Licytacje komornicze: śląskie
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 4999 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Licytacja komornicza mieszkania
Zabrze, Dionizego Trocera
...pierwsza licytacja : |
Cena wywoławcza:146 250 zł3 625 zł/m²40 m² Termin: 2025-10-16 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Zabrze, Dionizego Trocera |
|||
Cena wywoławcza:146 250 zł3 625 zł/m²40 m² |
|||
|
...pierwsza licytacja : |
|||
|
Termin: 2025-10-16
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Mikołów, Storczyków
...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości: |
Cena wywoławcza:386 250 zł7 512 zł/m²51 m² 3 pokoje Termin: 2025-10-16 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Mikołów, Storczyków |
|||
Cena wywoławcza:386 250 zł7 512 zł/m²51 m² 3 pokoje |
|||
|
|||
|
Termin: 2025-10-16
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza domu
Wodzisław Śląski, Bracka
Cena wywoławcza:441 450 zł3 009 zł/m²147 m² 5 pokoi Termin: 2025-10-16 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza domu
Wodzisław Śląski, Bracka |
|||
Cena wywoławcza:441 450 zł3 009 zł/m²147 m² 5 pokoi |
|||
|
|||
|
Termin: 2025-10-16
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Zabrze, Centrum, Buchenwaldczyków
...druga licytacja : |
Cena wywoławcza:74 533,33 zł1 020 zł/m²73 m² 3 pokoje Termin: 2025-10-16 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Zabrze, Centrum, Buchenwaldczyków |
|||
Cena wywoławcza:74 533,33 zł1 020 zł/m²73 m² 3 pokoje |
|||
|
...druga licytacja : |
|||
|
Termin: 2025-10-16
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza domu
Żory, Kłokocińska
...pierwsza licytacja : |
Cena wywoławcza:531 000 zł4 265 zł/m²125 m² Termin: 2025-10-16 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza domu
Żory, Kłokocińska |
|||
Cena wywoławcza:531 000 zł4 265 zł/m²125 m² |
|||
|
...pierwsza licytacja : |
|||
|
Termin: 2025-10-16
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Częstochowa, Śródmieście, al. Najświętszej Marii Panny
...pierwsza licytacja : |
Cena wywoławcza:192 750 zł1 995 zł/m²97 m² 3 pokoje Termin: 2025-10-16 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Częstochowa, Śródmieście, al. Najświętszej Marii Panny |
|||
Cena wywoławcza:192 750 zł1 995 zł/m²97 m² 3 pokoje |
|||
|
...pierwsza licytacja : |
|||
|
Termin: 2025-10-16
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Katowice, Piękna
...pierwsza licytacja ograniczonego prawa rzeczowego w postaci spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego numer ***, położonego w Katowicach przy ul. Pięknej ***, dla którego Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach prowadzi księgę wieczystą KA1K/***/5. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki, WC. Z lokalem związane jest prawo korzystania z piwnicy. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 57,65 m². Ograniczone prawo rzeczowe przysługuje *** *** (***). |
Cena wywoławcza:217 500 zł3 773 zł/m²58 m² 3 pokoje Termin: 2025-10-16 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Katowice, Piękna |
|||
Cena wywoławcza:217 500 zł3 773 zł/m²58 m² 3 pokoje |
|||
|
|||
|
Termin: 2025-10-16
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza działki
Dąbrowa Górnicza, Artura Gruszeckiego
...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym niżej wymienionych nieruchomości: |
Cena wywoławcza:28 702,50 zł5,99 zł/m²4 790 m² Termin: 2025-10-15 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza działki
Dąbrowa Górnicza, Artura Gruszeckiego |
|||
Cena wywoławcza:28 702,50 zł5,99 zł/m²4 790 m² |
|||
|
|||
|
Termin: 2025-10-15
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza domu
Ruda Śląska, Ruda, Achtelika
...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości: |
Cena wywoławcza:428 333,34 zł7 pokoi Termin: 2025-10-15 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza domu
Ruda Śląska, Ruda, Achtelika |
|||
Cena wywoławcza:428 333,34 zł7 pokoi |
|||
|
|||
|
Termin: 2025-10-15
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza domu
rybnicki, gm. Świerklany, Świerklany, Fiołkowa
...rozpocznie się : |
Cena wywoławcza:189 861,33 zł1 477 zł/m²129 m² 4 pokoje Termin: 2025-10-15 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza domu
rybnicki, gm. Świerklany, Świerklany, Fiołkowa |
|||
Cena wywoławcza:189 861,33 zł1 477 zł/m²129 m² 4 pokoje |
|||
|
...rozpocznie się : |
|||
|
Termin: 2025-10-15
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Żywiec, Słonki
...pierwsza licytacja |
Cena wywoławcza:171 750 zł4 720 zł/m²36 m² 1 pokój Termin: 2025-10-15 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Żywiec, Słonki |
|||
Cena wywoławcza:171 750 zł4 720 zł/m²36 m² 1 pokój |
|||
|
...pierwsza licytacja |
|||
|
Termin: 2025-10-15
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Piekary Śląskie, Biskupa Nankera
...druga licytacja nieruchomości tj. lokalu stanowiącego odrębną nieruchomość, położonego pod adresem 41-940 Piekary Śląskie, ul. Biskupa Nankera ***/***/***, dla którego Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze GL1T/***/6 stanowiącego własność dłużników *** *** w udziale 5/8, *** *** w udziale 1/8, *** *** w udziale 1/8 oraz *** *** w udziale 1/8. |
Cena wywoławcza:131 066,67 zł2 691 zł/m²49 m² 2 pokoje Termin: 2025-10-15 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Piekary Śląskie, Biskupa Nankera |
|||
Cena wywoławcza:131 066,67 zł2 691 zł/m²49 m² 2 pokoje |
|||
|
|||
|
Termin: 2025-10-15
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza domu
Wodzisław Śląski, Leśna
...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: *** ***, położonej przy Leśna ***, 44-300 Wodzisław Śl., dla której SĄD REJONOWY WODZISŁAW ŚLĄSKI V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***. |
Cena wywoławcza:238 667 zł1 969 zł/m²121 m² Termin: 2025-10-14 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza domu
Wodzisław Śląski, Leśna |
|||
Cena wywoławcza:238 667 zł1 969 zł/m²121 m² |
|||
|
|||
|
Termin: 2025-10-14
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Częstochowa, Kujawska
...pierwsza licytacja spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego stanowiącego własność dłużnika: |
Cena wywoławcza:515 250 zł5 317 zł/m²97 m² 4 pokoje Termin: 2025-10-14 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Częstochowa, Kujawska |
|||
Cena wywoławcza:515 250 zł5 317 zł/m²97 m² 4 pokoje |
|||
|
|||
|
Termin: 2025-10-14
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Częstochowa, Wyczerpy-Aniołów, Dickensa
...pierwsza licytacja : |
Cena wywoławcza:442 950 zł3 761 zł/m²118 m² 3 pokoje Termin: 2025-10-14 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Częstochowa, Wyczerpy-Aniołów, Dickensa |
|||
Cena wywoławcza:442 950 zł3 761 zł/m²118 m² 3 pokoje |
|||
|
...pierwsza licytacja : |
|||
|
Termin: 2025-10-14
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości