Licytacje komornicze: Warszawa, Mokotów
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Licytacja komornicza mieszkania
Warszawa, Mokotów, Łowicka
...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości: |
Cena wywoławcza:2 428 500 zł18 599 zł/m²131 m² 3 pokoje Termin: 2026-02-18 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Warszawa, Mokotów, Łowicka |
|||
Cena wywoławcza:2 428 500 zł18 599 zł/m²131 m² 3 pokoje |
|||
|
|||
|
Termin: 2026-02-18
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Warszawa, Mokotów, Służby Polsce
Cena wywoławcza:564 000 zł8 910 zł/m²63 m² 3 pokoje Termin: 2026-02-12 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Warszawa, Mokotów, Służby Polsce |
|||
Cena wywoławcza:564 000 zł8 910 zł/m²63 m² 3 pokoje |
|||
|
|||
|
Termin: 2026-02-12
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Warszawa, Mokotów, Sarmacka
...druga licytacja : |
Cena wywoławcza:858 733,33 zł5 688 zł/m²151 m² 5 pokoi Termin: 2026-02-11 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Warszawa, Mokotów, Sarmacka |
|||
Cena wywoławcza:858 733,33 zł5 688 zł/m²151 m² 5 pokoi |
|||
|
...druga licytacja : |
|||
|
Termin: 2026-02-11
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Warszawa, Mokotów, Al. Komisji Edukacji Narodowej
Cena wywoławcza:730 500 zł12 114 zł/m²60 m² 3 pokoje Termin: 2026-01-23 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Warszawa, Mokotów, Al. Komisji Edukacji Narodowej |
|||
Cena wywoławcza:730 500 zł12 114 zł/m²60 m² 3 pokoje |
|||
|
|||
|
Termin: 2026-01-23
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Warszawa, Mokotów, Ludwika Hirszfelda
Cena wywoławcza:552 750 zł8 881 zł/m²62 m² 3 pokoje Termin: 2026-01-15 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Warszawa, Mokotów, Ludwika Hirszfelda |
|||
Cena wywoławcza:552 750 zł8 881 zł/m²62 m² 3 pokoje |
|||
|
|||
|
Termin: 2026-01-15
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Warszawa, Mokotów, Melsztyńska
Cena wywoławcza:464 175 zł16 548 zł/m²28 m² 1 pokój Termin: 2026-01-15 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Warszawa, Mokotów, Melsztyńska |
|||
Cena wywoławcza:464 175 zł16 548 zł/m²28 m² 1 pokój |
|||
|
|||
|
Termin: 2026-01-15
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Warszawa, Mokotów, Puławska
Cena wywoławcza:450 750 zł10 732 zł/m²42 m² 2 pokoje Termin: 2025-12-10 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Warszawa, Mokotów, Puławska |
|||
Cena wywoławcza:450 750 zł10 732 zł/m²42 m² 2 pokoje |
|||
|
|||
|
Termin: 2025-12-10
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Warszawa, Mokotów, Nowoursynowska
Cena wywoławcza:909 750 zł12 146 zł/m²75 m² 3 pokoje Termin: 2025-12-10 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Warszawa, Mokotów, Nowoursynowska |
|||
Cena wywoławcza:909 750 zł12 146 zł/m²75 m² 3 pokoje |
|||
|
|||
|
Termin: 2025-12-10
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Warszawa, Mokotów, Langego
Cena wywoławcza:359 250 zł8 671 zł/m²41 m² 2 pokoje Termin: 2025-12-04 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Warszawa, Mokotów, Langego |
|||
Cena wywoławcza:359 250 zł8 671 zł/m²41 m² 2 pokoje |
|||
|
|||
|
Termin: 2025-12-04
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza domu
Warszawa, Mokotów, Podbipięty
Cena wywoławcza:1 712 250 zł6 692 zł/m²256 m² 6 pokoi Termin: 2025-12-04 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza domu
Warszawa, Mokotów, Podbipięty |
|||
Cena wywoławcza:1 712 250 zł6 692 zł/m²256 m² 6 pokoi |
|||
|
|||
|
Termin: 2025-12-04
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Warszawa, Mokotów, Branickiego
Cena wywoławcza:1 116 450 zł11 223 zł/m²100 m² 3 pokoje Termin: 2025-11-26 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Warszawa, Mokotów, Branickiego |
|||
Cena wywoławcza:1 116 450 zł11 223 zł/m²100 m² 3 pokoje |
|||
|
|||
|
Termin: 2025-11-26
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza obiektu / lokalu
Warszawa, Mokotów, Obrzeżna
Cena wywoławcza:1 283 474,25 zł13 146 zł/m²98 m² Termin: 2025-11-20 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza obiektu / lokalu
Warszawa, Mokotów, Obrzeżna |
|||
Cena wywoławcza:1 283 474,25 zł13 146 zł/m²98 m² |
|||
|
|||
|
Termin: 2025-11-20
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza obiektu / lokalu
Warszawa, Mokotów, Wielicka
...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości: |
Cena wywoławcza:888 880 zł13 583 zł/m²65 m² Termin: 2025-11-20 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza obiektu / lokalu
Warszawa, Mokotów, Wielicka |
|||
Cena wywoławcza:888 880 zł13 583 zł/m²65 m² |
|||
|
|||
|
Termin: 2025-11-20
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza obiektu / lokalu
Warszawa, Mokotów, Wielicka
...pierwsza licytacja nieruchomości stanowiącej: |
Cena wywoławcza:26 250 zł3 409 zł/m²8 m² Termin: 2025-11-20 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza obiektu / lokalu
Warszawa, Mokotów, Wielicka |
|||
Cena wywoławcza:26 250 zł3 409 zł/m²8 m² |
|||
|
...pierwsza licytacja nieruchomości stanowiącej: |
|||
|
Termin: 2025-11-20
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Warszawa, Mokotów, Obrzeżna
Cena wywoławcza:693 000 zł8 679 zł/m²80 m² 3 pokoje Termin: 2025-10-23 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Warszawa, Mokotów, Obrzeżna |
|||
Cena wywoławcza:693 000 zł8 679 zł/m²80 m² 3 pokoje |
|||
|
|||
|
Termin: 2025-10-23
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości