Przetargi nieruchomości: gm. Chmielnik

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Chmielnik, Wola Rafałowska

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości rolnej, niezabudowanej - przetarg 21.02.2023 godz. 11:00

Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 708 zł

8,79 zł/m²

1 900 m²

Termin: 2023-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Chmielnik, Wola Rafałowska

Cena wywoławcza:

16 708 zł

8,79 zł/m²

1 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Chmielnik, Wola Rafałowska

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości rolnej, niezabudowanej - przetarg 20.01.2023 godz. 11:00

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 797 zł

9,89 zł/m²

1 900 m²

Termin: 2023-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Chmielnik, Wola Rafałowska

Cena wywoławcza:

18 797 zł

9,89 zł/m²

1 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Chmielnik, Wola Rafałowska

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 4 nieruchomości rolnych, niezabudowanych - przetarg 20.12.2022 godz. 11:20

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

112 927 zł

8,12 zł/m²

13 900 m²

Termin: 2022-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Chmielnik, Wola Rafałowska

Cena wywoławcza:

112 927 zł

8,12 zł/m²

13 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Chmielnik, Błędowa Tyczyńska

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości rolnej, niezabudowanej - przetarg 21.06.2022 godz. 12:30

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 992 zł

5,00 zł/m²

958 m²

Termin: 2022-06-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Chmielnik, Błędowa Tyczyńska

Cena wywoławcza:

4 992 zł

5,00 zł/m²

958 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na dom

rzeszowski, gm. Chmielnik, Wola Rafałowska

Syndyk masy upadłości

ogłasza czwarty pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż składnika masy upadłości w postaci

Pakiet nr 1

- Udział w wysokości 1/2 prawa własności w niewydzielonej nieruchomości zabudowanej domem jednorodzinnym oraz garażem oznaczonej jako działka nr 1437 zlokalizowanej w miejscowości Wola Rafałowska dla której to nieruchomości Sąd Rejonowy w Tyczynie prowadzi księgę wieczystą o numerze KW RZ2Z/00061721/8 stanowiącego własność Justyny Szurlej ,

- Udział w wysokości 1/2 prawa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

365 618,40 zł

1 462 zł/m²

250 m² 6 pokoi

Termin: 2022-04-19

Organizator przetargu:
Kancelaria Syndyków sp. z o.o.
Przetarg na dom

rzeszowski, gm. Chmielnik, Wola Rafałowska

Cena wywoławcza:

365 618,40 zł

1 462 zł/m²

250 m² 6 pokoi

Syndyk masy upadłości

Pakiet nr 1

- Udział w wysokości 1/2 prawa...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-04-19

Organizator przetargu:
Kancelaria Syndyków sp. z o.o.
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Chmielnik, Chmielnik

Syndyk Masy Upadłości ogłasza przetarg nieograniczony pisemny na sprzedaż:

działki ewidencyjnej nr 369 położonej w Chmielniku, powiat rzeszowski, dla której Sąd Rejonowy w Rzeszowie, VII Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr RZ2Z/00053090/6

Wartość oszacowania 19.710,00 zł

Cena wywoławcza 13.140,00 zł.

Wadium przetargu 1.400,00 zł.

WZÓR OFERTY, OPERAT SZACUNKOWY

na stronie syndykpodkarpackie.blogspot.com/

Warunki złożenia oferty w przetargu:

1. Złożenie pisemnej oferty w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 140 zł

4,00 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2021-12-14

Organizator przetargu:
Syndyk Piotr Sitko
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Chmielnik, Chmielnik

Cena wywoławcza:

13 140 zł

4,00 zł/m²

3 000 m²

Wartość oszacowania 19.710,00 zł

Cena wywoławcza 13.140,00 zł.

Wadium przetargu 1.400,00 zł.

WZÓR OFERTY, OPERAT SZACUNKOWY

na stronie syndykpodkarpackie.blogspot.com/

Warunki złożenia oferty w przetargu:

1. Złożenie pisemnej oferty w...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-12-14

Organizator przetargu:
Syndyk Piotr Sitko
Przetarg na dom

rzeszowski, gm. Chmielnik, Wola Rafałowska

Syndyk masy upadłości

ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż składnika masy upadłości w postaci

Pakiet nr 1

- Udział w wysokości 1/2 prawa własnoś...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

457 023 zł

2 285 zł/m²

200 m² 5 pokoi

Termin: 2021-11-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

rzeszowski, gm. Chmielnik, Wola Rafałowska

Cena wywoławcza:

457 023 zł

2 285 zł/m²

200 m² 5 pokoi

Syndyk masy upadłości

Pakiet nr 1

- Udział w wysokości 1/2 prawa własnoś...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-11-23

Organizator przetargu:
Syndyk
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości