Przetargi i licytacje nieruchomości: gm. Prudnik

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

Prudnik, Młyńska

...druga licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA

III. Opis nieruchomości: Nieruchomość gruntowa zabudowana, obejmująca prawo własności działki gruntu oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków jako działka ewidencyjna o nr ***/*** z arkusza mapy 11 obręb 0114 - Prudnik, o powierzchni 0,0186 ha, zabudowana wolnostojącym, jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym, położona w miejscowości Prudnik ul. Młyńska ***, w gminie Prudnik, powiecie prudnickim, województwie opolskim.

Stan zag...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

121 333,33 zł

652 zł/m²

186 m²

Termin: 2026-05-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Prudnik, Młyńska

Cena wywoławcza:

121 333,33 zł

652 zł/m²

186 m²

...druga licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA

Stan zag...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Prudnik, ks. Skowrońskiego

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

## MIESZKANIE SPÓŁDZIELCZE

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego na trzecim piętrze budynku przy ul. ks. Skowrońskiego ***/***, składającego się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju o łącznej powierzchni 47,00 m2. Dla w/w lokalu nie jest prowadzona księga wieczysta.

***Adres nieruchomości***
ul. ks. Skowrońskiego ***/***, 48-200 Prudnik, poczta Prudnik

***Przeznaczenie gospodarcze nierucho...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

138 000 zł

2 936 zł/m²

47 m² 2 pokoje

Termin: 2026-06-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Prudnik, ks. Skowrońskiego

Cena wywoławcza:

138 000 zł

2 936 zł/m²

47 m² 2 pokoje

## MIESZKANIE SPÓŁDZIELCZE

***Adres nieruchomości***

***Przeznaczenie gospodarcze nierucho...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Prudnik, ul. Kochanowskiego

## MIESZKANIE

Lokal mieszkalny (jeden pokój) oznaczony nr *** o powierzchni użytkowej 19,68 m2, usytuowany na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego oznaczonego nr ***. Pomieszczenie przynależne – WC o pow. 0,81 m2. Działka gruntu, w której usytuowany jest lokal, zlokalizowana jest na obrzeżu strefy centralnej miasta w sąsiedztwie skrzyżowania ulic Kochanowskiego i Batorego. Teren, na którym usytuowana jest działka zabudowana...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

21 750 zł

1 105 zł/m²

20 m² 1 pokój

Termin: 2026-06-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Prudnik, ul. Kochanowskiego

Cena wywoławcza:

21 750 zł

1 105 zł/m²

20 m² 1 pokój

## MIESZKANIE

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na obiekt / lokal

prudnicki, gm. Prudnik, Łąka Prudnicka, Głuchołaska

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony ogłoszony w celu zbycia niżej wymienionej nieruchomości, stanowiącej własność Gminy Prudnik.

PRZETARG PO RAZ TRZECI

Położenie

i oznaczenie nieruchomości

Nieruchomość zabudowana położona

w Łące Prudnickiej przy ulicy Głuchołaskiej 17,

oznaczona w ewidencji gruntów

i budynków jako działka nr 364/3 - obręb Łąka Prudnicka (Bi, RIIIa)

o powierzchni 0,1562 ha

KW OP1P/00002277/2

wraz z udziałem wynoszącym 1/3 części

w działce oznaczonej w ewiden...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

438 600 zł

1 907 zł/m²

230 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Prudnik
Przetarg na obiekt / lokal

prudnicki, gm. Prudnik, Łąka Prudnicka, Głuchołaska

Cena wywoławcza:

438 600 zł

1 907 zł/m²

230 m²

PRZETARG PO RAZ TRZECI

Położenie

i oznaczenie nieruchomości

Nieruchomość zabudowana położona

w Łące Prudnickiej przy ulicy Głuchołaskiej 17,

oznaczona w ewidencji gruntów

o powierzchni 0,1562 ha

KW OP1P/00002277/2

wraz z udziałem wynoszącym 1/3 części

w działce oznaczonej w ewiden...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Prudnik
Licytacja komornicza działki

prudnicki, gm. Prudnik, Rudziczka

...druga licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

działka nr ***/*** (B - tereny mieszkaniowe) pow. 0,1400ha. Własność *** *** w udziale 1/1. Przedmiotowa działka zlokalizowana pomiędzy drogą krajową DK46 kierunek Nysa–Prudnik z którą graniczy od strony zachodniej, a drogą gminną nieurządzoną oznaczoną jako działka nr ***/*** graniczącą z wycenianą działką od strony wschodniej, w środkowej jej części. Działka w kształcie wydłużonego prostokąta ze spadkiem w kierunku północnym. Wg stanu na dzi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

36 666,67 zł

26,19 zł/m²

1 400 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

prudnicki, gm. Prudnik, Rudziczka

Cena wywoławcza:

36 666,67 zł

26,19 zł/m²

1 400 m²

...druga licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Prudnik

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo opolskie, powiat prudnicki, gmina Prudnik, obręb Prudnik, nr działki: 2580 o pow. ewid. 0,0850. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0850 w tym w użytkach rolnych (0,0850 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr OP1P/00039188/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

158 200 zł

186 zł/m²

850 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Prudnik

Cena wywoławcza:

158 200 zł

186 zł/m²

850 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Prudnik

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo opolskie, powiat prudnicki, gmina Prudnik, obręb Prudnik, nr działki: 2576 o pow. ewid. 0,0640. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0640 w tym w użytkach rolnych (0,0640 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr OP1P/00039188/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

119 500 zł

187 zł/m²

640 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Prudnik

Cena wywoławcza:

119 500 zł

187 zł/m²

640 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Prudnik

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo opolskie, powiat prudnicki, gmina Prudnik, obręb Prudnik, nr działki: 2578 o pow. ewid. 0,0640. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0640 w tym w użytkach rolnych (0,0640 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr OP1P/00039188/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

119 500 zł

187 zł/m²

640 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Prudnik

Cena wywoławcza:

119 500 zł

187 zł/m²

640 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Prudnik

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo opolskie, powiat prudnicki, gmina Prudnik, obręb Prudnik, nr działki: 2575 o pow. ewid. 0,0640. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0640 w tym w użytkach rolnych (0,0640 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr OP1P/00039188/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

119 500 zł

187 zł/m²

640 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Prudnik

Cena wywoławcza:

119 500 zł

187 zł/m²

640 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Prudnik

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo opolskie, powiat prudnicki, gmina Prudnik, obręb Prudnik, nr działki: 2579 o pow. ewid. 0,0640. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0640 w tym w użytkach rolnych (0,0640 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr OP1P/00039188/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

119 500 zł

187 zł/m²

640 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Prudnik

Cena wywoławcza:

119 500 zł

187 zł/m²

640 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Prudnik

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo opolskie, powiat prudnicki, gmina Prudnik, obręb Prudnik, nr działki: 2577 o pow. ewid. 0,0640. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0640 w tym w użytkach rolnych (0,0640 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr OP1P/00039188/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

119 500 zł

187 zł/m²

640 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Prudnik

Cena wywoławcza:

119 500 zł

187 zł/m²

640 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Prudnik

...odbędzie się na zasadach określonych w Regulaminie przetargu pisemnego- ofertowego, nieograniczonego z dnia 02.03.2026 r.;
2. kryterium wyboru ofert będzie najwyższa cena;
3. cena wywoławcza ww. nieruchomości to łączna wartość nieruchomości wraz z ruchomościami oraz zapasami mieszczącymi się w oddziale *** w Prudniku, wynikająca z opisu i oszacowania z dnia 17 marca 2025 r. zaktualizowanego aneksem z dnia
26 czerwca 2025 r., biorąc za podstawę rynkową wartość sprzedaży wydzielonej zorganizow...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 769 157 zł

902 zł/m²

11 pokoi

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Prudnik

Cena wywoławcza:

6 769 157 zł

902 zł/m²

11 pokoi

2. kryterium wyboru ofert będzie najwyższa cena;
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza mieszkania

Prudnik, Szpitalna

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU MIESZKALNEGO

***Stan techniczno – użytkowy nieruchomości.***
Budynek Budynek, w którym znajduje się wyceniany lokal mieszkalny, oznaczony numerem ***, jest budynkiem 4/5 kondygnacyjnym, 6 klatkowym, w całości podpiwniczonym, ze stropodachem. Rok budowy ustalono na lata 70- te XX wieku. Budynek wybudowano w technologii przemysłowej tego okresu - wielka płyta. W budynku wydzielono tylko lokale mieszkalne. Budynek ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

114 000 zł

3 266 zł/m²

35 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Prudnik, Szpitalna

Cena wywoławcza:

114 000 zł

3 266 zł/m²

35 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU MIESZKALNEGO

***Stan techniczno – użytkowy nieruchomości.***
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

prudnicki, gm. Prudnik, Szybowice

Nieruchomość niezabudowana. Pełny opis Ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

32 700 zł

9,34 zł/m²

3 500 m²

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

prudnicki, gm. Prudnik, Szybowice

Cena wywoławcza:

32 700 zł

9,34 zł/m²

3 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Prudnik, Batorego

...pierwsza licytacja lokalu użytkowego będącego wspólną własnością dłużników: *** ***, *** ***, położonego przy Batorego ***/***, 48-200 Prudnik, dla którego Sąd Rejonowy w Prudniku Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze OP1P/***/6.

Opis nieruchomości:
lokal niemieszkalny nr *** w budynku nr *** położony na parterze budynku. Wg. zapisów w KW składający się z sali konsumpcji, bufetu z zapleczem kuchennym, korytarza, wc i z przynależną piwnicą. Pow. użytk. lokalu 56,75m2,...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

172 500 zł

2 337 zł/m²

74 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Prudnik, Batorego

Cena wywoławcza:

172 500 zł

2 337 zł/m²

74 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-31

Organizator licytacji:
KOMORNIK
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości