Przetargi nieruchomości: jarosławski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Jarosław

...odbędzie się dnia 14 marca 2024 r. o godz. 900 w siedzibie Urzędu Miasta Jarosławia, ul. Rynek 1, II piętro (sala narad).

9. O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu, z tym, że postąpienie nie może wynosić mniej niż 1 % ceny wywoławczej, z zaokrągleniem w górę do pełnych dziesiątek złotych .

10. Wadium wygrywającego przetarg, zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia ustalonej w przetargu. Wadia pozostałych uczestników przetargu zwrócone zostaną nie później niż przed upływem 3...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 000 000 zł

46,71 zł/m²

107 046 m²

Termin: 2024-02-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław

Cena wywoławcza:

5 000 000 zł

46,71 zł/m²

107 046 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na dom

Jarosław, Strzelecka

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt RZ1Z/GUp-s/21/2023 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upadłości udziału w wysokości 1/4 w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej dwoma budynkami mieszkalnymi (budynek mieszkalny murowany, jednopoziomowy, oznaczony w ewidencji budynków nr 1296, o powierzchni zabudowy 82 m kw. oraz budynek mieszkalny murowany w stanie surowym zamkniętym, trzykondygnacyjny, oznaczony...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

133 500 zł

685 zł/m²

195 m² 8 pokoi

Termin: 2024-01-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Jarosław, Strzelecka

Cena wywoławcza:

133 500 zł

685 zł/m²

195 m² 8 pokoi

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Jarosław

...odbędzie się dnia 17 stycznia 2024 r. o godz. 9:00 w siedzibie Urzędu Miasta Jarosławia, ul. Rynek 1, II piętro (sala narad).

10. O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu, z tym, że postąpienie nie może wynosić mniej niż 1 % ceny wywoławczej, z zaokrągleniem w górę do pełnych dziesiątek złotych .

11. Wadium wygrywającego przetarg, zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia ustalonej w przetargu. Wadia pozostałych uczestników przetargu zwrócone zostaną nie później niż przed upły...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 080 zł

40,00 zł/m²

402 m²

Termin: 2024-01-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław

Cena wywoławcza:

16 080 zł

40,00 zł/m²

402 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na dom

Radymno

...odbędzie się dnia 8 stycznia 2024 roku o godzinie 13:00

w siedzibie Urzędu Miasta Radymna przy ulicy Lwowskiej 20.

Pierwszy przetarg przeprowadzony został dnia 24 marca 2023 roku, drugi dnia 8 maja 2023 roku, trzeci dnia 12 czerwca 2023 roku, czwarty dnia 11 sierpnia 2023 roku, piąty dnia 3 października 2023 roku i z uwagi na brak oferentów zakończyły się one wynikiem negatywnym.

Zgodnie z art. 43 ust. 1 pkt 10 ustawy z dnia 11 marca 2004 roku o podatku od towarów i usług (tj. Dz.U.2023.1...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

128 000 zł

1 972 zł/m²

65 m² 2 pokoje

Termin: 2024-01-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radymno
Przetarg na dom

Radymno

Cena wywoławcza:

128 000 zł

1 972 zł/m²

65 m² 2 pokoje

...odbędzie się dnia 8 stycznia 2024 roku o godzinie 13:00

w siedzibie Urzędu Miasta Radymna przy ulicy Lwowskiej 20.

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radymno
Przetarg na obiekt / lokal

Radymno

...odbędzie się dnia 8 stycznia 2024 roku o godzinie 12:00

w siedzibie Urzędu Miasta Radymna przy ulicy Lwowskiej 20.

Pierwszy przetarg przeprowadzony został dnia 5 października 2023 roku, drugi dnia 10 listopada 2023 roku i oba zakończyły się wynikiem negatywnym z uwagi na brak oferentów.

Zgodnie z art. 43 ust. 1 pkt 10 ustawy z dnia 11 marca 2004 roku o podatku od towarów i usług (tj. Dz.U.2023.1570 z późn. zm.) obrót nieruchomością stanowiącą przedmiot przetargu podlega zwolnieniu z podat...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

72 000 zł

446 zł/m²

161 m²

Termin: 2024-01-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radymno
Przetarg na obiekt / lokal

Radymno

Cena wywoławcza:

72 000 zł

446 zł/m²

161 m²

...odbędzie się dnia 8 stycznia 2024 roku o godzinie 12:00

w siedzibie Urzędu Miasta Radymna przy ulicy Lwowskiej 20.

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radymno
Przetarg na dom

Radymno, Rynek 13

...odbędzie się dnia 8 stycznia 2024 roku o godzinie 1200 w siedzibie Urzędu Miasta Radymna przy ulicy Lwowskiej 20.

W przetargu mogą wziąć udział osoby fizyczne lub prawne, które wpłacą w terminie do dnia 3 stycznia 2024 roku wadium w kwocie 7.000,- zł. (słownie złotych: siedem tysięcy) bezpośrednio na konto Nr Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna oraz spełnią wszystkie warunki podane w niniejszym ogłoszeniu. Za datę wpłaty wadium uważa się wpływ wymaganej należności na pod...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

72 000 zł

679 zł/m²

106 m² 4 pokoje

Termin: 2024-01-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radymno
Przetarg na dom

Radymno, Rynek 13

Cena wywoławcza:

72 000 zł

679 zł/m²

106 m² 4 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radymno
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Radymno, Młyny

Syndyk masy upadłości *** w upadłości, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, zaprasza do negocjacji w sprawie sprzedaży z wolnej ręki nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Młyny, gmina Radymno, powiat Jarosławski, województwo Podkarpackie, składającej się z niezabudowanych działek nr 196/15, 196/18 i 196/21 o łącznej powierzchni 2,0433 ha, dla której Sąd Rejonowy w Jarosławiu prowadzi księgę wieczystą nr ***. Minimalna cena sprzedaży wynosi 877.800,00zł (słownie zł...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

877 800 zł

42,96 zł/m²

20 433 m²

Termin: 2024-01-05

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Radymno, Młyny

Cena wywoławcza:

877 800 zł

42,96 zł/m²

20 433 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-05

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Radymno, Młyny

OPIS OFERTY

Syndyk masy upadłości *** w upadłości, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, zaprasza do negocjacji w sprawie sprzedaży z wolnej ręki nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Młyny, gmina Radymno, powiat Jarosławski, województwo Podkarpackie, składającej się z niezabudowanych działek nr 196/15, 196/18 i 196/21 o łącznej powierzchni 2,0433 ha, dla której Sąd Rejonowy w Jarosławiu prowadzi księgę wieczystą nr ***.

Minimalna cena sprzedaży wynosi 877.800,00...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

877 800 zł

42,96 zł/m²

20 433 m²

Termin: 2024-01-05

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Radymno, Młyny

Cena wywoławcza:

877 800 zł

42,96 zł/m²

20 433 m²

OPIS OFERTY

Minimalna cena sprzedaży wynosi 877.800,00...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-05

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Tuchla

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo PODKARPACKIE, powiat jarosławski, gmina Laszki, obręb Tuchla działka nr: 745/63 o pow. ewid. 0.0617. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0617 ha, w tym w użytkach (Bi/Bi - 0,0617 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PR1J/00062626/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 750 zł

14,18 zł/m²

617 m²

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Tuchla

Cena wywoławcza:

8 750 zł

14,18 zł/m²

617 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Rokietnica, Rokietnica

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODKARPACKIE, powiat jarosławski, gmina Rokietnica, obręb Rokietnica działka nr: 2143/2 o pow. ewid. 0.0200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0200 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,0200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PR1J/00033249/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 440 zł

7,20 zł/m²

200 m²

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Rokietnica, Rokietnica

Cena wywoławcza:

1 440 zł

7,20 zł/m²

200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Tuchla

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo PODKARPACKIE, powiat jarosławski, gmina Laszki, obręb Tuchla działka nr: 745/55 o pow. ewid. 0.0149. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0149 ha, w tym w użytkach (Bi/Bi - 0,0149 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PR1J/00062626/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 770 zł

18,59 zł/m²

149 m²

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Tuchla

Cena wywoławcza:

2 770 zł

18,59 zł/m²

149 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

jarosławski, gm. Laszki, Miękisz Stary

Nieruchomość w części nierolna niezabudowana, położenie - województwo PODKARPACKIE, powiat jarosławski, gmina Laszki, obręb Miękisz Stary działki nr: 77 o pow. ewid. 0.3434, nr: 78 o pow. ewid. 0.0099. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3533 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,2563 ha; PsIV/Ps - 0,0970 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PR1J/00017380/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

29 020 zł

8,21 zł/m²

3 533 m²

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

jarosławski, gm. Laszki, Miękisz Stary

Cena wywoławcza:

29 020 zł

8,21 zł/m²

3 533 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Radymno, Skołoszów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODKARPACKIE, powiat jarosławski, gmina Radymno, obręb Skołoszów działka nr: 1013/4 o pow. ewid. 0.0487. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0487 ha, w tym w użytkach (RII/R - 0,0487 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PR1J/00036544/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 840 zł

26,37 zł/m²

487 m²

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Radymno, Skołoszów

Cena wywoławcza:

12 840 zł

26,37 zł/m²

487 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Tuchla

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo PODKARPACKIE, powiat jarosławski, gmina Laszki, obręb Tuchla działka nr: 745/49 o pow. ewid. 0.0281. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0281 ha, w tym w użytkach (Bi/Bi - 0,0281 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PR1J/00062626/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 250 zł

22,24 zł/m²

281 m²

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Tuchla

Cena wywoławcza:

6 250 zł

22,24 zł/m²

281 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Wiązownica, Zapałów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODKARPACKIE, powiat jarosławski, gmina Wiązownica, obręb Zapałów działka nr: 1085/1 o pow. ewid. 0.3000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3000 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,3000 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PR1J/00016495/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 370 zł

3,46 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Wiązownica, Zapałów

Cena wywoławcza:

10 370 zł

3,46 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
1                         69
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości