Przetargi nieruchomości: jarosławski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Jarosław, Kazimierza Pułaskiego

OFERTA SPRZEDAŻY 2/32 UDZIAŁU W LOKALU

Syndyk Masy Upadłości *** w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt RZ1Z/Gup-s/10/2022 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upadłości udział w wielkości 2/32 w prawie własności do lokalu mieszkalnego położonego na osiedlu Kazimierza Pułaskiego 21 w Jarosławiu, o powierzchni 71,96 m2, dla której Sąd Rejonowy w Jarosławiu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr ***, za cenę nie mniejszą niż 75% ceny oszacowania, tj. 14...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 063 zł

195 zł/m²

72 m² 4 pokoje

Termin: 2023-01-31

Organizator przetargu:
Syndyk Marek Nowak
Przetarg na mieszkanie

Jarosław, Kazimierza Pułaskiego

Cena wywoławcza:

14 063 zł

195 zł/m²

72 m² 4 pokoje

OFERTA SPRZEDAŻY 2/32 UDZIAŁU W LOKALU

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-31

Organizator przetargu:
Syndyk Marek Nowak
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Wiązownica, Manasterz

Przedmiotem sprzedaży będzie 1 nieruchomość nierolna, niezabudowana.

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

61 280 zł

22,70 zł/m²

2 700 m²

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Wiązownica, Manasterz

Cena wywoławcza:

61 280 zł

22,70 zł/m²

2 700 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Wiązownica, Manasterz

Przedmiotem sprzedaży będzie 1 nieruchomość rolna, niezabudowana.

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 900 zł

4,98 zł/m²

4 200 m²

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Wiązownica, Manasterz

Cena wywoławcza:

20 900 zł

4,98 zł/m²

4 200 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Bobrówka

Przedmiotem sprzedaży będą 3 nieruchomości rolne, niezabudowane.

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

79 030 zł

4,32 zł/m²

18 300 m²

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Bobrówka

Cena wywoławcza:

79 030 zł

4,32 zł/m²

18 300 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Korzenica

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 160 zł

4,29 zł/m²

970 m²

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Korzenica

Cena wywoławcza:

4 160 zł

4,29 zł/m²

970 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Bobrówka

Przedmiotem dzierżawy będzie 6 nieruchomości rolnych, niezabudowanych.

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

118 860 zł

4,35 zł/m²

27 300 m²

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Bobrówka

Cena wywoławcza:

118 860 zł

4,35 zł/m²

27 300 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Korzenica

Przedmiotem sprzedaży będą 3 nieruchomości nierolne, niezabudowane.

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

347 760 zł

33,23 zł/m²

10 465 m²

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Korzenica

Cena wywoławcza:

347 760 zł

33,23 zł/m²

10 465 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Miękisz Stary

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 050 zł

4,97 zł/m²

1 419 m²

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Miękisz Stary

Cena wywoławcza:

7 050 zł

4,97 zł/m²

1 419 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Wietlin, III

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

134 900 zł

40,84 zł/m²

3 303 m²

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Wietlin, III

Cena wywoławcza:

134 900 zł

40,84 zł/m²

3 303 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Czerniawka

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 410 zł

24,81 zł/m²

1 145 m²

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Czerniawka

Cena wywoławcza:

28 410 zł

24,81 zł/m²

1 145 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Wiązownica, Cetula

Przedmiotem sprzedaży będą 4 nieruchomości nierolne, niezabudowane.

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

228 940 zł

23,85 zł/m²

9 600 m²

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Wiązownica, Cetula

Cena wywoławcza:

228 940 zł

23,85 zł/m²

9 600 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Wiązownica, Wiązownica

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

60 790 zł

40,31 zł/m²

1 508 m²

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Wiązownica, Wiązownica

Cena wywoławcza:

60 790 zł

40,31 zł/m²

1 508 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Wiązownica, Cetula

Przedmiotem sprzedaży będą 2 nieruchomości rolne, niezabudowane.

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 750 zł

3,95 zł/m²

8 800 m²

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Wiązownica, Cetula

Cena wywoławcza:

34 750 zł

3,95 zł/m²

8 800 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Pruchnik, Rozbórz Okrągły

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 460 zł

2,12 zł/m²

1 629 m²

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Pruchnik, Rozbórz Okrągły

Cena wywoławcza:

3 460 zł

2,12 zł/m²

1 629 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Wiązownica, Zapałów

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 230 zł

6,82 zł/m²

3 700 m²

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Wiązownica, Zapałów

Cena wywoławcza:

25 230 zł

6,82 zł/m²

3 700 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
1                         69
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości