Przetargi i licytacje nieruchomości: Wola Łącka

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza obiektu / lokalu

płocki, gm. Łąck, Wola Łącka

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONE 09-520 ŁĄCK, WOLA ŁĄCKA, DLA KTÓRYCH URZĄDZONE SĄ KW O NR *** I ***

Nieruchomość położona: 09-520 Łąck, Wola Łącka, dla której Sąd Rejonowy w Gostyninie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr KW ***, działka ewidencyjna (dz. ***/***)

Nieruchomość położona: 09-520 Łąck, Wola Łącka, dla której Sąd Rejonowy w Gostyninie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr KW ***, działka ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 445 547,50 zł

916 zł/m²

2 671 m²

Termin: 2026-05-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

płocki, gm. Łąck, Wola Łącka

Cena wywoławcza:

2 445 547,50 zł

916 zł/m²

2 671 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

płocki, gm. Łąck, Wola Łącka

...druga licytacja niżej wymienionych nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy _,Wola Łącka, 09-520 Łąck, dla której Sąd Rejonowy w Gostyninie Wydział IV Ksiąg Wieczystych (adres: ul. 3 Maja 43, Gostynin, 09-500 Gostynin) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość niezabudowana, położona jest w miejscowości Wola Łącka, gm. Łąck, 09-520 Łąck, oznaczona w ewidencji gruntów numerem 21/6, dla której to nieruchomości urządzona jest księga wieczysta nr ***. Dział...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

119 333,33 zł

19,89 zł/m²

6 000 m²

Termin: 2023-08-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

płocki, gm. Łąck, Wola Łącka

Cena wywoławcza:

119 333,33 zł

19,89 zł/m²

6 000 m²

...druga licytacja niżej wymienionych nieruchomości:

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-08-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

płocki, gm. Łąck, Wola Łącka

...druga licytacja niżej wymienionych nieruchomości:

Opis nieruchomości:
Działka numer ewidencyjny 21/7 o powierzchni 2,87 ha, dla której to nieruchomości urządzona jest księga wieczysta nr *** – dla działki o numerze ewidencyjnym 21/7. Nieruchomość położona jest w miejscowości Wol...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 665 733,33 zł

648 zł/m²

2 572 m²

Termin: 2023-08-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

płocki, gm. Łąck, Wola Łącka

Cena wywoławcza:

1 665 733,33 zł

648 zł/m²

2 572 m²

...druga licytacja niżej wymienionych nieruchomości:

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-08-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

płocki, gm. Łąck, Wola Łącka

...pierwsza licytacja niżej wymienionych nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ,Wola Łącka, 09-520 Łąck, dla której Sąd Rejonowy w Gostyninie Wydział IV Ksiąg Wieczystych (adres: ul. 3 Maja 43, Gostynin, 09-500 Gostynin) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość niezabudowana, położona jest w miejscowości Wola Łącka, gm. Łąck, 09-520 Łąck, oznaczona w ewidencji gruntów numerem 21/6, dla której to nieruchomości urządzona jest księga wieczysta nr ***. Dzi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

134 250 zł

22,38 zł/m²

6 000 m²

Termin: 2023-03-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

płocki, gm. Łąck, Wola Łącka

Cena wywoławcza:

134 250 zł

22,38 zł/m²

6 000 m²

...pierwsza licytacja niżej wymienionych nieruchomości:

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-03-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

płocki, gm. Łąck, Wola Łącka

...pierwsza licytacja niżej wymienionych nieruchomości:

Opis nieruchomości:
ziałka numer ewidencyjny 21/7 o powierzchni 2,87 ha, dla której to nieruchomości urządzona jest księga wieczysta nr *** – dla działki o numerze ewidencyjnym 21/7. Nieruchomość położona jest w miejscowości Wo...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 873 950 zł

729 zł/m²

2 572 m²

Termin: 2023-03-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

płocki, gm. Łąck, Wola Łącka

Cena wywoławcza:

1 873 950 zł

729 zł/m²

2 572 m²

...pierwsza licytacja niżej wymienionych nieruchomości:

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-03-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

płocki, gm. Łąck, Wola Łącka

...odbędzie się w dniu 25 listopada 2021 r. o godz. 1100
w sali konferencyjnej Hali Sportowej w Łąck, ul. Gostynińska 2

Wadium winno być wniesione na rachunek BS Stara Biała oddział Łąck
nr 06 9038 1014 2600 3216 2000 0040 w terminie do dnia 19 listopada 2021 r.
Za datę wniesienia wadium uważa się wpływ wymaganej kwoty na ww. rachunek.
Ogłoszenie o przetargu podaje się do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie
na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy w Łącku, u Sołtysa miejscowości Wola...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

353 909 zł

21,00 zł/m²

16 765 m²

Termin: 2021-11-25

Organizator przetargu:
URZĄD GMINY ŁĄCK
Przetarg na działkę

płocki, gm. Łąck, Wola Łącka

Cena wywoławcza:

353 909 zł

21,00 zł/m²

16 765 m²

...odbędzie się w dniu 25 listopada 2021 r. o godz. 1100