Licytacje komornicze: Piaseczno

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

Piaseczno, Okrężna

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielami są *** położonej przy ul. Okrężna ***, 05-500 Piaseczno, dla której Sąd Rejonowy w Piasecznie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Kościuszki 14, Piaseczno, 05-500 Piaseczno) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa zabudowana, dz. nr ew. 5/2 o powierzchni 703mkw położona w obrębie 60-Piaseczno. Działka zabudowana jest budynkiem mieszkalnym, dwukondygnacyjnym, ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

597 450 zł

2 987 zł/m²

200 m²

Termin: 2021-11-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Piaseczno, Okrężna

Cena wywoławcza:

597 450 zł

2 987 zł/m²

200 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-11-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Piaseczno, Armii Krajowej

...druga licytacja :

- nieruchomości należącej do dłużnika*** spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie , położonej przy Armii Krajowej 1, 05-500 Piaseczno, dla której Sąd Rejonowy w Piasecznie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość szacowana jest położona w zachodniej części miasta Piaseczno, przy ulicy Armii Krajowej 2 , będącej częścią drogi krajowej nr 79, będącą traktem wylotowym z Warszawy w kierunku Góry...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 898 000 zł

2 343 zł/m²

810 m²

Termin: 2021-09-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Piaseczno, Armii Krajowej

Cena wywoławcza:

1 898 000 zł

2 343 zł/m²

810 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-09-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Piaseczno, Armii Krajowej 1

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Nieruchomość szacowana stanowi działkę ewidencyjną nr 26 o powierzchni 10 875,00 m.kw, położoną w obrębie 43 Piaseczno. Działka 26 oraz działki 27, 28 i 29 stanowiące również przedmiot egzekucji...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

9 655 800 zł

2 617 zł/m²

3 690 m²

Termin: 2021-09-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Piaseczno, Armii Krajowej 1

Cena wywoławcza:

9 655 800 zł

2 617 zł/m²

3 690 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-09-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Piaseczno, Mazurska 1

...druga licytacja :

- nieruchomości należącej do dłużnika*** spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie , położonej przy Mazurska 1, 05-500 Piaseczno, dla której Sąd Rejonowy w Piasecznie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Działka ewidencyjna nr 28 o powierzchni o pow. 3 650 m.kw jest połączona funkcjonalnie z następującymi nieruchomościami stanowiącymi również przedmiot egzekucji: nr 26 o pow. 10875 m.kw w obrębie 0043...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 072 866,67 zł

Termin: 2021-09-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Piaseczno, Mazurska 1

Cena wywoławcza:

1 072 866,67 zł

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-09-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Piaseczno, Orzeszkowej

...druga licytacja nieruchomości będącej wspólną własnością dłużników*** położonej przy ul. Orzeszkowej ***, 05-500 Piaseczno , dla której Sąd Rejonowy w Piasecznie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość - dz. ew. nr 83/14 o powierzchni 729m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej, 2-kondygnacyjnym z poddaszem mieszkalnym o powierzchni zabudowy 110m2 i powierzchni użytkowej ok. 250m2, z garażem w bryle budynku.

...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

856 000 zł

3 424 zł/m²

250 m²

Termin: 2021-09-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Piaseczno, Orzeszkowej

Cena wywoławcza:

856 000 zł

3 424 zł/m²

250 m²

Opis nieruchomości:

...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-09-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Piaseczno, Broniewskiego

...pierwsza licytacja nieruchomości będącej wspólną własnością dłużników*** , położonej przy ul. Broniewskiego, 05-500 Piaseczno , dla której Sąd Rejonowy w Piasecznie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa, dz. ew. nr 64 o powierzchni 495m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni zabudowy 91m2, posiadającym trzy kondygnacje naziemne i jedną podziemną oraz przylegającą do b...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

423 675 zł

4 656 zł/m²

91 m²

Termin: 2021-07-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Piaseczno, Broniewskiego

Cena wywoławcza:

423 675 zł

4 656 zł/m²

91 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-07-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości