Przetargi nieruchomości: jarosławski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Rokietnica, Rokietnica

Przedmiotem sprzedaży będą 3 nieruchomości nierolne, niezabudowane.

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

285 340 zł

41,35 zł/m²

6 900 m²

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Rokietnica, Rokietnica

Cena wywoławcza:

285 340 zł

41,35 zł/m²

6 900 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Wiązownica, Manasterz

Przedmiotem sprzedaży będzie 1 nieruchomość nierolna, niezabudowana.

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 160 zł

20,43 zł/m²

2 700 m²

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Wiązownica, Manasterz

Cena wywoławcza:

55 160 zł

20,43 zł/m²

2 700 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Bobrówka

Przedmiotem sprzedaży będzie 6 nieruchomości rolnych, niezabudowanych.

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

107 000 zł

3,92 zł/m²

27 300 m²

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Bobrówka

Cena wywoławcza:

107 000 zł

3,92 zł/m²

27 300 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Wiązownica, Wiązownica

Przedmiotem sprzedaży będzie 1 nieruchomość rolna, niezabudowana.

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

54 720 zł

36,29 zł/m²

1 508 m²

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Wiązownica, Wiązownica

Cena wywoławcza:

54 720 zł

36,29 zł/m²

1 508 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Czerniawka

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 570 zł

22,33 zł/m²

1 145 m²

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Czerniawka

Cena wywoławcza:

25 570 zł

22,33 zł/m²

1 145 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Rokietnica, Rokietnica

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 160 zł

42,90 zł/m²

400 m²

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Rokietnica, Rokietnica

Cena wywoławcza:

17 160 zł

42,90 zł/m²

400 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Wiązownica, Cetula

Przedmiotem sprzedaży będą 2 nieruchomości rolne, niezabudowane.

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

31 290 zł

3,56 zł/m²

8 800 m²

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Wiązownica, Cetula

Cena wywoławcza:

31 290 zł

3,56 zł/m²

8 800 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Miękisz Stary

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 350 zł

4,47 zł/m²

1 419 m²

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Miękisz Stary

Cena wywoławcza:

6 350 zł

4,47 zł/m²

1 419 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Wietlin, III

Przedmiotem sprzedaży będzie 1 nieruchomość nierolna, niezabudowana. Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku.

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

134 900 zł

40,84 zł/m²

3 303 m²

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Wietlin, III

Cena wywoławcza:

134 900 zł

40,84 zł/m²

3 303 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Roźwienica, Roźwienica

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 770 zł

5,26 zł/m²

2 430 m²

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Roźwienica, Roźwienica

Cena wywoławcza:

12 770 zł

5,26 zł/m²

2 430 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Bobrówka

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 190 zł

3,93 zł/m²

5 900 m²

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Bobrówka

Cena wywoławcza:

23 190 zł

3,93 zł/m²

5 900 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Korzenica

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

347 760 zł

33,23 zł/m²

10 465 m²

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Korzenica

Cena wywoławcza:

347 760 zł

33,23 zł/m²

10 465 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Radymno, Władysława Jagiełły

Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt V GUp 283/19 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upadłości:

*** udziału w wysokości 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu o funkcji garażowej (boks garażowy w układzie szeregowym) położonego na osiedlu Władysława Jagiełły w Radymnie (nieruchomość nr 26), dla którego nie została założona księga wieczysta,

za cenę nie niższą od 75% ceny oszacowania, tj. 7.687,50 zł (siedem tysięcy sześćset osiemd...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 687,50 zł

Termin: 2023-02-06

Organizator przetargu:
Syndyk Marek Nowak
Przetarg na obiekt / lokal

Radymno, Władysława Jagiełły

Cena wywoławcza:

7 687,50 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-06

Organizator przetargu:
Syndyk Marek Nowak
Przetarg na działkę

Jarosław, -miasto Obręb 3

Przedmiotem sprzedaży będą 4 nieruchomości rolne, niezabudowane.

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

185 340 zł

36,94 zł/m²

5 018 m²

Termin: 2023-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jarosław, -miasto Obręb 3

Cena wywoławcza:

185 340 zł

36,94 zł/m²

5 018 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

jarosławski, gm. Radymno, Młyny

CENTRUM HANDLOWO-MAGAZYNOWE NA SPRZEDAŻ

Syndyk masy upadłości spółki pod firmą ***w upadłości, sygn. akt V GUp 435/21, ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż zorganizowanej części przedsiębiorstwa spółki pod firmą *** w upadłości, w której skład wchodzą:

*** Prawo własności nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Młyny opisanej jako działki gruntu nr działki gruntu nr 94/9, 94/22, 94/23, 94/24, 94/25, 94/26, 94/27, 94/20, 94/21, 94/14, 94/15, 94/28, 94/29, 94/17, 94/18, 94/19 i...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 279 091,70 zł

Termin: 2023-02-01

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

jarosławski, gm. Radymno, Młyny

Cena wywoławcza:

19 279 091,70 zł

CENTRUM HANDLOWO-MAGAZYNOWE NA SPRZEDAŻ

Szczegóły przetargu