręb Kopki, nr działki: 9/4 o pow. ewid. 0,4000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,4000 w tym w użytkach rolnych (0,0100 o symbolu W, 0,3100 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WA1O/00014318/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

322 000 zł

80,50 zł/m²

4 000 m²

Termin: 2024-10-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Wiązowna, Kopki

Cena wywoławcza:

322 000 zł

80,50 zł/m²

4 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Wiązowna, Kąck

Wyciąg z ogłoszenia Wójta Gminy Wiązowna
o przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości

*** Dz. nr ew.: 696/6, 696/7, 696/8, 696/9, 696/10, 696/11, 696/12, 696/13, 696/14, 696/15, 696/16, 696/17, 696/18, 696/19, 696/20 obr. geod. Kąck
*** Pow. 1,9115 ha, KW nr ***
*** Nieruchomość przeznaczona do sprzedaży
*** Cena wywoławcza: 4.250.000,00 zł brutto
*** Termin przetargu: 21.10.2024 roku godz. 1100
*** Miejsce przetargu: Pawilon Kultury,
ul. Lubelska 53, Wiązowna

Wadium:...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 250 000 zł

222 zł/m²

19 115 m²

Termin: 2024-10-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wiązowna
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Wiązowna, Kąck

Cena wywoławcza:

4 250 000 zł

222 zł/m²

19 115 m²

Wyciąg z ogłoszenia Wójta Gminy Wiązowna
o przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości

*** Pow. 1,9115 ha, KW nr ***
*** Nieruchomość przeznaczona do sprzedaży
*** Cena wywoławcza: 4.250.000,00 zł brutto
*** Termin przetargu: 21.10.2024 roku godz. 1100
*** Miejsce przetargu: Pawilon Kultury,
ul. Lubelska 53, Wiązowna

Wadium:...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wiązowna
Przetarg na dom

otwocki, gm. Wiązowna, Zakręt

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (03.10.2024 r.).
Kwota postąpienia została określona dla każdego przedmiotu przetargu odrębnie oraz pozostała wskazana w regulaminie.
7. Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu.
8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych ni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

791 173 zł

4 231 zł/m²

187 m² 4 pokoje

Termin: 2024-10-03

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

otwocki, gm. Wiązowna, Zakręt

Cena wywoławcza:

791 173 zł

4 231 zł/m²

187 m² 4 pokoje

8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych ni...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-03

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

otwocki, gm. Wiązowna, Zakręt

8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych nin...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

731 173 zł

433 zł/m²

1 687 m² 4 pokoje

Termin: 2024-10-03

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

otwocki, gm. Wiązowna, Zakręt

Cena wywoławcza:

731 173 zł

433 zł/m²

1 687 m² 4 pokoje

8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych nin...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-03

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

otwocki, gm. Wiązowna, Zakręt

*** Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu.
*** Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości obj...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

791 173 zł

9 112 zł/m²

87 m² 4094 pokoje

Termin: 2024-10-03

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

otwocki, gm. Wiązowna, Zakręt

Cena wywoławcza:

791 173 zł

9 112 zł/m²

87 m² 4094 pokoje

*** Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości obj...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-03

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

otwocki, gm. Wiązowna, Lipowo, ul. Armii Krajowej 2

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (26.09.2024 r.). Kwota postąpienia została określona dla każdego przedmiotu przetargu odrębnie oraz pozostała wskazana w regulaminie. 7. Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu. 8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca. Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych niniejszym...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 471 760 zł

2 671 zł/m²

551 m² 7 pokoi

Termin: 2024-09-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

otwocki, gm. Wiązowna, Lipowo, ul. Armii Krajowej 2

Cena wywoławcza:

1 471 760 zł

2 671 zł/m²

551 m² 7 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-09-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

otwocki, gm. Wiązowna, Michałówek

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy 0,Michałówek, 05-462 Wiązowna, dla której Sąd Rejonowy w Otwocku IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Armii Krajowej 2, Otwock, 05-400 Otwock) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa zabudowana położona w miejscowości Michałówek, gmina Wiązowna, powiat otwocki, stanowiącej działkę o nr ewid o powierzchni 0,1539 ha w obrębie 0017, dla kt...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

641 775 zł

417 zł/m²

1 539 m²

Termin: 2024-09-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

otwocki, gm. Wiązowna, Michałówek

Cena wywoławcza:

641 775 zł

417 zł/m²

1 539 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-09-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Wiązowna, Kopki

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

402 000 zł

101 zł/m²

4 000 m²

Termin: 2024-08-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Wiązowna, Kopki

Cena wywoławcza:

402 000 zł

101 zł/m²

4 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-08-29

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

otwocki, gm. Wiązowna, Wiązowna

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ,Wola Karczewska, 05-408 Wiązowna, dla której Sąd Rejonowy w Otwocku IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Armii Krajowej 2, Otwock, 05-400 Otwock) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość oznaczona w rejestrze gruntów jako działka ewidencyjna nr o powierzchni 0,1390 ha w obrębie 0024 Wola Karczewska, dla której Sąd Rejonowy w Otwocku IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

182 625 zł

131 zł/m²

1 390 m²

Termin: 2024-07-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

otwocki, gm. Wiązowna, Wiązowna

Cena wywoławcza:

182 625 zł

131 zł/m²

1 390 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-07-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Wiązowna, Poręby

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat otwocki, gmina Wiązowna, obręb Poręby, nr działki: 416/2 o pow. ewid. 0,6500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,6500 w tym w użytkach rolnych (0,0100 o symbolu W, 0,4600 o symbolu R, 0,1100 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WA1O/00073075/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

131 200 zł

20,18 zł/m²

6 500 m²

Termin: 2024-07-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Wiązowna, Poręby

Cena wywoławcza:

131 200 zł

20,18 zł/m²

6 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Wiązowna, Poręby

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat otwocki, gmina Wiązowna, obręb Poręby, nr działki: 413 o pow. ewid. 1,9100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1,9100 w tym w użytkach rolnych (0,0200 o symbolu W, 1,0100 o symbolu R, 0,8400 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WA1O/00073076/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

389 000 zł

20,37 zł/m²

19 100 m²

Termin: 2024-07-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Wiązowna, Poręby

Cena wywoławcza:

389 000 zł

20,37 zł/m²

19 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Wiązowna, Duchnów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat otwocki, gmina Wiązowna, obręb Duchnów, nr działki: 698 o pow. ewid. 0,0900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0900 w tym w użytkach rolnych (0,0100 o symbolu W, 0,0600 o symbolu Ł, 0,0200 o symbolu Lzr). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WA1O/00073078/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 400 zł

16,00 zł/m²

900 m²

Termin: 2024-07-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Wiązowna, Duchnów

Cena wywoławcza:

14 400 zł

16,00 zł/m²

900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Wiązowna, Kąck

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat otwocki, gmina Wiązowna, obręb Kąck, nr działki: 411 o pow. ewid. 0,0800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0800. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WA1O/00087753/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 400 zł

6,75 zł/m²

800 m²

Termin: 2024-07-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Wiązowna, Kąck

Cena wywoławcza:

5 400 zł

6,75 zł/m²

800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Wiązowna, Kąck

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat otwocki, gmina Wiązowna, obręb Kąck, nr działki: 428 o pow. ewid. 0,0700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0700 w tym w użytkach rolnych (0,0100 o symbolu W, 0,0200 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WA1O/00018317/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 300 zł

6,14 zł/m²

700 m²

Termin: 2024-07-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Wiązowna, Kąck

Cena wywoławcza:

4 300 zł

6,14 zł/m²

700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-04

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości