Przetargi nieruchomości: jarosławski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Wiązownica, Zapałów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODKARPACKIE, powiat jarosławski, gmina Wiązownica, obręb Zapałów działka nr: 1082/2 o pow. ewid. 0.2400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2400 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,1700 ha; ŁV/Ł - 0,0700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PR1J/00016495/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 760 zł

3,23 zł/m²

2 400 m²

Termin: 2024-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Wiązownica, Zapałów

Cena wywoławcza:

7 760 zł

3,23 zł/m²

2 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Tuchla

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo PODKARPACKIE, powiat jarosławski, gmina Laszki, obręb Tuchla działka nr: 745/54 o pow. ewid. 0.0283. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0283 ha, w tym w użytkach (Bi/Bi - 0,0283 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PR1J/00062626/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 340 zł

18,87 zł/m²

283 m²

Termin: 2024-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Tuchla

Cena wywoławcza:

5 340 zł

18,87 zł/m²

283 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Tuchla

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo PODKARPACKIE, powiat jarosławski, gmina Laszki, obręb Tuchla działka nr: 745/62 o pow. ewid. 0.0282. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0282 ha, w tym w użytkach (Bi/Bi - 0,0282 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PR1J/00062626/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 470 zł

15,85 zł/m²

282 m²

Termin: 2024-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Tuchla

Cena wywoławcza:

4 470 zł

15,85 zł/m²

282 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Tuchla

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo PODKARPACKIE, powiat jarosławski, gmina Laszki, obręb Tuchla działka nr: 745/55 o pow. ewid. 0.0149. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0149 ha, w tym w użytkach (Bi/Bi - 0,0149 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PR1J/00062626/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 770 zł

18,59 zł/m²

149 m²

Termin: 2024-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Tuchla

Cena wywoławcza:

2 770 zł

18,59 zł/m²

149 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Tuchla

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo PODKARPACKIE, powiat jarosławski, gmina Laszki, obręb Tuchla działka nr: 745/61 o pow. ewid. 0.0274. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0274 ha, w tym w użytkach (Bi/Bi - 0,0274 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PR1J/00062626/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 370 zł

15,95 zł/m²

274 m²

Termin: 2024-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Tuchla

Cena wywoławcza:

4 370 zł

15,95 zł/m²

274 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Miękisz Stary

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODKARPACKIE, powiat jarosławski, gmina Laszki, obręb Miękisz Stary działki nr: 77 o pow. ewid. 0.3434, nr: 78 o pow. ewid. 0.0099. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3533 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,2563 ha; PsIV/Ps - 0,0970 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PR1J/00017380/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

29 020 zł

8,21 zł/m²

3 533 m²

Termin: 2024-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Miękisz Stary

Cena wywoławcza:

29 020 zł

8,21 zł/m²

3 533 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Radymno, Skołoszów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODKARPACKIE, powiat jarosławski, gmina Radymno, obręb Skołoszów działka nr: 1013/4 o pow. ewid. 0.0487. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0487 ha, w tym w użytkach (RII/R - 0,0487 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PR1J/00036544/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 840 zł

26,37 zł/m²

487 m²

Termin: 2024-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Radymno, Skołoszów

Cena wywoławcza:

12 840 zł

26,37 zł/m²

487 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Wiązownica, Zapałów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODKARPACKIE, powiat jarosławski, gmina Wiązownica, obręb Zapałów działka nr: 1097 o pow. ewid. 0.5000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5000 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,2800 ha; ŁV/Ł - 0,2200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PR1J/00016495/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 230 zł

4,05 zł/m²

5 000 m²

Termin: 2024-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Wiązownica, Zapałów

Cena wywoławcza:

20 230 zł

4,05 zł/m²

5 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Radymno, Sośnica Brzeg

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODKARPACKIE, powiat jarosławski, gmina Radymno, obręb Sośnica Brzeg działka nr: 37/24 o pow. ewid. 0.0502. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0502 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,0502 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PR1J/00060502/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 360 zł

8,69 zł/m²

502 m²

Termin: 2024-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Radymno, Sośnica Brzeg

Cena wywoławcza:

4 360 zł

8,69 zł/m²

502 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Rokietnica, Rokietnica

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODKARPACKIE, powiat jarosławski, gmina Rokietnica, obręb Rokietnica działka nr: 2143/2 o pow. ewid. 0.0200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0200 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,0200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PR1J/00033249/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 440 zł

7,20 zł/m²

200 m²

Termin: 2024-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Rokietnica, Rokietnica

Cena wywoławcza:

1 440 zł

7,20 zł/m²

200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jarosław

...odbędzie się dnia 21 lutego 2024 r. o godz. 9:00 w siedzibie Urzędu Miasta Jarosławia, ul. Rynek 1, II piętro, (sala narad).

10. O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu, z tym, że postąpienie nie może wynosić mniej niż 1 % ceny wywoławczej, z zaokrągleniem w górę do pełnych dziesiątek złotych.

11. Wadium wygrywającego przetarg, zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia ustalonej w przetargu. Wadia pozostałych uczestników przetargu zwrócone zostaną nie później niż przed upływe...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

241 880 zł

185 zł/m²

1 311 m²

Termin: 2024-02-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław

Cena wywoławcza:

241 880 zł

185 zł/m²

1 311 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-21

Cena wywoławcza:

241 879 zł

185 zł/m²

1 311 m²

Termin: 2024-02-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław, Burmistrza Stanisława Hajnusa

Cena wywoławcza:

241 879 zł

185 zł/m²

1 311 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na dom

Jarosław

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt RZ1Z/GUp-s/21/2023 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upadłości;

udziału w wysokości 1/4 w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej dwoma budynkami mieszkalnymi (budynek mieszkalny murowany, jednopoziomowy, oznaczony w ewidencji budynków nr 1296, o powierzchni zabudowy 82 m kw. oraz budynek mieszkalny murowany w stanie surowym zamkniętym, trzykondygnacyjny, oznacz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

89 000 zł

456 zł/m²

195 m²

Termin: 2024-02-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Jarosław

Cena wywoławcza:

89 000 zł

456 zł/m²

195 m²

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Jarosław

...odbędzie się dnia 14 lutego 2024 r. o godz. 1100 w siedzibie Urzędu Miasta Jarosławia, ul. Rynek 1, III piętro, pokój nr 40.

10. O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu, z tym, że postąpienie nie może wynosić mniej niż 1 % ceny wywoławczej, z zaokrągleniem w górę do pełnych dziesiątek złotych .

11. Wadium wygrywającego przetarg, zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia ustalonej w przetargu. Wadia pozostałych uczestników przetargu zwrócone zostaną nie później niż przed upływ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

57 400 zł

70,00 zł/m²

820 m²

Termin: 2024-02-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław

Cena wywoławcza:

57 400 zł

70,00 zł/m²

820 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław

...odbędzie się dnia 14 lutego 2024 r. o godz. 900 w siedzibie Urzędu Miasta Jarosławia, ul. Rynek 1, II piętro (sala narad).

11. Wadium wygrywającego przetarg, zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia ustalonej w przetargu. Wadia pozostałych uczestników przetargu zwrócone zostaną nie później niż przed upływem...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

353 650 zł

98,40 zł/m²

3 594 m²

Termin: 2024-02-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław

Cena wywoławcza:

353 650 zł

98,40 zł/m²

3 594 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
1                         69
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości