Przetargi i licytacje nieruchomości: Nowa Wieś Mała

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

brzeski, gm. Lewin Brzeski, Nowa Wieś Mała

Burmistrz Lewina Brzeskiego ogłasza I przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej

w Nowej Wsi Małej na terenie rekreacyjnym – Sektor VI

1. Położenie nieruchomości: Nowa Wieś Mała, gmina Lewin Brzeski.

2. Opis nieruchomości: Nieruchomość gruntowa oznaczona jako: działka nr 338/94 o pow. 0,0482ha. Działka geodezyjnie oznaczona jedn. rej. nr G.304, am. 2, wpisane do księgi wieczystej nr OP1B/00052268/7.

Nieruchomość położona w granicach istniejącego od 1989r. kom...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

39 650 zł

82,26 zł/m²

482 m²

Termin: 2025-08-22

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Lewin Brzeski
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Lewin Brzeski, Nowa Wieś Mała

Cena wywoławcza:

39 650 zł

82,26 zł/m²

482 m²

na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej

w Nowej Wsi Małej na terenie rekreacyjnym – Sektor VI

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-22

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Lewin Brzeski
Licytacja komornicza domu

brzeski, gm. Lewin Brzeski, Nowa Wieś Mała

...druga licytacja 1/2 niewydzielonej części nieruchomości należącej do dłużnika: *** położonej: 49-340 Nowa Wieś Mała, Nowa Wieś Mała, dla której Sąd Rejonowy w Brzegu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW OP1B/***.

Budynki stanowiące odrębną nieruchomość, budynki w zwartej zabudowie: budynek mieszkalny oznaczony w kartotece budynków numerem *** oraz budynek transportu i łączności (garażowy) oznaczony numerem ***. Budynki wzniesione w 1929 roku w technologii trady...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

50 666,67 zł

387 zł/m²

131 m²

Termin: 2025-07-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

brzeski, gm. Lewin Brzeski, Nowa Wieś Mała

Cena wywoławcza:

50 666,67 zł

387 zł/m²

131 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-07-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

brzeski, gm. Lewin Brzeski, Nowa Wieś Mała

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej: 49-340 Nowa Wieś Mała ***, dla której Sąd Rejonowy w Brzegu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW OP1B/***/1. Przetarg odbywa się w drodze elektronicznej i zakończy się w dniu 19-03-2025r. o godz. 10:00.
Nieruchomość gruntowa zabudowana. Działka nr *** AM2 obręb Nowa Wieś Mała o powierzchni 1 753 m2 stanowiąca tereny mieszkaniowe (B) i grunty orne (RIIIb). Nieruchomość posiada dostęp do drogi pu...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

41 250 zł

283 zł/m²

146 m² 4 pokoje

Termin: 2025-03-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

brzeski, gm. Lewin Brzeski, Nowa Wieś Mała

Cena wywoławcza:

41 250 zł

283 zł/m²

146 m² 4 pokoje

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-03-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

brzeski, gm. Lewin Brzeski, Nowa Wieś Mała

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ***, 49-340 Nowa Wieś Mała, dla której Sąd Rejonowy w Brzegu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa zabudowana. Działka nr *** AM2 obręb Nowa Wieś Mała o powierzchni 1 753 m2 stanowiąca tereny mieszkaniowe (B) i grunty orne (RIIIb). Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej. Zabudowę stanowią budynek mieszkalny, jednorodzinny oraz dwa budynki...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

41 250 zł

283 zł/m²

146 m²

Termin: 2025-01-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

brzeski, gm. Lewin Brzeski, Nowa Wieś Mała

Cena wywoławcza:

41 250 zł

283 zł/m²

146 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-01-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Lewin Brzeski, Nowa Wieś Mała

_Załącznik do Zarządzenia nr 2218/2024_

_Burmistrza Lewin Brzeskiego_

_z dnia 11 stycznia 2024r. _

RN.III.6840.8.2017

Burmistrz Lewina Brzeskiego ogłasza V przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości gruntowych położonych

w Nowej Wsi Małej na terenie rekreacyjnym- Sektor I

2. Opis nieruchomości: Nieruchomości gruntowe oznaczone jako:

*** działka nr 338/2
o pow. 0,1031ha,

*** działka nr 338/3
o pow. 0,0670ha,

*...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

42 320 zł

41,05 zł/m²

1 031 m²

Termin: 2024-03-07

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Lewin Brzeski
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Lewin Brzeski, Nowa Wieś Mała

Cena wywoławcza:

42 320 zł

41,05 zł/m²

1 031 m²

_Załącznik do Zarządzenia nr 2218/2024_

_Burmistrza Lewin Brzeskiego_

_z dnia 11 stycznia 2024r. _

RN.III.6840.8.2017

na sprzedaż nieruchomości gruntowych położonych

w Nowej Wsi Małej na terenie rekreacyjnym- Sektor I

*** działka nr 338/2
o pow. 0,1031ha,

*** działka nr 338/3
o pow. 0,0670ha,

*...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-07

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Lewin Brzeski
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Lewin Brzeski, Nowa Wieś Mała

_Załącznik do Zarządzenia nr 2218/2024_

_Burmistrza Lewin Brzeskiego_

_z dnia 11 stycznia 2024r. _

RN.III.6840.8.2017

na sprzedaż nieruchomości gruntowych położonych

w Nowej Wsi Małej na terenie rekreacyjnym- Sektor I

*** działka nr 338/2
o pow. 0,1031ha,

*** działka nr 338/3
o pow. 0,0670ha,

*...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

31 540 zł

47,07 zł/m²

670 m²

Termin: 2024-03-07

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Lewin Brzeski
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Lewin Brzeski, Nowa Wieś Mała

Cena wywoławcza:

31 540 zł

47,07 zł/m²

670 m²

_Załącznik do Zarządzenia nr 2218/2024_

_Burmistrza Lewin Brzeskiego_

_z dnia 11 stycznia 2024r. _

RN.III.6840.8.2017

na sprzedaż nieruchomości gruntowych położonych

w Nowej Wsi Małej na terenie rekreacyjnym- Sektor I

*** działka nr 338/2
o pow. 0,1031ha,

*** działka nr 338/3
o pow. 0,0670ha,

*...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-07

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Lewin Brzeski
Licytacja komornicza domu

brzeski, gm. Lewin Brzeski, Nowa Wieś Mała

...druga licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ,Nowa Wieś Mała, 49-340 Lewin Brzeski , dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Przy Sądzie Rejonowym w Brzegu (adres: ul. ul.Chrobrego 31, Brzeg, 49-300 Brzeg) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Księga wieczysta obejmuje nieruchomość gruntową, stanowiącą grunty orne, tereny zabudowane mieszkalne w roli i rowy,łącznego obszaru 1,5014 ha, na którą składają się następujące działkiobrębu 0125 Nowa Wieś Mała...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

109 666,67 zł

312 zł/m²

352 m²

Termin: 2022-10-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

brzeski, gm. Lewin Brzeski, Nowa Wieś Mała

Cena wywoławcza:

109 666,67 zł

312 zł/m²

352 m²

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-10-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

brzeski, gm. Lewin Brzeski, Nowa Wieś Mała

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Księga wieczysta obejmuje nieruchomość gruntową, stanowiącą grunty orne, tereny zabudowane mieszkalne w roli i rowy,łącznego obszaru 1,5014 ha, na którą składają się następujące działkiobrębu 0125 Nowa Wieś M...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

16 450 zł

47,00 zł/m²

352 m²

Termin: 2022-08-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

brzeski, gm. Lewin Brzeski, Nowa Wieś Mała

Cena wywoławcza:

16 450 zł

47,00 zł/m²

352 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-08-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

brzeski, gm. Lewin Brzeski, Nowa Wieś Mała

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy , 49-340 Lewin Brzeski , dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Przy Sądzie Rejonowym w Brzegu prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
licytacja nieruchomości gruntowej sposób korzystania :Bz - tereny rekreacyjno-wypoczynkowe,składającą się z jednej działki nr 271 z arkusza mapy 2 obrębu 0125 Nowa Wieś Mała w gminie Lewin Brzeski, powiecie brzeskim, województwie opolskim, obejmującej użytki:Bz - teren...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

18 600 zł

62,00 zł/m²

300 m²

Termin: 2021-09-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

brzeski, gm. Lewin Brzeski, Nowa Wieś Mała

Cena wywoławcza:

18 600 zł

62,00 zł/m²

300 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-09-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości